• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заощадити на антивірусі Dr.Web Security Space

Писав вже не раз про різні віруси, але зараз розповім про те, як заощадити при покупці

Писав вже не раз про різні віруси, але зараз розповім про те, як заощадити при покупці. У мене закінчилася ліцензія на антивірус і вирішив я не міняти його, а продовжити Dr.Web Security Space дешевше. Ще тільки день, а витрат у мене було в інтернеті з ранку вже дуже багато (продовження хостингу, квитки в театр, всяка електроніка в Юлмарт), тому захотілося заощадити. З місяць жив без антивіруса, так що відчував себе не дуже вже впевнено.Ліцензія на 457 днів на 2 комп'ютери, планшет і смартфон обійшлася мені в 1 074 рубля, на 716 рублів дешевше + 90 днів безкоштовно!

Отже, Dr.Web Security Space встановлений на комп'ютері і у нього закінчилася ліцензія. Потикався всюди - ніде знижки немає. У магазині електронна ліцензія на 1 рік на 2 комп'ютера варто 1790.00 руб. Що я зробив далі ...Знайшов версію DEMO. Важливо, що версія потрібна з реєстрацією на 3 місяці! Є демо на місяць, але без реєстрації, знижку там не пропонують. Ввів при реєстрації адресу електронної пошти, більше нічого не треба.

Прийшов лист «Посилання на реєстрацію для отримання демо Dr.Web». Можна перейти за посиланням і завантажити архів Dr.Web Security Space. Так, ім'я та пошту потрібно буде ввести в самому продукті при введенні отриманого серійного номера.

Так як у мене вже стояв Dr.Web Security Space, то при запуску просто вибрав оновити продукт. У цей час прийшов лист «Ваш запит демо версії Dr.Web» в якому був Серійний номер на 3 місяці. Ввів серійний номер.

Далі переходимо по посиланню з листа «Отримати знижку 40%». У вікні потрібно ввести Серійний номер на 3 місяці, який ви тільки що отримали. Далі оформляємо покупку вже зі знижкою. Далі переходимо по посиланню з листа «Отримати знижку 40%»

І в останньому листі «Замовлення ALLSOFT-8хххххх: Ліцензійна інформація для програми Комплексний продукт», після оплати, приходить Серійний номер на рік. Вводимо його в додаток на комп'ютері в розділі менеджер ліцензій і отримуємо 457 днів відносно спокійного подорожі по Інтернету.

Таким чином, для тих хто зовсім заплутався, суть зводиться до того, щоб отримати Серійний номер на 3 місяці, потім, на підставі його отримати знижку на покупку в 40% на Dr.Web Security Space. Майте на увазі, що терміни ліцензій підсумовуються, ось звідки з'явилися 457 днів.Ще цікаве:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью