• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як хостинг впливає на SEO вашого сайту?

 1. Доступність
 2. Місцезнаходження Місцезнаходження!

Ви, як і багато інших, можете подумати, що ваша подорож до веб-популярності починається з аналітики, вибіркових ключових слів і розумного використання цих відмінних ключових слів. Хоча всі ці аспекти є надзвичайно важливими у створенні вашого SEO присутності, чи знаєте ви, що саме основа SEO вашого сайту насправді починається з вашої хостингової компанії і які їхні плани ви вибираєте?

Хоча Google не збирається знімати ваші рейтинги до вершини, заснованої на хорошому хості, поганий хост дійсно може пошкодити ваші шанси на створення кредиту вашого сайту в пошукових системах. Подивіться на наші 3 основні фактори, як і чому хостинг впливає на SEO вашого сайту!

Ви, як і багато інших, можете подумати, що ваша подорож до веб-популярності починається з аналітики, вибіркових ключових слів і розумного використання цих відмінних ключових слів

Пошукові системи Love Speed

Це відомий факт, що швидкий і чуйний веб-сайти віддають перевагу Google і інші пошукові системи - швидкі сайти набагато більше шансів піднятися на сходи SEO, ніж мляві веб-сайти. Тривалий час завантаження на веб-сайті є надійним способом вимкнути людей та негативно вплинути на їхню роботу.

Переконайтеся, що ви користуєтеся авторитетною службою хостингу компаній які славляться своєю швидкістю, забезпечать завантаження вашого веб-сайту так швидко, як це можливо. Дешевші варіанти хостингу часто пропонують спільні сервери, і хоча спільний сервер жодним чином не поганий, якщо ваш сайт привертає великий обсяг трафіку і технічного обслуговування, рекомендується роздрібнити трохи більше для персонального сервера.

Доступність

Ваш веб-сайт може працювати з блискавичною швидкістю, але все це не має значення, якщо ваш сайт не працює або тимчасово розбився. Попрощайтеся з трафіком цілого дня, якщо це станеться! Веб-сайти, які послідовно зменшуються, зазвичай покарані у спектрі SEO, якщо він не розглядається і фіксується якомога швидше. Ось чому дуже важливо, щоб ви користувалися відомим і надійним хостинговим сервісом, який має добре підтримувані сервери і цілодобову технічну підтримку . Ні один сайт не є досконалим, і, безумовно, будуть періоди часу, коли ваш сайт дійсно знизиться, тому наявність надійної хостингової компанії, яка здатна виправити ваші проблеми в будь-який час дня, є абсолютно необхідною.

Місцезнаходження Місцезнаходження!

Пошукові системи оцінюють розташування веб-сайтів, вирішуючи, де розмістити його в рейтингу пошуку. Якщо ви перебуваєте в Австралії і здійснюєте пошук, пошукові системи зазвичай відображатимуть веб-сайти, що базуються на австралійській основі, вище в результатах пошуку.

Пошукові системи визначають ваше місцезнаходження на основі ряду показників, одним з яких є IP-адреса вашого веб-сайту. Ця ж IP-адреса призначена для вашого веб-сайту на основі розташування сервера, на якому він розміщений. Отже, якщо ваш бізнес знаходиться в Австралії, а цільовий ринок - це населення Австралії, розміщення вашого веб-сайту в компанії, яка має сервери в Австралії, має призвести до більш високого рейтингу пошуку для вашого веб-сайту, коли австралійці шукають ваші ключові слова.

______

Маючи на увазі ці вказівки, ми сподіваємося, що ми допомогли вам у прийнятті рішення про те, який хостинг буде використовуватися для подальшого зміцнення SEO гри вашого сайту.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью