• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити розширення в мобільний «яндекс.браузер» для Android

Функціональність десктопних браузерів в значній мірі залежить від встановлених розширень. Однак в мобільних версіях така можливість, як правило, відключена. Зроблено це для економії системних ресурсів, надлишком яких до недавнього часу мобільна техніка похвалитися не могла.

Сучасні смартфони за своїми можливостями вже не поступаються десктопів і цілком можуть справлятися з «важкими» програмами. Розробники «яндекс.браузер» першими звернули на це увагу і вирішили дати користувачам можливість використовувати розширення і в мобільній версії своєї програми.

Для установки розширення необхідно просто відкрити головне меню програми і вибрати пункт «Додатки». Ви будете перенаправлені на спеціальну сторінку розширень, де в самому низу слід натиснути на посилання для переходу в онлайновий каталог.

Після вибору і установки потрібних вам розширень вони з'являться на службовій сторінці, яку ми згадували трохи вище. Тут в разі потреби можна змінити налаштування доповнень, тимчасово відключити їх або взагалі видалити.

У настільних браузерах іконки розширень відображаються зазвичай на панелі інструментів. У мобільній версії місця для них, зрозуміло, не знайшлося, але розробники «яндекс.браузер» знайшли вихід із ситуації. Всі іконки зручно розмістилися в меню «Додатки» і доступні буквально в два дотики. Деякі з них вміють також відображати необхідну інформацію прямо поверх відкритої сторінки. Наприклад, Ghostery показує кількість заблокованих елементів за допомогою плаваючою іконки.

Установка розширень в мобільну версію браузера допоможе вам не тільки наділити його відсутньої функціональністю, але і значно заощадити місце в пам'яті пристрою. Багато з наявних доповнень можуть повністю замінити звичайні доповнення, але важать при цьому значно менше. Наприклад, мобільний клієнт Pocket має розмір 36,6 МБ, а доповнення займає всього 1,5 МБ. Популярний менеджер паролів Last Pass важить 31,54 МБ, в той час як додаток зажадає всього 18,3 МБ.

Хочу звернути вашу увагу, що поки ще не всі розширення з каталогу можуть працювати в мобільній версії «яндекс.браузер». Тому необхідно самостійно пробувати і експериментувати. Напишіть нам у коментарях, які з розширень вам вдалося запустити в мобільній версії браузера.

Ціна: Безкоштовно

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью