• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові швидко з нуля

 1. Переваги та недоліки роботи інтернеті Для того, щоб приступити до роботи в інтернеті, потрібно чітко...
 2. Відзначимо важливі моменти
 3. Правила роботи в інтернеті
 4. Вам слід розуміти наступне
 5. Ці види заробітку варто обходити стороною
 6. Прості способи заробітку в інтернеті
 7. Виконання рутинної роботи
 8. Робота копірайтером / рерайтером
 9. введення капчі
 10. Робота в соціальних мережах
 11. Платне написання повідомлень на форумах
 12. Виконання різних завдань
 13. Як заробити гроші в інтернеті - для тих, хто «в темі»
 14. Створення власного сайту
 15. Що таке CPA-партнерки і як на цьому заробляють
 16. Робота адміністратором або модератором
 17. Заробіток на посередництві
 18. Віддалена робота
 19. Заробіток на коливаннях курсу валют, або на Форексі
 20. Заробіток на акціях і конкурсах
 21. Заробіток на YouTube

Переваги та недоліки роботи інтернеті

Для того, щоб приступити до роботи в інтернеті, потрібно чітко усвідомлювати, що, як і в будь-який інший роботі, тут є позитивні сторони і негативні.

Робота в інтернеті має ряд переваг:

 • графік роботи залежить тільки від вас
 • ви можете працювати всюди, де є інтернет
 • вам не потрібно буде поспішати з ранку на роботу, штовхатися в громадському транспорті або нудитися в ранкових пробках
 • під час подорожі ви завжди можете, при бажанні і наявності інтернету, приділити роботі два-три години
 • радість спілкування з рідними і друзями не тільки у вихідні дні та свята
 • більше ніяких доган і зауважень від начальства
 • фінансова незалежність - то, чого ви не отримаєте ні на жодній іншій роботі
 • ваш дохід залежить тільки від вас

Крім позитивних моментів, не варто залишати поза увагою і мінуси:

 • як, в принципі, і на будь-який інший роботі, буде потрібно багато часу на вивчення інформації, напрацювання досвіду і знань
 • так як тепер ви сам собі господар - обсяг роботи, витрачений час, корисність дій і т.д. ви визначаєте для себе самі, від чого і залежить одержуваний вами дохід - а це праця і зусилля
 • необхідно вміння відрізняти шахраїв (яких в мережі інтернет розвелося дуже багато) і бути вкрай уважним, особливо якщо незнайомі люди просять будь-які особисті дані, номери банківських карт або інших платіжних систем

Варіантів такого заробітку за все два:

 1. без грошових вкладень
 2. вкладаючи куди-небудь гроші

Відзначимо важливі моменти

Перед тим, як приступити до освоєння можливостей заробітку грошей в інтернеті, розберемо кілька важливих моментів:

 1. Перше: вам доведеться обзавестися електронним гаманцем, куди будуть надходити зароблені гроші. Найбільш часто використовувані - це Яндекс Гроші і Вебмані.
 2. Далі: будьте гранично уважні до пропозицій, які обіцяють високі заробітки за короткий термін практично нічого не роблячи, особливо якщо це пов'язано з вкладеннями коштів - майже стовідсоткова ймовірність, що ви нічого не отримаєте і позбудетеся своїх грошей. Якщо будь-які пропозиції здаються вам сумнівними, шукайте відгуки про компанії, сайті або фірмі.
 3. І останнє: стежте за захистом свого комп'ютера і регулярно оновлюйте антивірусну програму, тому як в процесі пошуків або в процесі роботи (наприклад, заробіток на кліках) доведеться відвідувати різні сайти і переходити по всяких сумнівними посиланнями.

Правила роботи в інтернеті

Напевно, кожному, хто замислюється про роботу в інтернеті в якості основного або додаткового заробітку, хочеться заробити гроші в інтернеті без вкладень швидко, однак, без певних знань і досвіду це навряд чи реально. Життя в інтернеті все ж дещо відрізняється від реального життя, і робота в тому числі, так що тут вам доведеться поступово вникати в усі нюанси.

Звичайно, є способи заробити швидкі гроші в інтернеті без вкладень навіть новачкові, але найімовірніше, це буде не зовсім легальна робота. З огляду на можливості інтернету працювати, не відкриваючи своїх даних, тобто анонімно, можна реалізовувати заборонені товари або, створюючи фейковий сайти, «продавати повітря», але навряд чи це хороші ідеї для створення фінансової свободи і довгострокового джерела доходу. Як відомо, на будь-яку дію існує протидія, і врешті-решт це просто може погано для вас скінчитися. Так що, спокушаючи на швидкі та легкі гроші, сто разів подумайте про наслідки. Тим більше, якщо грамотно підійти до цього питання, вже через кілька років можна буде взагалі не турбуватися про гроші.

Для заробітку грошей в інтернеті новачкові без вкладень, необхідно створити в основних платіжних системах електронні гаманці

Вам слід розуміти наступне

 • Вибираючи в якості джерела доходу роботу на себе , А не «на дядю», ви поступово зможете вийти на такий дохід, який не запропонує вам ні один начальник або підприємство. І нехай спочатку буде незрозуміло і нелегко - це дійсно варто того.
 • Чим серйозніше ви підійдете до питання, чим більше часу і уваги будете йому приділяти, тим кращий, врешті-решт, ви отримаєте результат. І багато прикладів того, що при бажанні і зусиллях можна мати дійсно високий дохід, як це роблять багато людей у ​​всьому світі.
 • Вибравши вид заробітку в інтернеті, почніть приділяти йому максимум часу. Не думайте, що, не отримавши швидкого результату, ви зробили неправильний вибір, просто вивчайте, робіть, пробуйте. Перескакуючи з можливості на можливість, розпорошуючись у надії отримати швидше і побільше, ви, швидше за все, просто даремно втратите час і нерви.

Ці види заробітку варто обходити стороною

Цілком ймовірно, що, занурившись в світ інтернет-можливостей, ви відразу ж зіткнетеся з рекламою якогось супер-заробітку, який іноді, за запевненнями, включає в себе певну кількість нулів і, звичайно, пропонує швидко заробити гроші в інтернеті. Це можуть бути:

 • казино
 • всілякі ставки
 • піраміди
 • заповнення опитувальників за плату
 • читання листів
 • заробітки на серфінгу
 • інше

Однак, на ділі виявляється, що нулів не так вже й багато, а іноді замість витраченого часу ви не отримаєте взагалі нічого, а в гіршому випадку втратите все, що вклали (якщо обраний вами варіант вимагав вкладень). Звичайно, деякі з перерахованих пунктів цілком здатні давати певний дохід, але навряд чи зароблені 10-15 доларів в тиждень приведуть вас до фінансової свободи.

Прості способи заробітку в інтернеті

Отже, ви прийняли рішення розглянути варіанти заробітку грошей в інтернеті. Якщо навіть ви новачок, не так вже й складно зорієнтуватися на місці і знайти те, що дійсно буде приносити дохід, і при цьому немає необхідності влазити в нетрі і ламати голову над всякими кодами і вивчати айтішной сленг.

Виконання рутинної роботи

Це робота, пропозиції якої можна знайти в соціальних мережах, на фрілансерських сайтах , На спеціальних форумах. Вам доручать виконувати прості завдання, наприклад, по оформленню сайту - підбір картинок для статей, правку тексту. Можливо, це не те, про що ви мріяли, але, напрацювавши досвід, ви зможете краще орієнтуватися на просторах інтернету, а, відповідно, надалі більше заробляти. А для початку, сума в межах від 100 до 250 доларів не так вже й погана для новачка.

Оформлення статей на замовлення, робота з картинками і текстом - є посильним завданням для новачкаОформлення статей на замовлення, робота з картинками і текстом - є посильним завданням для новачка

Робота копірайтером / рерайтером

Напевно, самий популярний спосіб швидкого заробляння грошей в інтернеті без вкладень - це написання унікальних статей на замовлення. Тут у наявності явні переваги:

 • Величезний вибір замовлень - на будь-які теми, на будь-яку кількість символів. А якщо врахувати, як стрімко розвивається зараз ця галузь, кількість сайтів та інтернет-магазинів зростає як гриби після дощу - такий широкий вибір ніколи не залишить без роботи потенційного копірайтера.
 • Якщо ви не скаржтеся на грамотність, вмієте шукати необхідну для статті інформацію - ви без зусиль знайдете для себе відповідні замовлення. Звичайно, дійшовши до рівня професіонала, ваші гонорари помітно зростуть, але навіть як новачок, при бажанні, ви зможете заробляти від 10 до 20 доларів в день.
 • Досить висока оплата праці - новачкові платять від 50 центів до 1.5 доларів за 1000 символів (в день, якщо намагатися, можна писати і до 10000 символів, і навіть більше).

Шукати подібну роботу слід на біржах копірайтингу. На сьогоднішній день, кращі, напевно - це Advego.ru і ETXT.ru . Тут найбільший вибір пропозицій і велика кількість роботодавців.

Детально про те як можна заробляти на написанні статей, ви можете дізнатися тут - Як заробляти гроші на написанні статей в інтернеті: керівництво .

введення капчі

Суть цієї роботи полягає у введенні в певні зони на сайті (найчастіше це окреме віконечко) букв і цифр, вказаних на зображенні. Заробіток тут невеликий, але цілком реальний, і залежить від обсягу виконаної роботи. Як правило, за один стандартний робочий день (тобто 8 годин) виходить 4-4,5 долара - це від 20 до 60 центів за 1000 вводів. Детально про цей вид заробітку ви можете дізнатися тут - Як заробити на введенні капчі: введення капчі за гроші .

Робота в соціальних мережах

Соціальні мережі - це те, без чого багато людей не уявляють свого життя, це місця, де «живуть» і спілкуються мільйони людей, відповідно, це прекрасна можливість для пошуку потенційних клієнтів для просування товарів і послуг. ВКонтакте, Facebook, Однокласники і багато інших ... Тут можна подивитися відео, фотографії, почитати цікаві статті, поспілкуватися зі старими і новими знайомими, а також заробляти гроші, використовуючи такі можливості:

 • розміщення інформації про товари і послуги у власній або чужій розкрученої групі (звичайно, за домовленістю і за гроші)
 • створення в своїй групі або на своїй сторінці інтернет-магазину
 • розміщення статей з власного сайту в своїй або чужих групах
 • реклама товарів і послуг
 • і інші можливості

Соціальні мережі - це величезний простір і серйозна можливість заробити гроші в інтернеті, але все не так просто. Щоб ваша пропозиція привернуло велику увагу, у вас повинна бути добре розкручена група або співтовариство (розміщення в чужих розкручених групах зазвичай обходиться недешево), а на це потрібен час і винахідливість. Але такі вкладення з часом дуже добре окупаються. Детально про те, як ви можете заробляти в соціальних мережах читайте тут - Як заробити в соціальних мережах без вкладень: керівництво .

Соціальні мережі є чудовою нагодою для заробітку в мережі інтернетСоціальні мережі є чудовою нагодою для заробітку в мережі інтернет

Платне написання повідомлень на форумах

Таким способом користуються форуми для власної розкрутки. Тобто ваше завдання полягає в тому, щоб просто спілкуватися на форумі. Вам платять за коментарі та створення нових тем. Корисний цей вид заробітку ще й тим, що, спілкуючись, ви можете отримати багато цікавої і корисної інформації, яка цілком може стати в нагоді в подальшому.

Виконання різних завдань

Крім написання статей, на біржах копірайтингу ви знайдете багато інших пропозицій роботи. Тут є і легкі, мало затратні за часом, варіанти, є і складніше, на які знадобиться витратити якийсь час. Відповідно, і по оплаті вони будуть відрізнятися. Пропозиції на будь-який смак - написання повідомлень на форумах, в соціальних мережах, коментарі статей, відеороликів, кліки по рекламі, скачування файлів з файлообмінників, пошук різної інформації в мережі, і т.д.

Якщо вас зацікавив цей варіант, радимо звернути увагу на біржу контенту ADVEGO, там величезна різноманітність завдань і непогана оплата.

Як заробити гроші в інтернеті - для тих, хто «в темі»

Способи, перераховані нижче, швидше підійдуть для людей, які думають про перспективи, що розглядають варіанти пасивного доходу в тому числі. Звичайно, часу і зусиль на їх освоєння знадобиться набагато більше, але результат того вартий.

Створення власного сайту

Це, мабуть, один з найбільш фінансових методів, що дозволяють заробити гроші в інтернеті, але і один з найскладніших. На чому можна заробляти, маючи свій сайт:

 • контекстна і Тізерна реклама (оплата за кліки по рекламі, розміщеній на сайті)
 • продаж посилань
 • CPA-партнерки (оплата за дії (відсоток з покупки) - перехід з реклами, розміщеної на вашому сайті, з наступною покупкою рекламованого товару або послуги)
 • банерна реклама (оплата за покази)
 • надання послуг і продаж товарів
 • і багато багато іншого

На шляху до мети в подібному заході досить багато підводних каменів. Зокрема - знаходження інформації, якою в мережі інтернет дуже-дуже багато. Однак, не вся корисна. І щоб досягти результатів, швидше за все, досвід напрацьовувати доведеться самостійно. Є певні схеми по створенню сайту - кроки, дії, але ось ідеї по розкрутці і збільшення відвідуваності, незважаючи на незліченні форуми і досвід сайтодержателей, конкретно для вашого сайту вам доведеться відшукувати і випробувати на ефективність самому.

Методи просування сайту можуть бути як безкоштовними, так і оплачуваними, причому реально можна досягти хороших результатів і без вкладень. Але все-таки, грамотно вкладаючи гроші в просування, це можна зробити набагато ефективніше і швидше. Але і тут необхідно володіння інформацією, хоча б щоб не потрапити на якогось «фахівця», який в кращому випадку ніяк не вплине на ситуацію, а в гіршому - може і напартачив.

Створення корисних для людей сайтів - це те, що дійсно приносить дохід, причому від пари доларів (для початку) до декількох десятків тисяч доларів на місяць. Детально дізнатися про те, як заробити на своєму власному сайті, ви можете дізнатися тут - Як можна заробити на власному сайті з нуля .

Сайти, спеціально заточені під заробіток на Google AdSense, є одними з найбільш прибутковихСайти, спеціально заточені під заробіток на Google AdSense, є одними з найбільш прибуткових

Що таке CPA-партнерки і як на цьому заробляють

Тут все просто. Ваше завдання - зробити так, щоб у вашого партнера було якомога більше рекомендованих вами відвідувачів, які оплатили послугу або товар. Для цього ви просто розміщуєте рекламу з посиланням на нього в інтернеті. Це можуть бути форуми, соцмережі, коментарі на сайтах та інше. До речі, цей спосіб є хорошою можливістю для новачків швидко з нуля заробляти гроші в інтернеті без вкладень, правда, для цього доведеться попрацювати.

Звичайно, маючи власний сайт, втілити цю ідею в життя буде набагато простіше і набагато прибутковіше - ви просто розміщуєте рекламу партнера на своєму сайті. І якщо сайт досить відвідуємо, вам гарантований хороший дохід у вигляді відсотка або певної суми від кожної покупки.

Робота адміністратором або модератором

Створюючи сайт або інтернет-магазин, будь-який власник розраховує на його зростання і популяризацію. А з ростом з'являється необхідність в залученні когось зі сторони, тому що сам господар уже не справляється з збільшуються обсягами робіт. Обробка замовлень, модерування форумів, коригування текстів чи підбір картинок, пошук і робота з копирайтерами - всім цим займається адміністратор або модератор. Залежно від величини ресурсу і обсягу робіт, ваша оплата становитиме від пари десятків до декількох сотень доларів щомісяця.

Знайти таку роботу можна на дошках оголошень, на форумах, спеціальних сайтах, або переглядати великі сайти на предмет таких пропозицій.

Заробіток на посередництві

Якщо ви розглядаєте можливість заробітку грошей в інтернеті без вкладень, то цей варіант, можливо, вам і підійде, так як не вимагає особливих навичок. Ваше завдання - пошук замовлень на біржах і пошук виконавців.

Наприклад - ви знаходите замовлення на написання унікальної статті, скажімо, в 10000 символів. Замовник пропонує 1,5 долара за 1000 символів. Вам необхідно знайти копірайтера, готового зробити це замовлення за оплату, наприклад, в 1 або 1,2 долара за 1000 символів. Якщо виконавець вкластися в термін, а замовник прийме і схвалить зроблений матеріал, ви отримуєте 3-5 доларів за таку статтю. Відповідно, чим більше різниця між пропонованої замовником оплатою та оплатою копірайтер, і чим більше замовлення, тим вище ваш заробіток.

Крім того, що ви можете писати статті самостійно, посередництво може принести значно більший дохід - особливо якщо ви налагодите відносини з безліччю професійних копірайтерів

Віддалена робота

Тут варіантів просто тьма - вибирай-не хочу. Це дасть можливість фахівцеві заробити гроші в інтернеті без вкладень, причому досить швидко. Пропозицій купа, тому що роботодавцям це так само зручно, як і вам.

Якщо ви…

 • ... перекладач, і добре знаєте один-два-три-... мови - сума вашого заробітку може доходити і до 2000-3000 доларів в місяць.
 • програміст, а тим більше хороший програміст - пропозицій від роботодавців з оплатою з н-ним кількістю нулів буде більш ніж достатньо.
 • ... фотограф , Неважливо, любитель або професіонал - у вас хороші перспективи поєднувати свою улюблену справу з непоганим заробітком. Фотографії, особливо унікальні, мають серйозну цінність нарівні з унікальними текстами. Є навіть спеціальні сайти - фотобанки, де розміщуються фотографії для продажу. Вашій буде половина суми від продажу - приблизно від 50 центів до 2-3 доларів за штуку.
 • ... музикант, який пише свою музику - для ваших композицій також створені спеціальні ресурси для їх продажу
 • ... викладач, психолог, дизайнер і т.д. - і для вас знайдуться пропозиції роботи. Головне - мати під рукою встановлену на комп'ютері програму Скайп і гарнітуру (навушники і мікрофон).

Оплата праці віддаленого працівника здійснюється без проблем за допомогою маси способів, причому це можна робити як по країні проживання, так і по всьому світу.

У цьому виді інтернет заробітку, безсумнівно, маса достоїнств - ви самі визначаєте робочий графік, плануєте відпустки і вихідні, хворієте, чи не виправдовуючись ні перед ким, але при цьому соцгарантії і стабільність зникнуть з вашого життя разом з будильниками і начальниками. А ваш заробіток буде залежати тільки від вас, і він може бути як невеликим (в залежності від ваших навичок, кваліфікації, професії і, звичайно, старанності), так і набагато значніше ставок, пропонованих навіть самими щедрими роботодавцями. Якщо ви професіонал, це прекрасна можливість монетизувати свої знання і вміння і відмінна реалізація ідеї, що дозволяє заробити гроші в інтернеті без вкладень.

Заробіток на коливаннях курсу валют, або на Форексі

У цьому випадку буде нелегко обійтися без грошових вкладень. Самі ви будете цим займатися або доручіть брокерам (Довірче управління), якщо у вас сталеві нерви, ви готові перелопатити масу теоретичної інформації на цю тему, вивчити стратегії і тактики, а головне - усвідомлюєте ризики і готові до фінансових втрат, чому б і не спробувати? Є багато цілком собі задоволених користувачів цієї системи, які дуже добре заробляють.

Як же заробити на Forex без вкладень? Існують можливості знаходження грошових коштів без залучення власних. У цьому випадку варто пошукати, наприклад, пропозиції окремих брокерів або брокерських компаній для новачків, так званий бездепозитний бонус, або «welcom bonus». Але і в цьому випадку, якщо вашою метою є заробіток, то без певних знань ви не обійдетеся.

Якщо ви маєте аналітичний склад розуму, але не маєте грошей на інвестиції, ви можете спробувати себе на ринку Forex, використовуючи бездепозитний бонус

Заробіток на акціях і конкурсах

Акцій і конкурсів на просторах інтернету проводиться безліч. Тут можна отримати і грошову винагороду, і всяку всячину - безкоштовні послуги (якщо, наприклад, це відбувається в вашому або в сусідньому місті), всілякі речі, які надсилаються поштою, доступ до платних матеріалів і т.д.

Це досить непоганий варіант того, як заробити гроші в інтернеті без вкладень. Існують конкурси рецептів, віршів, фотографій, відеороликів, акції на безкоштовні послуги або, скажімо, купи один праска (книгу, набір ножів, светр, баночку вітамінів і т.д.) - другий безкоштовно або з великою знижкою, і багато іншого. Досить поширений варіант змагань в написанні статей на задану тематику. При вдалому результаті можна дійсно непогано заробити.

Заробіток на YouTube

В даний час, мода на відеоролики переживає серйозний підйом - завдяки виходу на ринки все нових і нових гаджетів, зйомками займаються люди різного віку - від школярів до пенсіонерів, знімаючи як безглузду нісенітницю, так і серйозні професійні ролики.

Якщо вас цікавить заробіток грошей в інтернеті без вкладень, придивіться до цього варіанту. Що для цього потрібно? Ви просто створюєте на Youtube власний канал і розміщуєте на ньому різні відеоролики за вашим вибором. Якщо пощастить і вам вдасться домогтися популярності, можна розраховувати на пристойний гонорар, який сплачується за кліки по рекламі, відкручувати на відео або за її перегляди. Наприклад, якщо відеоролики, розміщені на вашому каналі, перегляне 1000 чоловік, ви можете заробити від 1 до 5 доларів, відповідно, більшу кількість переглядів принесе вам більший дохід. До речі, для довідки - розкручені канали мають від декількох сотень мільйонів до пари-трійки мільярдів переглядів за весь час. От і рахуйте, які доходи реально отримати, маючи власний розкручений канал.

Теми для відео можуть бути які завгодно, особливо популярні - смішні відео, огляди і проходження комп'ютерних ігор, всілякі фільми-мультфільми-кліпи, цікаві та незвичайні ролики, зняті випадково в потрібний момент, топ-10, 20, 30 чогось там, огляди всіляких товарів, свежевишедшіх гаджетів і багато іншого.

YouTube - місце, куди викладають всяку всячину все, кому не лінь. Багато каналів, створюваних школярами, що постять різні дурниці, теж мають свою, іноді досить немаленьку, аудиторію, а, відповідно, і заробіток. Тому, якщо ви все-таки вирішили створити свій канал, потрібно розуміти, що конкуренція тут дуже і дуже серйозна, але, якщо продумано підійти до питання, грамотно його проаналізувати, вибрати відповідну тематику, цілком реально домогтися гарних результатів. Про те, як заробити гроші на YouTube ви можете дізнатися на цій сторінці - Як заробити на каналі YouTube .

Підсумовуючи наш огляд, можна зробити певний висновок, що, маючи підключення до мережі інтернет у вільному доступі, ви маєте безмежні можливості. Якщо вас цікавить, як заробити гроші в інтернеті без вкладень новачкові швидко з нуля, то тут для вас варіантів море. Правда, якщо у ваших планах заробітки від 1000 доларів і вище, отримання пасивного доходу, будьте готові вкладати час, а іноді і гроші в самоосвіту і напрацювання досвіду.

Як же заробити на Forex без вкладень?
Що для цього потрібно?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью