• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити розширення браузера Chrome? Перевірка доповнень

 1. Як перевірити доповнення браузера Chrome?

Якщо ви начиталися страшилок про те, що розробники додатків для браузера Google Chrome використовують різні лазівки, щоб отримувати доступ до даних користувачів, і потім продають цей доступ рекламодавцям і спецслужбам, а ви хочете захистити себе від витоку важливої ​​конфіденційної інформації, ця новина для вас

Якщо ви начиталися страшилок про те, що розробники додатків для браузера Google Chrome використовують різні лазівки, щоб отримувати доступ до даних користувачів, і потім продають цей доступ рекламодавцям і спецслужбам, а ви хочете захистити себе від витоку важливої ​​конфіденційної інформації, ця новина для вас.

Так, розробників розширень в Chrome Web Store останнім часом часто ловлять на таких ось приколах. Більш того, у Chrome немає процедури ручної модерації плагінів, перевірка проводиться тільки автоматичними інструментами. І Chrome - найпопулярніший браузер, тому і розширень для нього набагато більше, ніж для інших браузерів сімейства Chromium.

Особливо багато тут вузькоспеціалізованих аддонів для веб-розробників - у Opera і яндекс.браузер зараз фокус в основному на звичайних користувачів.

До речі, у яндекс.браузер і Opera, наприклад, кожне розширення перевіряється живими людьми. Так що якщо хочеться браузер на базі Chromium без «сюрпризів», варто перейти на якийсь із них.

Як перевірити доповнення браузера Chrome?

Тепер за допомогою спеціального інструменту Chrome Apps & Extensions Developer Tool ви можете відстежити всі дії, точніше активність встановлених в браузер доповнень. Завантажити цей інструмент можна в Chrome Web Store .

У Chrome App Dev Tool у кожного окремого розширення з'явилося посилання Behavior, яка дає можливість поглянути на історію того, що відбувалося, які запити куди відправлялися, які використовувалися API.

Активності які пов'язані з персональною інформацією, такі як cookies будуть підсвічуватися особливо. У вкладці Realtime ви можете відстежити активність доповнень вже в реальному часі.

У вкладці Realtime ви можете  відстежити активність  доповнень вже в реальному часі

Дуже порадувала Google з випуском цього додатка, точніше з удосконаленням старої, яка не мала можливість стежити за активністю доповнень і була націлена лише на розробників.

З цим інструментом, сон користувача браузера Google Chrome стане набагато міцніше! Тепер слово анонімність буде застосувати і до звичайного неанонімних браузеру. До речі про анонімність і про те як захиститися від стеження браузера ми говорили в цій статті.

Як перевірити доповнення браузера Chrome?
Як перевірити доповнення браузера Chrome?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью