• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити гаджети

В даному уроці ми будемо робити нашу комп'ютерну життя більш різноманітною і зручною, а для цього давайте навчимося встановлювати гаджети Робочого столу

В даному уроці ми будемо робити нашу комп'ютерну життя більш різноманітною і зручною, а для цього давайте навчимося встановлювати гаджети Робочого столу.

Отже, гаджети Робочого столу це спеціальні міні програми, які відразу ж після установки розміщуються прямо на робочому столі (в вигляді зображень) і призначені для швидкого і зручного доступу до корисної для нас інформації або інструментів.

Гаджети бувають найрізноманітніші. Наприклад, встановивши гаджет Погода, ми завжди будемо бачити перед очима прогноз погоди на найближчі дні, а якщо встановити гаджет для відображення курсів валют, то ми завжди будемо знати останній курс обраних валют світу. Гаджет Будильник видасть в потрібний час звуковий сигнал, а пошуковий гаджет швидко знайде в Інтернеті цікаву для нас інформацію. Є гаджети "Напоміналка», годинник і календарі, перекладачі, гаджети для нотаток, різні індикатори стану комп'ютера, ігри ... Коротше кажучи, ми завжди можемо знайти і встановити на свій комп'ютер будь гаджет, який відповідає нашому роду діяльності і перевагам.

Дізнатися які гаджети вже встановлені в нашому комп'ютері дуже просто. Для цього достатньо натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці Робочого столу і вибрати пункт меню Гаджети:

Для цього достатньо натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці Робочого столу і вибрати пункт меню Гаджети:

Після цього відразу з'явиться вікно Колекція гаджетів робочого столу, в якому буде видно всі гаджети, присутні на даний момент в системі:

Після цього відразу з'явиться вікно Колекція гаджетів робочого столу, в якому буде видно всі гаджети, присутні на даний момент в системі:

Клацання по будь-якому з значків в цьому вікні автоматично розміщує даний гаджет на робочому столі нашого комп'ютера (ще один спосіб - просто перетягнути потрібний гаджет з цього вікна прямо на Робочий стіл).

Однак майте на увазі, що гаджет складається з малюнків і файлів, написаних на мовах HTML, JavaScript і CSS (як проста інтернет-сторінка), тому для того щоб він нормально відображався необхідно, щоб в комп'ютері був встановлений хоча б один браузер . Зазвичай проблем з цим не буває, тому що в Windows завжди встановлений браузер Internet Explorer, але про всяк випадок це треба знати.

Також майте на увазі, що для коректної роботи деяких гаджетів обов'язково має бути підключення до Інтернету, щоб була можливість поновлення і відображення актуальної інформації (погода, курс валют, RSS та ін.)

Якщо по кліку правої кнопки на робочому столі у вас не відображається пункт Гаджети, то необхідно включити відповідний компонент Windows.

Для цього тиснемо Пуск - Панель управління - Програми та засоби - Включення або відключення компонентів Windows і ставимо галочку Платформа гаджетів Windows:

Для цього тиснемо Пуск - Панель управління - Програми та засоби - Включення або відключення компонентів Windows і ставимо галочку Платформа гаджетів Windows:

Далі тиснемо кнопку Ok, підтверджуючи свої дії. Все - платформа гаджетів включена і можна їх встановлювати.

Якщо на робочому столі навести курсор миші на гаджет, то праворуч від нього з'явиться ось таке меню:

Тут хрестик служить для закриття гаджета, значок зі стрілкою змінює розмір гаджета, значок з ключем служить для входу в меню налаштувань, а найнижчий значок служить для переміщення гаджета в будь-яке місце Робочого столу (хоча можна тягати і за сам гаджет).

Значків у гаджета може бути і менше, наприклад, якщо він не має налаштувань або не може змінювати розміри.

Зверніть увагу, що хрестик просто закриває гаджет (видаляє його з Робочого столу), але сам гаджет при цьому залишається в системі і його можна повернути на Робочий стіл простим клацанням в вікні з колекцією гаджетів (про це сказано вище). Ну а якщо нам буде потрібно повне видалення з системи, то в тому ж вікні клацаємо потрібний гаджет правою кнопкою миші і вибираємо пункт Видалити:

Якщо ми помилково видалимо будь-якої з системних гаджетів (всього їх 9), то його можна відновити через Панель управління (вид «Категорія») - Оформлення та персоналізація - Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows:

Якщо ж був видалений гаджет від сторонніх розробників (який ми скачували з Інтернету), то для того щоб його відновити нам доведеться встановлювати цей гаджет заново.

В Інтернеті можна знайти і безкоштовно скачати найрізноманітніші гаджети без особливих проблем. Розмір гаджета зазвичай дуже малий, тому скачування зовсім не віднімає часу, а процес установки до межі простий.

Щоб знайти гаджети в Інтернет достатньо в браузері задати пошуковий запит (наприклад, «Гаджети Windows»), вибрати потрібний сайт, після чого знайти і завантажити потрібний гаджет. Зазвичай скачуваний файл з гаджетом є zip-архів , В якому знаходиться файл з розширенням .gadget:

Клацнувши такий файл, ми запустимо процес установки, і вже буквально через пару секунд гаджет з'явиться на робочому столі.

Дуже ймовірно, що ми побачимо ось таке віконце з попередженням:

Дуже ймовірно, що ми побачимо ось таке віконце з попередженням:

Дане вікно повідомляє нас, що файл не має цифрового підпису (його автор невідомий) і тому він може бути потенційно небезпечним.

Тут слід розуміти, що такі файли це далеко не завжди віруси (часто це нормальні гаджети), проте в такій ситуації слід бути більш уважним і про всяк випадок перевіряти завантажені файли антивірусом. Бувають випадки, коли такі гаджети не встановлюються зовсім або ж працюють з перебоями, а іноді навіть заважають працювати іншим гаджетам. У цьому випадку такий гаджет сміливо видаляємо.

Якщо ж ви впевнені, що сайту з якого був викачаний гаджет можна довіряти, то тисніть кнопку Встановити, перевіряйте його працездатність і користуйтеся ним собі на втіху.

https://chaynikam.net

Автор: Андрій Курганов

Дата публікації: 2013-07-06

Можливо вам буде цікаво:

Є питання по уроку? Задайте їх на форумі

Сподобався урок? Поділіться зі своїми друзями в соціалках:

Залиште свій коментар:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью