• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як купити веб-хостинг для кращого рейтингу SEO

 1. Як хостинг може вплинути на рейтинг SEO
 2. Типи веб-хостингу
 3. Як вибрати свій хостинг для кращого SEO рейтингу
 4. Після покупки вашого хостингу

Чи може хороший хостинг отримати вищий рейтинг SEO? Пряма відповідь - ні, хоча поганий хостинг може не тільки знизити ваш сайт серед результатів пошуку, але навіть може зникнути з Google взагалі. Такі ситуації є надзвичайними, проте більшість з нас не повинна турбуватися про зміну нашої хостингової компанії. Тим не менш, власники сайтів, які можуть працювати в високо конкурентній ніші і боротьбі за кожен дюйм дерну не можуть дозволити собі закрити очі на високоякісний хостинг.

Причина в тому, що всі скрупульозні зусилля, які ви вкладете в дюйм попереду конкуренції, можуть бути марними, якщо ваша хостингова компанія завдає шкоди вашому сайту в останній момент. Він може знизити ваш рейтинг, викликаючи один або більше з наступних питань, які впливають на SEO.

Як хостинг може вплинути на рейтинг SEO

Повільне завантаження

Google використовує швидкість сайту як фактор ранжування за останні кілька років. Причина проста. Ніщо не заважає користувачам вашого веб-сайту подібно до сторінки, яка, здається, вічно завантажується. Для більшості ваших відвідувачів, назавжди може бути як короткий, ніж Від 3 до 5 секунд після того, як ви потрапите на вашу сторінку, час, протягом якого вони вирішують, чи ваш сайт варто свого часу.

Час завантаження залежить від численних факторів, включаючи структурування вашого сайту, кількості та розміру зображень, кількості запитів HTTP, які потрібно внести на сторінку, перш ніж всі елементи відображатимуться правильно, використовуючи компресію та кешування веб-переглядача, а також багато інших фактори. Тим не менш, забитий сервер може зірвати всі зусилля, які ви внесли для оптимізації швидкості сторінки.

Надмірний час простою

Швидкість сторінки стає проблемою, лише якщо ваш сайт доступний. Дешевий, неякісний хостинг може зробити ваш сайт недоступним або «занадто часто». Якщо під час подібного епізоду на вашому сайті відвідують пошукові павуки, і це відбувається кілька разів, ваш сайт може бути виключений з пошуків. Google або інші пошукові системи не люблять надсилати своїх користувачів на веб-сайт, який часто не доступний. Однією з основних причин простою веб-сайтів є DDoS-атаки. Ти можеш захищати від них певною мірою, але ваша хостингова компанія повинна бути на м'ячі.

Більшість планів хостингу, які ви побачите, мають 99% (або 99,99%) гарантовану роботу. Тим не менш, кожен сервер у світі буде вниз один раз або інший. Єдиний спосіб переконатися, що ви отримуєте те, що вам обіцяють, це регулярний моніторинг часу роботи сервера. Є інструменти для цього, і ми поговоримо про них трохи.

Розташування сервера

Google і Bing зараз показують результати пошуку на основі географічного розташування користувача, який здійснює цей пошук. Для місцевих підприємств краще купувати хостинг у вашій країні. Розташування хост-сервера є одним із пошукових сигналів, які Google використовує для визначення місця розташування вашого підприємства. Тим не менш, це слабкий сигнал і є інші фактори, такі як адреса і телефонні номери на вашому сайті, які є більш важливими.

Отже, якщо ви перебуваєте у Великобританії та орієнтуєтеся на Лондон, а ваш сайт розміщений у Нью-Йорку, ви навряд чи будете добре оцінюватись у Нью-Йорку. Ваш сайт, як і раніше, може з'явитися для локальних пошуків у Лондоні, але може мати незначний недолік у порівнянні з іншим сайтом з його сервером у Великобританії. Віддалене місце розташування хоста впливає на SEO за рахунок уповільнення швидкості сайту, оскільки запити HTTP потребують більше часу, щоб досягти хост-сервера, і дані забирають більше часу, щоб перейти на комп'ютер або мобільний телефон користувача.

Як ви можете бачити, швидкість, час простою і розташування серверного вузла впливають на ефективність вашого SEO. Дуже важливо ретельно купувати ваш хостинг і регулярно відстежувати продуктивність вашого хост-сервера, але перед цим ви повинні знати, які типи веб-хостингу доступні і який буде більш підходящим для вашого сайту.

Типи веб-хостингу

Чотири найпоширеніші типи хостингу, які ви можете придбати, це хостинг, віртуальний приватний сервер або VPS хостинг, виділений хостинг і хостинг. Google не дбає про те, який тип хостингу ви купуєте, якщо ваш сайт доступний і швидко завантажується. Але хостинг може вплинути на швидкість сайту, а іноді і на репутацію в Google. Давайте подивимося на наші варіанти і подивимося, який саме для вас.

Спільний хостинг

Коли ви купуєте хостинг, ваш сайт розміщується на сервері, на якому розміщено багато інших сайтів. Цифри можуть змінюватися від десяти веб-сайтів до сотень, якщо не тисяч веб-сайтів. Це як орендувати кімнату в квартирі, де ви ділите наявні ресурси з усіма іншими мешканцями. Тут вам обіцяють необмежену пропускну здатність і сховище даних, але ви обмежитеся лише вашою рівною часткою з ресурсів сервера, тому необмежена не обмежена.

Чи є хостинг для вас хорошим?

Спільний хостинг працює добре для близько 90% сайтів. Він може обробляти кілька тисяч відвідувачів на день, якщо ваш сайт не споживає непропорційної частки ресурсів сервера. Це може статися, якщо ваш сайт містить відео високої чіткості, високоякісну графіку або довгі сценарії. Терміни показів також мають значення. Наприклад, якщо ваш сайт отримує всі кілька тисяч своїх відвідувачів протягом години, хост може заглушити ресурси, і ваш сайт може стати болісно повільним або не завантажуватися. Нарешті, якщо на тім же сервері розміщуються тіньові веб-сайти (наприклад, порно, азартні ігри або шахрайські сайти), це може вплинути на ваш рейтинг, оскільки ви маєте спільний IP-адресу. Ось чому ми не розміщуємо ці типи веб-сайтів у нашій мережі.

VPS хостинг

VPS або віртуальний приватний сервер також є хостинг. Різниця полягає в тому, що кожен веб-сайт на спільному сервері має виділені IP-адреси та ресурси. На вашому сайті гарантується більша кількість оперативної пам'яті та пропускної здатності; однак, VPS хостинг плани не завжди приходять з "необмеженою" пропускної здатності і дискового простору, як плани спільного хостингу. Практично, однак, сайти, розміщені на VPS, майже завжди працюють краще при великих навантаженнях.

Чи є VPS хостинг хорошим для вас?

VPS хостинг коштує дорожче, ніж хостинг і може коштувати вдвічі або більше. Ви також будете нести відповідальність за збереження вашої частини сервера, що означає, що ви повинні мати необхідні технічні знання, щоб уникнути неприємностей. І, хоча авторитетні хостингові компанії можуть масштабувати ресурси, якщо спільний хост отримує високий трафік, з VPS з фіксованою пропускною здатністю у вас є тільки те, що у вас є.

Ви повинні придбати хоч би VPS хостинг, якщо у вас є величезний, складний веб-сайт, який отримує десятки тисяч відвідувачів щодня, або якщо більшість з них відвідують ваш сайт у короткому вікні. Багато хостингові компанії дозволяють розміщувати декілька доменів на хостингу VPS, що може бути перевагою, якщо ви плануєте розмістити кілька невеликих веб-сайтів.

Виділений хостинг

У вас є власний виділений сервер, і ви контролюєте всі ресурси. Але керування виділеним сервером не є простим. Ви часто будете нести відповідальність за роботу з усіма апаратними засобами та програмним забезпеченням. Отже, якщо щось не вдасться, ви досить багато на свій розсуд. Виділений хостинг може коштувати до двох сотень доларів на місяць або більше.

Чи присвячений вам хостинг?

Виділений хостинг підходить для сайтів, які переглядаються тисячами відвідувачів, та / або мають екстремальні рівні налаштування. Ви також хотіли б купити виділений сервер, якщо ви збираєтеся розмістити конфіденційну інформацію і потребуєте спеціальної безпеки. Але якщо ви знаєте мало про адміністратора сервера, ми пропонуємо вам не торкатися виділеного сервера з десятиметровим полюсом.

Хостинг для хмари

Хмара хостинг стає популярним для розміщення веб-сайтів, які інакше потребують виділених серверів. Це виглядає як повний сервер, за винятком того, що ви не займаєтеся апаратним забезпеченням. Вам також не потрібно турбуватися про те, що сервер знижується або несподівані сплески трафіку, адже хостинг може замінити або додати ресурси, щоб зберегти ваш сайт на найвищих швидкостях. І Google, як ми знаємо, стає більш божевільним у швидкості.

Чи хостинг для хмари для вас хороший?

Хост-хостинг-провайдери пропонують вам сировинну інфраструктуру як послугу (IaaS), тому ваш ІТ-персонал майже повністю контролює ОС та ресурси. Це також означає, що хмарний хостинг суворо не для нетехнічних. Більшість хостинг-провайдерів стягують плату за годину за ресурси, які ви використовуєте, так що ви повинні бути ретельними в управлінні, щоб не платити за верхню частину.

Більшість хостинг-провайдерів стягують плату за годину за ресурси, які ви використовуєте, так що ви повинні бути ретельними в управлінні, щоб не платити за верхню частину

Як вибрати свій хостинг для кращого SEO рейтингу

Хороша річ про виділених або хмарних хостингу є те, що якщо ви не знаєте, чи потрібні вони вам, це, ймовірно, загальний або VPS хостинг вам потрібно. Ви не хочете змінювати свого хоста знову і знову, оскільки це означає додаткові витрати і багато роботи, тому краще правильно вибрати перший раз.

На жаль, важко зробити прогнозований аналіз на хості. Іншими словами, ви не можете судити, дивлячись на оперативну пам'ять сервера, операційну систему, процесор, пам'ять і пропускну здатність, які швидкості ви отримаєте під які навантаження. Якщо ви не маєте веб-сайту на рівні підприємства і шукаєте хостинг для хмар, ви ніколи не можете бути впевнені. Я не раджу вам довіряти хост-відгукам наосліп. Більшість з них є підробленими відгуками, опублікованими партнерськими веб-сайтами. Замість цього спробуйте виконати належну старанність перед тим, як влаштуватися на хост, який у довгостроковій перспективі підтримуватиме ваші зусилля SEO.

Ви можете оформити список хостингових компаній, дивлячись на їх рейтинг на деяких нейтральних веб-сайтах, таких як PC Mag або TechRadar, які не існують для продажу хостингу.

Після цього

Порівняйте відгуки

Ви можете здійснювати пошук у Google з назвою компанії хостингу, за якою слідує слово "огляди" (наприклад, відгуки GoDaddy). Не витрачайте час на читання відгуків на партнерські сайти. Натомість більше покладайтеся на достовірні сайти та огляди соціальних медіа. Ви також можете прочитати відгуки WHreviews , нейтральний веб-сайт огляду хостингу. Відкиньте параметри, для яких ви знайдете багато негативних відгуків від роздратованих користувачів.

Перевірте місце розташування сервера

Ваш хостинг-сервер повинен бути розташований ближче до місця, де перебувають більшість ваших цільових клієнтів. Якщо ви є місцевим бізнесом у США, переконайтеся, що ваш веб-сервер не розташований на іншій стороні світу.

Порівняти Uptime

Netcraft пропонує поточний і оновлений список всіх основних хостинг-провайдерів, які займають перше місце. Ви можете натиснути на будь-який веб-хост і побачити запис про час безробіття / простою минулого тижня з помилками. Переконайтеся, що компанія, з якою ви плануєте розмістити, має бездоганний запис.

Порівняйте технічну підтримку

Незалежно від того, наскільки ретельно ви вибираєте вашу хостингову компанію, можуть виникнути проблеми. А коли вони це роблять, ви хочете миттєво розмовляти або спілкуватися з технічною підтримкою. Людина, з якою ви розмовляєте, щоб краще дізнатися, що не так і як її виправити. Порівняйте, яку саме підтримку надають ваші фірми, що входять у шорт-лист. Це підтримка чату, безкоштовний номер, електронна пошта, SMS? Вони повинні бути доступними 24 × 7 і задовольняти клієнтів.

Порівняйте технологію

Переконайтеся, що ваш веб-хост налаштований на використовувану технологію. Більшість хостингових компаній підтримують всі популярні платформи, включаючи WordPress, Magento, Joomla, Drupal, Zen Cart та інші. Але перевірте, чи використовується щось більш екзотичне, як Ruby on Rails або MongoDB.

Порівняйте обладнання та функції

Кожен веб-хост позиціонує себе як найшвидший і найнадійніший у всесвіті. І це важко прогнозувати, дивлячись на їх апаратні засоби та особливості, які швидкості та швидкості вони будуть доставляти. Тим не менш, це не заважає зробити швидке порівняння.

Швидкість : замість того, щоб просто "швидко спалахувати" швидкість, ви можете отримати уявлення про швидкість сервера вашого хостингу, використовуючи деякі онлайн-інструменти, такі як UltraTools і PickupHost .

Апаратне забезпечення : порівняйте накопичувачі SSD, оперативну пам'ять і процесор серверів. Незважаючи на те, що швидкість сайту також залежить від способу побудови вашого сайту та завантаження трафіку на сервері, це хороший знак, коли провайдер прозорим щодо цих специфікацій.

Особливості : Дивіться безкоштовні речі та оновлення, доступні з хостинговим планом. Чи пропонують вони безкоштовний домен, субдомени, будівельник сайтів, встановлюють одним дотиком, або краще за все, CDN (мережа доставки контенту)? Останній є обов'язковим, якщо у вас є великий сайт з аудиторіями по всьому світу. Хоча економія коштів ніколи не повинна бути вашим головним пріоритетом, це не зашкодить отримати щось додаткове безкоштовно або зі знижкою.

Порівняйте пропускну здатність

Більшість планів хостингу може похвалитися "необмеженою пропускною здатністю", але це неможливо і завжди читати дрібний шрифт, щоб з'ясувати прикладені умови. Такі плани придатні для невеликих сайтів, які сьогодні отримують від декількох сотень до декількох тисяч хітів. Але якщо у вас є десятки або сотні тисяч щоденних користувачів, хостингова компанія придушить ваш трафік за межі певної смуги пропускання. Можливо, вам доведеться звернутися за спеціалізованим або хмарним хостингом, який можна швидко розрахувати і сплатити за пропускну здатність, яку ви використовуєте.

Порівняйте панелі керування

cPanel і Plesk є двома з найбільш популярних панелей для доступу та керування вашим хостингом і доменами. cPanel є найбільш багатофункціональною панеллю керування, але підтримує лише ОС Linux. Якщо ви хочете Windows хостинг, він буде в основному поставляються з панеллю управління Plesk, який є другим найбільш широко використовуваний інтерфейс. Це чистіше, ніж cPanel і має майже схожі риси. Ви повинні бути добре з будь-яким з них.

Порівняти ціни

Я поставив ціну, нарешті, тому що це повинно бути останнє, що ви думаєте, коли ви купуєте хостинг, особливо якщо ви хочете вразити пошукові системи з вашої швидкості сторінки. На ринку немає дефіциту дешевих хостингових планів, але вони, швидше за все, не витримають битви за швидкість, коли ви будете виступати проти конкуруючих веб-сайтів. Можна використовувати HostMonk порівняти ціни і плани практично з будь-якою компанією з веб-хостингу.

Після покупки вашого хостингу

Якщо ви виконали належну перевірку, ви, мабуть, не матимете швидкості на сервері або часу роботи. Але ви все ще повинні продовжувати оптимізувати свій сайт для швидкості, мінімізуючи кількість запитів HTTP, використовуючи легку графіку, зменшуючи JavaScript і CSS, дозволяючи стискання і кешування браузера, і роблячи все інше SEO рекомендують . Крім того, постійно контролювати час роботи вашого сайту за допомогою Хост-трекер або іншу подібну службу моніторингу безвідмовної роботи.

Виділивши час на вибір кращої хостингової компанії, ви врятуєте вас від розчарувань і переконайтеся, що ваші зусилля SEO не будуть витрачені даремно.

Чи є хостинг для вас хорошим?
Чи є VPS хостинг хорошим для вас?
Чи присвячений вам хостинг?
Чи хостинг для хмари для вас хороший?
Це підтримка чату, безкоштовний номер, електронна пошта, SMS?
Чи пропонують вони безкоштовний домен, субдомени, будівельник сайтів, встановлюють одним дотиком, або краще за все, CDN (мережа доставки контенту)?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью