• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як робити гроші з нічого?

 1. Як зробити багато грошей?
 2. Як знайти багато грошей?
 3. Як навчитися робити гроші?

уміння робити гроші - це справжній талант, яким володіють деякі. Але навіть серед них робити гроші з нічого можуть лише такі люди, як, наприклад, відомий Остап Бендер. Таких людей в світі одиниці і прислухатися до деяких їхніх думок варто.

Як зробити багато грошей?

Щоб зробити багато грошей і буквально з нічого, потрібна революційна ідея. Наприклад, зовсім недавно з'явилася тенденція продавати повітря, але не простий, а чимось цінний для покупців. Жителі Пекіна, наприклад, охоче скуповують простий чисте повітря, щоб відпочити від смогу. Відмінно купують і повітря з весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Процвітає подібний бізнес і в Одесі.

У переддень 2012 року багато панічно налаштовані громадяни дуже боялися передбачень, пов'язаних з календарем індійців майя. У той час в певних колах були дуже популярні комплекти, що включають все необхідне для виживання під час апокаліпсису.

Як знайти багато грошей?

Досить популярний сьогодні і такий незапорошену заробіток, як здача крові або сперми . Донорством може заробляти будь-яка людина, що має гарне здоров'я, не курить і не п'є.

Знайти багато грошей в буквальному сенсі можна в кишені чоловіка або дружини. Головне - правильно вийти заміж. Але оскільки мільйонери і мільйонерки зустрічаються не скрізь, доведеться відкрити на них справжнє полювання.

Ще один спосіб знайти гроші - відшукати скарб. Скарбів в землі приховано безліч, однак знайти їх вкрай складно. Щоб підвищити ймовірність успіху, потрібно добре вивчити історію місць, де будуть проходити пошуки, придбати професійний металошукач і розташовувати великою кількістю часу.

Як навчитися робити гроші?

Вищеописані методи, звичайно, відносяться до розряду ризикованих. Така ідея може як озолотити, так і розорити. Однак є люди, які заробляють хай не дуже великі, але все ж реальні гроші практично без жодних зусиль.

Деякі спритні бізнесмени пропонують зайнятим людям свій особистий час. Наприклад, стоять замість них в чергах в різних держустановах і інших місцях, де потрібна особиста присутність.

Інші підприємці, які вже витратили мистецтво робити гроші, продають себе для розміщення реклами. Самий розкручений бізнес такого роду належить Брендону Чікотскі, який розміщує рекламу на своїй лисині.

Хороший спосіб робити гроші з задоволенням - заробіток на хобі. Практично у кожної людини є якісь таланти, головне - придумати оригінальний спосіб використовувати їх для збільшення доходу. Можна, наприклад, битися об заклад, продавати свої картини або грати на гітарі в людних місцях.

Способів заробляти на захоплення насправді дуже багато. При наявності хорошого фотоапарата можна навчитися професійно фотографувати весілля, дитячі свята та інші урочистості. І навіть добре, що досвіду у такого фотографа замало - це дозволить створювати незвичайні, «незамилений» композиції.

Для людини з якимись акторськими задатками буде цікаво спробувати себе в якості аніматора або тамади. А якщо це здається складним - завжди можна виступити в ролі «ходячою реклами» хотдогов, проводити соцопитування, роздавати листівки.

Практично завжди і всюди затребувані люди, які не уникають важкої праці. Робота кур'єром, вантажником, різноробочим може і не озолотить, а й з голоду померти не дасть.

Один з привабливих способів швидко зробити гроші - гра на біржі. Простому обивателю здається, що це дуже простий спосіб, однак щоб дійсно заробити, а не витратити всі заощадження, необхідні знання. Рада починаючому трейдеру - знайти хорошого наставника, прислухатися до своєї інтуїції і витрачатимуть не більше тієї суми, яку можна собі дозволити.

Як зробити багато грошей?
Як знайти багато грошей?
Як навчитися робити гроші?
Як зробити багато грошей?
Як знайти багато грошей?
Як навчитися робити гроші?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью