• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відновити пароль в Скайпі?

Таке, на жаль, іноді трапляється - забув пароль в скайпі. Зазвичай це трапляється, коли Ви давно не користувалися скайп або переустановили систему, а пароль не збережено. Що ж робити в такому випадку?

Відновити загублений пароль Вам допоможе сам Скайп. Для цього треба виконати кілька простих кроків:

================ Новий Скайп =================== ================ Новий Скайп ===================  ================ Старий Скайп ================== 1 ================ Старий Скайп ================== 1. Відкрити сам Скайп, тобто клікнути по ярлику програми на робочому столі. 2. Кількома за посиланням «Забули пароль?» При цьому Ви повинні бути підключені до інтернету! 3. Попадаємо на сайт Скайпу. Тут Вам треба вказати адресу електронної пошти, який Ви вказали при реєстрації в Скайпі. Далі натискайте кнопку «Відправити». Якщо так сталося, що Ви і адреса електронної пошти забули, тоді натискайте на посилання «Не можете згадати адресу ел. пошти? »І далі дотримуйтесь інструкцій на сайті Скайпу.

4. Після того, як Ви вказали свою адресу електронної пошти і натиснули на кнопку «Відправити» - перевіряйте свою поштову скриньку. Можливо не відразу, але туди прийде лист від Скайпу ось такого змісту:

Можливо не відразу, але туди прийде лист від Скайпу ось такого змісту:

Клікайте по посиланню «тимчасового коду» і Ви знову потрапите на сайт Скайпу. Якщо це посилання не працює (на моїй пам'яті такого не було) - клікайте по посиланню «введіть код вручну» і вводите код вручну (підкреслений червоним).

5. Після того як Ви кликнули по посиланню «тимчасового коду» з листа, Ви потрапляєте на сайт Скайпу, де Вам треба буде змінити пароль.

Якщо у Вас кілька логінів, виберіть зі списку той, до якого Ви забули пароль. Якщо логін у Вас один, тоді він буде обраний і Вам залишиться тільки ввести новий пароль.

6. Коли логін обраний, з'являться віконця для введення нового пароля.

Введіть новий пароль у віконці «Новий пароль» і ще раз введіть новий пароль у віконці «Повторіть пароль». Тепер натискайте на кнопку «Змінити пароль і ввійти в Skype».

Якщо раптом віконця для введення нового пароля не з'являться, це означає, що у вашому браузері (Internet Explorer, Opera, FireFox і ін.) Відключена можливість відображати JavaСкріпти.
У цьому випадку або включите цю можливість в своєму браузері (як це зробити можна подивитися тут: Як включити JavaScript в браузерах Opera, Internet Explorer і Mozilla FireFox? ) Або встановіть інший браузер і повторіть процедуру відновлення пароля спочатку.

На цьому процедура зміни пароля закінчена.

Що ж робити в такому випадку?
2. Кількома за посиланням «Забули пароль?
Пошти?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью