• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевести з Яндекс.Денег на QIWI-гаманець

 1. обмінники
 2. Скрізь телефон
 3. Через віртуальну карту
 4. WebMoney Transfer

На російських віртуальних просторах створюються, ростуть і розвиваються електронні платіжні системи. Двома найпопулярнішими серед них можна назвати Яндекс.Деньги і QIWI. Часто буває таке, що потрібне створення гаманця і там, і там, але є невелика заковика - безпосередньо перекидати кошти не вийде; саме тому сьогодні ми детально розглянемо способи, як перевести з Яндекс.Деньги на QIWI. Ми представимо 4 різні способи, як це зробити, і дамо докладну інструкцію, щоб ви могли самі розібратися в даних операціях. На російських віртуальних просторах створюються, ростуть і розвиваються електронні платіжні системи

Відразу хочемо попередити, що нормальний обмін можна зробити тільки завдяки тим способам, які описані нижче, так що якщо не хочете попрощатися зі своїми кровними, щось не звертайте увагу на різні привабливі пропозиції в інтернеті з приводу того, як скинути з Яндекс.Деньги на QIWI переклад моментально і безвідсотково - через неперевірені ресурси або через гаманці незнайомих людей.

Обмін можна зробити такими способами:

 • через рахунок мобільного телефону;
 • через віртуальну карту;
 • через онлайн-обмінники;
 • через WebMoney Transfer.

обмінники

В даному випадку це можна вважати одним з найбільш ефективних способів. Для обміну вирушайте на сайт. Тут вам необхідно буде в лівому стовпчику спочатку знайти Яндекс.Деньги, а потім одну з валют QIWI-гаманця. Після цього справа з'явиться список обмінників - вгорі завжди той, який вигідніше за курсом.

Наприклад, на nixexchange.com можна зробити переклад з Яндекс.Деньги на QIWI гаманець в рублях. Вибираємо тут потрібні платіжні системи, і вас перекине на сторінку з формою для даних - всі вони необхідні для обміну.

Номер гаманця QIWI - це не що інше, як номер вашого телефону, який використовувався при реєстрації, а можна дізнатися, зайшовши в свій особистий кабінет і натиснувши на стрілочку вниз поруч із сумою на рахунку і знаком валюти.

Номер гаманця QIWI - це не що інше, як номер вашого телефону, який використовувався при реєстрації, а можна дізнатися, зайшовши в свій особистий кабінет і натиснувши на стрілочку вниз поруч із сумою на рахунку і знаком валюти

Далі підтверджуємо, що згодні з правилами, і просуваємося далі. Тепер в захищеному вікні потрібно оплатити свою заявку і почекати, поки вас назад не переведе на сторінку обмінника, де можна відстежувати статус операції. В основному все відбувається в автоматичному режимі або ж після перевірки заявки оператором.

Цей же спосіб ви можете використовувати, щоб обміняти QIWI на Яндекс.Деньги: просто потрібно вибирати значення пошуку обмінників в лівому стовпчику в зворотному порядку.

Якщо виникли будь-які проблеми або затримка, то просто знайдіть номер телефону або email на сайті-обміннику і зверніться в його саппорт: вашу заявку перевірять і допоможуть все провести як слід.

Скрізь телефон

Наступний спосіб, як перевести з Яндекс.Денег на QIWI-гаманець, досить довгий за часом, але якщо вам так буде спокійніше за свої кошти, то вибирайте його.

Нам знадобиться телефон з номером, прив'язаним до QIWI-гаманця.

 1. Спочатку вирушаємо на і здійснюємо вхід в свій профіль. Тепер шукаємо пункт «Оплатити» - в нижче списку вибираємо «Стільниковий зв'язок» і потім - оператора.
 2. Нам потрібно буде ввести номер оператора, вибрати гаманець, з якого буде здійснено відрахування і підтвердити кілька разів, що ви хочете здійснити дану операцію.
 3. Тепер уже авторізіруемся на і шукаємо там поруч з ім'ям облікового запису і сумою на рахунку кнопку «Поповнити».
 4. Усередині вибираємо пункт «З балансу мобільного» і вводимо всі необхідні дані, а потім слідуємо підказкам сайту, щоб перевести з Яндекс.Деньги на QIWI-гаманець кошти.

Схожу операцію можна провести і в зворотному порядку. Єдина умова - щоб номер телефону, через який все відбувається, був російський, тобто з кодом +7, і прив'язаний до QIWI.

Через віртуальну карту

Цей варіант можна вважати самим прямим і теж досить зручним для тих, хто задається питанням, як перевести з Яндекса на QIWI.

 1. В першу чергу вам потрібно зайти на сайт QIWI і пройти авторизацію, як і завжди. Далі вибираємо «Банківські картки».
 2. Тепер вам потрібно, яка створюється автоматично після відкриття гаманця. Тиснемо «Вислати реквізити» і дивимося номер карти в повідомленні, яке прийде на телефон.
 3. Зайшовши на сайт Яндекс.Деньги, зліва в меню знаходимо «Переклади». Всередині потрібно вибрати в рядку «Куди» пункт «На банківську карту» і натиснути на «Продовжити».
 4. Наступне віконце запропонує вам ввести реквізити, куди ми вписуємо все, що необхідно, і продовжуємо.
 5. Далі просто слідуємо підказкам і потім чекаємо поповнення віртуальної карти - ось таким досить простим способом теж можна провести обмін Яндекс.Денег на QIWI.

Є також варіант і для зворотної дії.

 1. Для цього в знайдіть зліва пункт «Банківські картки» і, натиснувши туди, перегорніть трохи нижче - вам буде запропоновано безкоштовно випустити.
 2. Натисніть «Отримати нову» і трохи почекайте - вам потрібно буде ввести пароль з СМС, що приходить після запиту, для подальшого просування.
 3. Вас повідомлять про успішне створення; тепер натисніть на кнопку-стрілку поруч із сумою на гаманці у спливаючому меню - так ви знайдете вашу карту.
 4. Тисніть на неї, щоб подивитися всі необхідні дані. CVC висилається вам на телефон тільки за запитом. Тепер у нас є номер.
 5. Далі переходимо до QIWI і тиснемо «Перевести» і трохи нижче - «На банківську карту».
 6. Тут вам потрібно ввести номер і потім всі інші дані, необхідні для операції.

Тепер, коли ми остаточно розібралися з даними способом, як перекинути гроші з Яндекса на QIWI, переходимо до наступного.

WebMoney Transfer

Дана система є ще одним варіантом, як поповнити QIWI-гаманець через Яндекс.Деньги. Природно, що просто так ви зробити це не зможете - для початку потрібно буде зробити прив'язку обох систем до WebMoney (,), і це може зайняти досить багато часу.

Тепер - після прив'язки - йдемо і проводимо. Після цього, вже перейшовши на сторінку WM, робимо.

Як бачите, способів досить багато і майже всі з них працюють в обидві сторони. Деякі більш довгі і складні, деякі швидше: сподіваємося, що завдяки нашій статті ви розібралися, як можна перевести гроші з Яндекса на QIWI або в зворотному напрямку, і тепер зможете зробити в будь-який момент це самі.

Переклад з Яндекс.Деньги на QIWI з обмінника: Відео

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью