• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як прибрати спливаючі вікна в браузері google chrome?

В даний час на більшості комп'ютерів і мобільних пристроях в якості основного браузера використовується Google chrome. Багато з цих користувачів стикаються з нав'язливою рекламою - постійно відволікаються і не можуть зосередитися на роботі. Тому в даному матеріалі ми розповімо, що треба зробити, щоб позбутися від постійно спливаючі реклами, настирливих звуків, перенаправлення на інші сторінки саме в цьому браузері.

 • Для початку, необхідно переконається, що Ваша система не схильна до зараження вірусів. Для цього скористайтеся Malwarebytes Antimalware або AdwCleaner (Інструкція усередині). Проаналізувавши windows на відсутність шкідливих загрузчиков, переходимо до наступного кроку.

 • Перевірте поточні налаштування Google chrome і відключіть непотрібні розширення. Для цього входимо в налаштування (клавіша трохи лівіше адресного рядка з трьома смужками).

Для цього входимо в налаштування (клавіша трохи лівіше адресного рядка з трьома смужками)

«Особисті дані» - «Налаштування контенту». Опускаємося ще трохи вниз до пункту «Спливаючі вікна». У браузері вже передбачена базова захист, необхідно просто переконається, що вона активна. Після клавіша «готове» і повертаємося знову до «налаштувань»

Після клавіша «готове» і повертаємося знову до «налаштувань»

Нас цікавить пункт «розширення». Тут відображаються всі додатково встановлені модулі. Перевіряємо, що б були включені тільки необхідні Вам елементи. Якщо бачите підозріле або недавно встановлений додаток, що можливо вплинуло на появу нав'язливої ​​реклами краще вимкніть або видаліть

Необхідно переконатись, що при завантаженні браузера, нічого не запускається додатково. «Налаштування» - «при запуску відкривати». Даний пункт не повинен містити сторонніх записів, активним повинен бути пункт «Нову вкладку».

 • Встановіть на свій комп'ютер додатково програму, яка буде блокувати всі види реклами. На наш погляд, найбільш популярним є Adguard.com або adblock.

Так само рекомендуємо почистити комп'ютер від зайвого сміття .

Якщо не один з цих методів не допоміг то, швидше за все, Ваша система заражена вірусом іншого виду і методи лікування німого інші.

А вам вдалося позбутися від спливаючих вікон в Google chrome?

А вам вдалося позбутися від спливаючих вікон в Google chrome?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью