• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як виглядають будинки майбутнього для дачних ділянок технологічної еліти

Близько восьмої години на південь від Кремнієвої долини знаходиться півострів Монтерей. На цьому півострові можна знайти спільноту молодих ентузіастів, які розробляють зону відпочинку для еліти технічного співтовариства Кремнієвої долини. Вони пропонують відпочинок в форматі «agrihood» і нерухомість в цій спільноті. А для того, щоб еліта могла перед покупкою нерухомості ближче познайомитися з півостровом, були створені сучасні мобільні будинки, які і привернули нашу увагу.

А для того, щоб еліта могла перед покупкою нерухомості ближче познайомитися з півостровом, були створені сучасні мобільні будинки, які і привернули нашу увагу

Спільнота називається Walden Monterey. Воно було засноване в 2016 році Ніком Джеяконом на 609 акрах землі. За ідею він взяв модну серед мілленіалов тенденцію відпочинку на відкритому повітрі серед ферми і сільськогосподарських угідь. На цій території планується побудувати 22 будинки, які продаються по 5 мільйонів доларів кожен. На листопад 2017 року було продано 3 таких будинки.

Покупці після продажу можуть працювати з командою з 20 архітекторів, зібраних автором спільноти, або найняти власних і заплатити додаткові мільйони. Виходить щось на зразок дачного товариства для еліти з Кремнієвої долини, але зараз не про нього. Поговоримо про ключовому етапі перед покупкою - відвідуванні півострова.

Перед покупкою нерухомості пропонується відвідати Walden Monterey і насолодитися природою в повній мірі. Раніше гостям для цього пропонували кімнати і пересувні скляні будиночки, але це не дуже підходить для технічної еліти. З цієї причини спільно з дизайнерською студією DFA, заснованої Лайтом Саї, були створені пересувні будинки майбутнього. Вони отримали назву Galini Sleeping Pods.

Вони отримали назву Galini Sleeping Pods

Galini Sleeping Pods - це будинки площею близько 28 квадратних метрів. Вони мобільні і можуть бути встановлені в будь-якому місці. Вони 3D-надруковані і харчуються від сонячних батарей, вітрової турбіни і акумуляторів компанії Tesla . При цьому вони високоекологічні. Іншими словами, це дуже вдалий житло для технологічної еліти Кремнієвої долини.

Galini Sleeping Pods плануються не просто як продукт для відвідувачів Walden Monterey. Цю розробку готові поширювати по всьому світу. Вона сучасна, технологічна і буде мати гарний вигляд у вас на дачі. «Поди» виготовляють за межами півострова і доставляють куди завгодно. Їх називають наступним поколінням будівельних технологій, і на те є причини.

Матеріали, з яких виготовлено це приміщення, розроблені 3D-Printing Branch Technology. В даний час вони ж займаються виробництвом подібних матеріалів для NASA. Практично всі в цьому маленькому будинку створено з вуглецевого волокна, яке належить на перероблену алюмінієву основу. До слова, 97 відсотків матеріалів є переробляються. Вони є «зеленими» і ефективними і ніяк не шкодять навколишньому середовищу, адже вони розроблені для відпочинку на природі.

Є система, яка видобуває воду з атмосфери, а також система охолодження і обігріву будинку. Як сказав Лайт Саї, «якщо у вас зупиниться Ілон Макс, хочеться бути впевненим, що йому комфортно». До речі, якщо ви Ілон Маск або хтось подібний, такий будиночок обійдеться вам в 250 тисяч доларів. Можете орендувати його в Walden Monterey або поставити на своїй ділянці.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью