• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вивести гроші з Яндекс гаманця готівкою, без комісії, на карту

 1. Види Яндекс гаманців
 2. Таблиця: практичні відмінності Яндекс гаманців
 3. Як вигідно вивести гроші з Яндекс гаманця
 4. готівкою
 5. На мапу
 6. Без комісії
 7. Чи можна вивести на QIWI
 8. Що робити, якщо рахунок в системі Яндекс.Деньги заблокований

Одна з найбільших платіжних російських систем вельми зручна для повсякденного використання.

Розповідаємо, як можна вивести гроші з Яндекс гаманця з мінімальною комісією. Що для цього потрібно і як бути при блокуванні.

Види Яндекс гаманців

Гаманці діляться на три типи:

 1. Анонімний - початковий статус, який дається при авторизації на сайті, співробітники Яндекс знають лише логін власника і номер його мобільного телефону, прив'язаний до аккаунту.
 2. Іменний статус присвоюється, якщо користувач заповнив анкету в особистому кабінеті, вказавши свої паспортні дані (актуально тільки для громадян Росії).
 3. Ідентифікований статус присвоюється власникам іменних гаманців, які підтвердили раніше введені паспортні дані будь-яким способом.

Для проходження ідентифікації можна скористатися:

 • активацією через Ощадбанк. Метод підійде для громадян РФ, які мають карту Ощадбанку і підключену послугу «Мобільний банк». На рахунку повинно лежати не менше 10 рублів. Телефон, прив'язаний до Яндекс гаманцю, повинен бути прикріплений і до банківської карти. Послуга безкоштовна;
 • ідентифікацією в «Евросети» або в «зв'язковим». Потрібно прийти до відділення з паспортом (або іншим посвідченням особи), повідомити співробітнику «Евросети» номер гаманця і заплатити 300 рублів. Артикул послуги - 457015. Касир повинен роздрукувати чек і повідомити про успішність операції;
 • при візиті в офіс Яндекс.Деньги. Для здійснення ідентифікації слід відвідати одне з відділень, взявши з собою паспорт або інший документ, що засвідчує особу і звернутися до секретаря. Послуга безкоштовна;
 • поштою Росії. Слід відсканувати при собі посвідчення особи: розворот з фото і підписом, і сторінку із зазначенням реєстраційних даних. Завірити копію у нотаріуса. Завантажити заяву на ідентифікацію з сайту Яндекс і заповнити його.

Заявку та ксерокопії відправити:

 • рекомендованим відправленням на адресу 115035, г. Москва, а / с 57, ТОВ НКО «Яндекс.Деньги»;
 • кур'єром в столичне відділення: Садовницька вулиця, будинок 82, будова 2.

Таблиця: практичні відмінності Яндекс гаманців

Для Альфа-Клік, Промсвязьбанка, Тінькофф Банку існують спеціальні форми для переказів в один клік.

Як вигідно вивести гроші з Яндекс гаманця

Виведення грошових коштів з Яндекс гаманця найчастіше буде пов'язаний з вирахуванням невеликої комісії, однак, є способи уникнути цього або хоча б зменшити виплату.

готівкою

Найлегше переводити гроші в готівку в Райффайзенбанку, для цього не доведеться оформляти ні віртуальну, ні реальну пластикову карту Яндекс. Але для цього потрібно оформити ідентифікований гаманець.

Але для цього потрібно оформити ідентифікований гаманець

Найпростіший і швидкий спосіб отримати гроші - пройти ідентифікацію і зняти готівку в банкоматах Райффайзенбанку

 1. Для початку слід натиснути на кнопку «зняти» в правому верхньому кутку сторінки особистого кабінету, за умови, що ви пройшли повну ідентифікацію в системі Яндекс.Деньги.
 2. Вибрати пункт меню «Комісія за видачу готівки в банкоматі без карти», вказати передбачувану до видачі суму і ввести платіжний пароль. Система згенерує восьмизначний код і відправить його на електронну пошту клієнта. При цьому автоматично створиться одноразова віртуальна карта Яндекс, її пін-код прийде в СМС-повідомленні.
 3. Зняти гроші можна в будь-якому банкоматі Райффайзенбанку, активувавши в меню пункт «Отримати готівку без карти» і ввівши отримані восьмизначну комбінацію і пін-код.

Комісія - 3%, але не менше 100 рублів. Якщо протягом 7 днів гроші не будуть отримані, вони автоматично переведуться на колишній рахунок, але суму комісії користувачеві не повернуть.

Якщо відбуваються часті операції з готівкою, рекомендується запросити випуск пластикової карти Яндекс. По ній можна перевести в готівку гроші практично у всіх банкоматах світу.

Наприклад, в Ощадбанку, Промсвязьбанк та інших. Комісія - 3% (не менше 100 рублів).

На мапу

На банківську карту кошти з електронного рахунку можна вивести за допомогою спеціальної форми в особистому кабінеті.

На банківську карту кошти з електронного рахунку можна вивести за допомогою спеціальної форми в особистому кабінеті

Можна вивести гроші на будь-яку банківську карту, що теж швидко і зручно

 1. Слід вписати номер картки і суму передбачуваної виплати.
 2. Підтвердити дані.
 3. Ввести код з СМС.

Комісія - 3% від суми переказу і додатково 45 рублів.
Фактично переклад проходить миттєво, іноді можуть бути затримки до 1-2 годин, але це рідкість.

Трохи вигідніше, але довше буде переказ не на карту, а на банківський рахунок. Для цього використовується відповідна форма.

Більш вигідний, але трохи довший спосіб виведення грошей з платіжної системи - переклад на банківський рахунок

Заповнити форму (поле «ідентифікатор для зарахування» краще змінювати, якщо є точна інформація про потрібному значенні). Головні поля - БИК і номер рахунку одержувача. Дані слід уточнити у власника рахунку.
Натиснути кнопку «Переказати гроші».
Підтвердити кодом з СМС.

Комісія в цьому випадку складе 3% від суми переказу і ще 15 рублів, але переклад в середньому йде добу або більше (офіційно - до трьох днів).

Важливо. Якщо потрібно переводити гроші по чужих банківськими реквізитами, доведеться пройти офіційну ідентифікацію, в іншому випадку переклад буде можливий лише на власні рахунки.

Без комісії

Слід зазначити, що сервіс Яндекс.Деньги передбачає видачу безіменних і іменних пластикових карт. У першому видачу здійснюють в будь-якому відділенні - в Москві, Санкт-Петербурзі або Нижньому Новгороді. Її випуск обійдеться в сто рублів, сума автоматично спишеться з рахунку при активації карти.

Іменну картку слід замовляти в особистому кабінеті Яндекс після заповнення анкети. Карту надішлють поштою, а для москвичів доступна доставка кур'єром. Вартість обслуговування - 300 рублів на рік, ця сума списується при замовленні послуги.

Володарі іменний Яндекс-карти можуть переводити до 10 тис. Рублів на місяць без комісії, але тільки якщо вони підтвердять свої дані (пройдуть ідентифікацію).

Іншим користувачам без збору отримати готівку не вдасться, комісія складе 3% від суми переказу і додатково 45 рублів.

Єдиним способом перевести кошти зовсім без будь-яких відрахувань можна вважати перерахування грошей на рахунок мобільного телефону. Комісія відсутня для всіх операторів Росії.

Це може бути зручно для тих користувачів, які є власниками пластикових карт Мегафон. Засоби, які знаходяться на рахунку мобільного телефону, будуть доступні і при використанні карти.

Чи можна вивести на QIWI

Яндекс.Деньги дозволяють переказувати кошти на інші гаманці. Для перекладу на рахунок Ківі слід виконати наступні дії, перебуваючи в особистому кабінеті:

Для перекладу на рахунок Ківі слід виконати наступні дії, перебуваючи в особистому кабінеті:

Ще одним способом виведення грошей з Яндекс гаманця є переклад на Ківі-гаманець

 1. Ввести в поле пошуку слово «Qiwi» і натиснути введення, з'явиться рядок-посилання з написом «поповнити гаманець Ківі». Натиснути на це посилання.
 2. Заповнити стандартну форму, вказавши номер гаманця Ківі і суму переказу.
 3. Надіслати грошові кошти.

Комісія за дану операцію складе 3% від суми.

Що робити, якщо рахунок в системі Яндекс.Деньги заблокований

Рахунок в системі Яндекс.Деньги блокують, якщо служба безпеки зауважує підозрілі дії, тобто присутній ймовірність, що гаманцем користується не його власник. У цьому випадку на пошту користувача буде відправлено повідомлення про причини блокування.

Ще однією розповсюдженою причиною обмеження доступу до гаманця будуть покупки або зняття готівки за кордоном. Для запобігання цьому доведеться зробити позначку в особистому кабінеті про період використання рахунку в іншій країні.

Якщо гаманець раптом виявився заблокований, слід звернутися до служби підтримки і з'ясувати, в чому причина. Це можна зробити через стандартну форму на сайті або за телефоном 8 800 250-66-99.

Єдиною проблемою може виявитися анонімний статус гаманця. Якщо рахунок був зламаний, буде важко щось довести, так як адміністрація платіжної системи не має ніяких підтверджуючих документів від користувача.

Тому рекомендується використовувати хоча б іменні гаманці.

Електронні платіжні системи дуже зручні для використання в інтернеті - покупок, взаємних розрахунків та іншого. Саме для цього вони і створювалися. Зняття ж готівки - не підтримувана операція в даних системах і деякі фінансові втрати у вигляді комісії забезпечені.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью