• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як гінеколог визначає вагітність?

 1. Турбота про здоров'я - запорука успішного материнства
 2. Широкий спектр пропонованих послуг
 3. Консультація і лікування

Основою щасливого материнства є нормальне здоров'я жінки, тому регулярні консультації гінеколога є обов'язковою умовою його збереження. У разі, коли вам необхідна консультація або кваліфікована допомога в області гінекології, в Новосибірську ви завжди зможете записатися на прийом до лікаря в центрі «Здоров'я і Материнство». Висококласні фахівці нададуть професійну допомогу, вироблять власну стратегію лікування з урахуванням індивідуальних особливостей жіночого організму.

Висококласні фахівці нададуть професійну допомогу, вироблять власну стратегію лікування з урахуванням індивідуальних особливостей жіночого організму

Турбота про здоров'я - запорука успішного материнства

У нашому центрі працюють фахівці готові надати кваліфіковану допомогу, консультація гінеколога пройде на високому професійному рівні з використанням сучасного медичного обладнання та інноваційних підходів в діагностиці і лікуванні захворювань. Ми гарантуємо вам збереження конфіденційності та анонімності лікування, ввічливе і чемне ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Широкий спектр пропонованих послуг

Новосибірський центр «Здоров'я і Материнство» повноцінно піклується про здоров'я жіночого організму, постійно розширює і удосконалює комплекс послуг, що надаються, серед яких можна виділити наступні методи:

 • Професійна консультація і огляд висококваліфікованим акушером-гінекологом;
 • Повний спектр всіх гінекологічних обстежень, з використанням сучасного обладнання і наукових підходів;
 • Діагностика та лікування патології передається статевим шляхом, з дотриманням анонімності і професійної лікарської таємниці;
 • Діагностика та лікування ерозії шийки матки, з використанням апарату «Сургитрон».

Професійна консультація і огляд висококваліфікованим акушером-гінекологом;  Повний спектр всіх гінекологічних обстежень, з використанням сучасного обладнання і наукових підходів;  Діагностика та лікування патології передається статевим шляхом, з дотриманням анонімності і професійної лікарської таємниці;  Діагностика та лікування ерозії шийки матки, з використанням апарату «Сургитрон»

Консультація і лікування

На превеликий жаль проблеми жіночого здоров'я, залишаються особливо актуальними, захворювання різного характеру, безпліддя та інше. Рішення подібних проблем під силу команді професіоналів працюють в центрі «Здоров'я і Материнство», тут вам нададуть своєчасну допомогу, гарантовано забезпечать позитивний результат лікування.

Ми прагнемо постійно вдосконалювати і розширити спектр послуг, що надаються, зробити їх більш доступними і ефективними. Для цього застосовуються прогресивні методи діагностики і лікування, що дозволяють розраховувати на позитивний результат в максимально короткі терміни.

Дивіться також:

Чи можливі природні пологи після кесаревого розтину? http://kupidonchik.org/vozmozhnyi-li-estestvennyie-rodyi-posle-kesareva-secheniya/ .

Цікавості на тему: Що покаже УЗД на 3 тижні вагітності?

Класні поради в статті "Як швидко схуднути після народження дитини?" тут .

Дивимося відео, в якому лікар-гінеколог розповідає про те, через скільки тижнів після статевого акту можна зробити тест на вагітність:

Джерело №1: http://mediczdrav.org/uslugi/akusherstvo-i-ginekologiia

Класні поради в статті "Як швидко схуднути після народження дитини?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью