• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити теми для Opera

Іноді користувачі хочуть не лише того, щоб програма функціонувала, але і мала гарний зовнішній вигляд. Але це вже не так дивує, адже якщо людина проводить дуже багато часу в Інтернет-мережі, то йому звичайно хочеться, щоб його браузер добре виглядав. А прикрасити браузер можуть теми або просто скіни.
Досить велика кількість ресурсів в Інтернеті пропонують завантажити нові красиві скіни для Opera, але це не завжди так. Звичайно, серед цих сайтів є чесні, але більшість все-таки ошуканців. Замість скіна Вам пропонують завантажити вірус або ж пропонують відправити SMS на якийсь коротенький номер, щоб отримати посилання на скачування. Саме через це найкраще скачувати скіни, тільки користуючись функціоналом Opera , Так надійніше.
"Як же знайти, вибрати і встановити нову тему для Opera?" - запитаєте Ви. Для початку необхідно зайти в Ваш менеджер оформлення. Для цього можна натиснути Shift + F12 або ж натиснути кнопку «Меню», а там вибрати опцію під назвою Оформлення.
[скріншоти зроблені в версії Опери 11.62, тому в новіших версіях браузера можуть бути відмінності від картинок нижче]
Іноді користувачі хочуть не лише того, щоб програма функціонувала, але і мала гарний зовнішній вигляд
Після того, як Ви оберете цю опцію, вийде вікно настройки оформлення. У цьому вікні Вам потрібна вкладка під назвою Тема оформлення (зазвичай вона відкривається за замовчуванням). Напевно, там у Вас вибір буде дуже і дуже мізерним.

Якщо стандартна тема не влаштовує, то нові скіни для браузера можна завантажити відразу ж у вікні настройки оформлення. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Знайти теми». Потім відкриється таке вікно

Бачимо тут все по англійськи. Для того, щоб поміняти мову на російську, опускаємося в самий низ і з правого боку, в мовної панелі, міняємо на потрібний нам мову.

Тепер все зрозуміліше, що-де на сторінці.

За замовчуванням потрапляємо на потрібну нам вкладку «Оформлення». Справа бачимо «Категорії оформлень»: рекомендовані, популярні, нові, оновлені, кращі, мітки.


Також можна вибрати колір теми в «Вибрати оформлення за кольором».
Також можна вибрати колір теми в «Вибрати оформлення за кольором»
Вибравши якусь вкладку, Ви можете переглядати теми, які там знаходяться. Абсолютно у кожної теми поряд розташовується скріншот, за допомогою якого Ви можете визначити, чи підходить Вам ця тема. Кожна тема має коротким описом. У нього входить: нік автора, рейтинг (п'ятибальна шкала), посилання на коментарі, а також опис.
Для того щоб встановити вподобану Вам тему, необхідно клікнути по кнопці «Завантажити» під описом скіна або просто клікнути по скриншоту. Браузер тут же "приміряє" тему і встановить її. Для повернення на стару або видалення не сподобався теми натискаємо на нашу вже згадану комбінацію клавіш Shift + F12.

За допомогою цих тем Ви навіть можете "замаскувати" свій браузер під інші, такі як IE (Internet Explorer) або Google Chrome. Але Ви зобов'язані знати те, що не всі теми сумісні з останніми версіями браузера Opera. Про те, чи сумісна тема з версією чи ні, можна прочитати на офіційному сайті. Ну або вона просто не встановиться.
Також важливо знати, що є не тільки "чисті" версії браузера Opera (від компанії), але і версії від користувачів, де відразу закачано багато різних тем оформлення (такою є Opera AC). Але це "збірки" на любителя. Комусь вони подобаються, а комусь ні. Просто деяким "збірки" подобаються через всяких доповнень, а деякі не люблять через те, що вони вважають, що "збирання" працюють дещо повільніше, ніж "чиста" версія.
Але ще раз нагадуємо, що браузер також краще не качати з підозрілих сайтів.
Самостійно встановити тему оформлення для браузера Opera дуже і дуже просто. Головне завдання - вибрати кращу з усіх наданих тем.

Vlad

Як же знайти, вибрати і встановити нову тему для Opera?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью