• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити GIF з відео або фото за допомогою телефону

 1. Початок роботи
 2. Виберіть джерело
 3. Робота з фотографіями
 4. застосуйте фільтр
 5. Додайте спеціальні ефекти
 6. фініш

GIF-файли існують з самого початку Інтернету, але вони більш популярні, ніж будь-коли. Ось як ви можете зробити їх самостійно, використовуючи Giphy Cam.

GIF (Graphics Interchange Format) - це низькотехнологічний, циклічний формат відео або міні-слайд-шоу, яке з нами вже роками. GIF використовується всюди, в постах великих і не дуже великих політиків в Твіттері, використовуються додатками доповненої реальності і ще багато, багато де.

У наші дні, GIF пробився навіть в світ образотворчих мистецтв: у 2017 році в Музеї сучасного мистецтва Боулдер відбулася перша Міжнародна виставка GIF , Яка проходила під час фестивалю мистецтв і технологій MediaLive.

Але на відміну від ранніх днів GIF, тепер, його створити дуже просто - навіть на вашому смартфоні. Для цієї історії я використовував Giphy Cam, так як це додаток безкоштовно, пропонує безліч цікавих функцій і просто у використанні.

Початок роботи

Щоб почати роботу, відкрийте додаток Giphy Cam на смартфоні або планшеті. Як і в більшості додатків, заснованих на фото або відео, дайте дозвіл на доступ до вашого фотоапарата вашого телефону. Ви можете вибрати запис нового GIF або вибрати відео або фотографію з галереї. Ви також можете імпортувати GIF і Live Photos.

Виберіть джерело

Щоб вибрати відео або фотографію з бібліотеки вашої камери, клацніть маленьку мініатюру зліва від кнопки записи (див. Червоної стрілку на наведеній вище фотографії). Відеокліпи відображаються у вигляді піктограм, а фотографії відображаються як прості мініатюри.

Записати нове відео дуже просто: натисніть білу кнопку з червоною крапкою в середині екрану (див. Синю стрілку на вищенаведеної фотографії), щоб почати запис GIF в режимі з 5 кадрами. Для довшого GIF утримуйте кнопку протягом тривалості відео. Якщо вам не подобається ваш GIF, натисніть «Скидання».

У верхньому лівому куті натисніть значок стрілки, щоб скасувати свій GIF. Натисніть його ще раз для ефекту пінг-понгу, який знову і знову відтворює кліп вперед і назад. Натисніть кнопку SAVE GIF, щоб зберегти GIF в пам'яті вашого телефону.

Робота з фотографіями

Більшість додатків дозволяють створювати анімовані GIF-файли з серії фотографій. У Giphy Cam виберіть кількість включених фотографій (вони будуть виділені фіолетовим рамкою і пронумеровані), а потім виберіть частоту кадрів, відрегулювати повзунок з 1 кадру в секунду (дуже повільно) до 30 кадрів в секунду (швидкий темп).

застосуйте фільтр

Щоб поліпшити вашу гифку, ви можете застосувати один з безлічі фільтрів (виділених Зелена рамка), від простих, таких як Film (зліва), до інтенсивних, таких як Hypno (праворуч), що дасть вашому GIF психоделічний ефект.

Додайте спеціальні ефекти

Giphy Cam дозволяє додавати і інші ефекти. Наприклад, анімовані наклейки можна розмістити в будь-якому місці екрану. Інші ефекти, такі як Clay Faces і Accessories, використовують розпізнавання особи і автоматично з'являються над вашими очима, носом або ротом. Також можна додати накладення, фони і рамки.

Текстовий інструмент має кілька варіантів вибору шрифтів, але він не дуже настроюється. У наведених вище скронях я вибрав наклейку з символом миру (зліва) і написав «Круто !!!», використовуючи текстовий інструмент (праворуч).

», використовуючи текстовий інструмент (праворуч)

фініш

Натисніть кнопку «Далі», щоб завершити GIF, потім збережіть його (червона стрілка) або скиньте її (синя стрілка) і почніть знову. Ви можете завантажити його в Instagram, Twitter та інші сайти соціальних мереж.

Автор: Terry Sullivan

джерело: pcmag.com

Поділитися.

Схожі записи:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью