• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити Яндекс гроші без вкладень

 1. Трохи про гаманець Яндекс
 2. Як обдурити платіжний термінал: Відео
 3. кліки
 4. Заробіток на обміні
 5. заповнення анкет
 6. опитування
 7. Як заробити Яндекс.Деньги: Відео
 8. фріланс
 9. Спекуляції з акціями та опціонами на біржі
 10. висновки

Багато людей цікавляться питанням, Яндекс Багато людей цікавляться питанням, Яндекс.Деньги, використовуючи інтернет. Цей не так складно як здається, для цього існує безліч способів. Одні з них пов'язані з виконанням простих операцій, інші вимагають певних знань. У цій статті буде докладно розкрито питання заробітку коштів в валюті віртуальних титульних знаків Яндекса.

Зміст статті

Трохи про гаманець Яндекс

Платіжна система і сайт Яндекс.Деньги зарекомендували себе як одні з найнадійніших. Робота ресурсу практично безперебійну, дуже рідко коли виникають будь-які неполадки. Переказ грошей здійснюється дуже швидко, сайт має комісію за все 4.5%. За допомогою сервісу можна здійснювати покупки, оплачувати рахунки. Якщо порівнювати WebMoney і гаманець Яндекс, останній відрізняється більш простим інтерфейсом і не такою досконалою системою захисту.

Тепер безпосередньо розглянемо питання, як заробити Яндекс.Деньги в інтернеті.

Читайте також

Як обдурити платіжний термінал: Відео

способи заробітку

Існує спеціальна робота, що дозволяє монетизувати свою діяльність на Яндекс.Деньги. Розглянемо деякі варіанти.

кліки

Найпростіший спосіб заробити Яндекс.Деньги без вкладень - це кліки. Особливих знань для даного виду діяльності не потрібно, головне - наявність вільного часу, трішки терпіння, доступ в інтернет і бажання заробляти. Заробіток мінімальний, але варто з чогось починати. Вам потрібно кликати на різну рекламу. Власники сайтів вам платять за збільшення кількості відвідуваності. Більше переглядів - більше відвідуваність. Як приклад можна привести сайт .

Заробіток на обміні

також можна заробляти на обміні .

заповнення анкет

Ще один вид заробітку - заповнення анкет. Подібний вид діяльності зараз також в тренді, однак платять за це не дуже багато.

опитування

Також заробити Яндекс.Деньги без вкладень можна і на опитуваннях. У всесвітній павутині набирають обертів сервіси, які платять за опитування. Суть в тому, що це свого роду анкетування, як і в способі 3. Треба заповнити дані про себе. Там вказуються переваги по брендам, що купується і безліч іншого. Тут також є свої мінуси: часом чекати доводиться довго або ж в анкетуванні взяло участь певна кількість користувачів. Тому слід часто перевіряти електронну скриньку і реєструватися одночасно на багатьох сайтах, де є платні опитування, крім цього, треба детально заповнювати дані в графах, що стосуються особистої інформації.

Як заробити Яндекс.Деньги: Відео

Оплата комунальних платежів

П'ятий спосіб - оплата комунальних платежів , Використовуючи гаманець Яндекс. Оплачувати можна різним людям і брати за це певний відсоток. Один з найбільш низькоефективних способів.

фріланс

Спробувати займатися фрілансом. Це діяльність має мільйонні обороти, можна спробувати себе в різних сферах. Багато роботодавців з країн колишнього СНД вважають за краще в якості оплати використовувати або Яндекс.Деньги, або WebMoney.

Читайте також

Спекуляції з акціями та опціонами на біржі

Останній вид - спекуляція з опціонами і акціями на біржі. Отримані кошти можна конвертувати в віртуальні титульні знаки Яндекс.

висновки

Незважаючи на величезну кількість способів, неможливо відповісти на питання, як швидко заробити Яндекс.Деньги. Кожен підбирає варіант для себе сам.

Однак варто нагадати, що адміністрація системи протидіє комерційних справах. Тому не варто дивуватися, якщо одного разу після скоєння чергового перекладу гаманець виявиться заблокованим. Для повернення працездатності треба написати в систему технічної підтримки .

Також не варто вірити різним ресурсам, які обіцяють величезні заробітки в короткі терміни. Таке можливо тільки у випадку з кліками, але заробити на них великих грошей не вийде. В цілому порада, яку можна дати всім: щоб мати хороший заробіток, треба пробувати себе в якомога більшій кількості видів діяльності.

Читайте також

Що таке Яндекс.Деньги: Відео

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью