• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевести сторінку на російську?

 1. Як перевести сторінку на російську в Мозіль?
 2. Як перевести сторінку на російську в опері?

На жаль далеко не всі ми добре володіємо іноземними мовами, і що не намагалися наші вчителі в школі, лише одиниці можуть читати іноземною і добре розуміти, про що йде мова.

Але в інтернеті дуже багато інформації написаної на інших мовах і нам дуже хотілося б дізнатися, про що пишуть зарубіжні блогери. Саме тому сьогодні багато хто задається такими питаннями: як перевести сторінку на російську в опері і Мозіль?

Можна скористатися спеціальними програмами для перекладу і програмами словниками, такими як lingvo. Але тих, хто користується Google Chrome ці питання не виникають, так як в цей браузер вже вбудований автоматичний переклад. Але далеко не всім подобається цей браузер. Особисто мені подобається Firefox, а хтось звик до Opera. Як же можна перевести сторінку в цих браузерах?

Як же можна перевести сторінку в цих браузерах

Як перевести сторінку на російську в Мозіль?

Чому то російські люди дуже люблять називати браузер Firefox Мозіль. Mozilla - це компанія, що випускає різні продукти, в тому числі і Firefox . Але багато хто цього не розуміють, інших продуктів не знають, і тому називають firefox Мозіль. Ну да ладно, нехай буде Мозіль, так напевно всім просто вже звично. Як же це зробити в Мозіль?

Все як завжди просто, для цього просто необхідно в Мозіль firefox додати одне розширення. Це розширення буде використовувати Google перекладач для перекладу інтернет сторінок прямо в браузері. Йдемо в меню Мозіли і додаємо розширення з назвою S3.Google Translator (можна просто натиснути клавіші Ctrl + Shift + A)

Google Translator (можна просто натиснути клавіші Ctrl + Shift + A)

Після встановлення розширення і перезавантаження браузера, у вас з'явиться кнопка в меню і панель. Але я прибрав їх, так як місце на екрані дуже цінно. Можна просто на сторінці, яку ми бажаємо перевести, натиснути правою кнопкою мишки і вибрати з меню пункт "перевести сторінку". Після цього сторінка з будь-якої мови переведе на російський в цьому ж вікні.

В налаштуваннях розширення я відключив автоматичний переклад, так як часто це просто заважає. Краще переводити кожну сторінку вручну. Ось таким чином можна перевести сторінку в Мозіль. А як прискорити Мозіль firefox читайте за посиланням.

Як перевести сторінку на російську в опері?

Багато людей сьогодні досі є затятими прихильниками цього популярного браузера, і це зрозуміло. Opera просто чудовий багатофункціональний браузер, яким я теж іноді користуюся. Як це зробити в опері?

В Опері йдемо в меню, в пункт Розширення і шукаємо розширення з назвою Easy Translation. Встановлюємо його і у нас в браузері в правому верхньому куті з'являється кнопочка. Тепер потрібно просто на потрібній сторінці натиснути цю кнопочку і сторінка швидко переведе на потрібний нам мову.

Тепер потрібно просто на потрібній сторінці натиснути цю кнопочку і сторінка швидко переведе на потрібний нам мову

Ось так просто вирішується це питання перекладу сторінок в інтернеті, зокрема в Мозіль і в опері. В інших браузерах все по аналогії, якщо вони, звичайно, підтримують плагіни.

Думаю тут не повинно виникнути труднощів, але якщо щось не вийде, пишіть в коментарях, спробую допомогти.


Чи не знайшли відповідь на своє питання? Скористайтеся пошуком ...


Як перевести сторінку на російську в Мозіль?
Як перевести сторінку на російську в опері?
Як же можна перевести сторінку в цих браузерах?
Як перевести сторінку на російську в Мозіль?
Як же це зробити в Мозіль?
Як перевести сторінку на російську в опері?
Як це зробити в опері?
Чи не знайшли відповідь на своє питання?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью