• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як оновити Гугл Хром до останньої версії

 1. Спосіб 1: За допомогою програми Secunia PSI
 2. Спосіб 2: Через меню перевірки оновлень браузера
 3. Спосіб 3: Перевстановлення браузера Google Chrome
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Будь-яку програму, встановлену на комп'ютер, необхідно в обов'язковому порядку оновлювати з кожним виходом нового апдейта
Будь-яку програму, встановлену на комп'ютер, необхідно в обов'язковому порядку оновлювати з кожним виходом нового апдейта. Безумовно, це стосується і браузера Google Chrome .

Google Chrome - найпопулярніший платформний браузер, який володіє високою функціональністю. Браузер є найпопулярнішим браузером в світі, тому величезна кількість вірусів направлено саме на вплив на браузер Google Chrome.

У свою чергу, розробники Google Chrome даремно часу не втрачають і регулярно випускають оновлення для браузера, які не тільки усувають недоліки в безпеці, але і приносять нові функціональні можливості.

Завантажити браузер Google Chrome

Нижче ми розглянемо кілька ефективних способів, які дозволять вам оновити Google Chrome до самої останньої версії.

Спосіб 1: За допомогою програми Secunia PSI

Виконати оновлення браузера можна і за допомогою стороннього програмного забезпечення, призначеного спеціально для цих цілей. Розглянемо подальший процес оновлення Google Chrome за допомогою програми Secunia PSI .

Звертаємо вашу увагу на те, що подібним чином можна оновлювати не тільки браузер Google Chrome, але і будь-які інші програми, встановлені на ваш комп'ютер.

 1. Встановіть програму Secunia PSI на свій комп'ютер. Після першого запуску вам буде потрібно знайти актуальні поновлення для програм, встановлених на комп'ютер. Для цього клікніть по кнопці «Scan now».
 2. Для цього клікніть по кнопці «Scan now»

 3. Почнеться процес аналізу, який займе деякий час (в нашому випадку на весь процес пішло близько трьох хвилин).
 4. Почнеться процес аналізу, який займе деякий час (в нашому випадку на весь процес пішло близько трьох хвилин)

 5. Через деякий час програма, нарешті, відобразить програми, для яких потрібні оновлення. Як бачите, в нашому випадку Google Chrome відсутня, оскільки він оновлений до останньої версії. Якщо ж в блоці «Programs that need updating» бачите свій браузер, клікніть по ньому один раз лівою кнопкою миші.
 6. Якщо ж в блоці «Programs that need updating» бачите свій браузер, клікніть по ньому один раз лівою кнопкою миші

 7. Оскільки браузер Google Chrome мультіязичен, програма запропонує вибрати мову, тому вибираємо пункт «Russian», а потім натискаємо на кнопку «Select language».
 8. Оскільки браузер Google Chrome мультіязичен, програма запропонує вибрати мову, тому вибираємо пункт «Russian», а потім натискаємо на кнопку «Select language»

 9. У наступну мить Secunia PSI приступить до з'єднання з сервером, а слідом і відразу до завантаження та встановлення оновлень для вашого браузера, про що буде говорити статус «Downloading update».
 10. У наступну мить Secunia PSI приступить до з'єднання з сервером, а слідом і відразу до завантаження та встановлення оновлень для вашого браузера, про що буде говорити статус «Downloading update»

 11. Зачекавши нетривалий час, іконка браузера автоматично переміститься в розділ «Up-to-date programs», що говорить про те, що він успішно оновлений до найсвіжішої версії.

Спосіб 2: Через меню перевірки оновлень браузера

1. У верхньому правому куті веб-оглядача натисніть на кнопку меню. Під сплив меню перейдіть до пункту «Довідка», а потім відкрийте «Про браузері Google Chrome».

2. В відобразиться вікні інтернет-оглядач негайно приступить до перевірки на наявність нових оновлень. У разі, якщо оновлення браузера вам не буде потрібно, ви побачите на екрані повідомлення «Ви використовуєте найновішу версію Chrome», як це показано на скріншоті нижче. Якщо ж вашому браузеру буде потрібно оновлення, вам буде запропоновано його встановити.

Спосіб 3: Перевстановлення браузера Google Chrome

Радикальний метод, який стане в нагоді в ті випадках, коли вбудовані засоби Chrome не знаходять актуальні оновлення, а використання сторонніх програм для вас неприйнятно.

Суть в тому, що вам буде потрібно видалити поточну версію Google Chrome з комп'ютера, а потім завантажити свіжий дистрибутив з офіційного сайту розробника і знову встановити браузер на комп'ютер. В результаті ви отримаєте найактуальнішу версію браузера.

Раніше на нашому сайті вже докладніше розглядався процес перевстановлення браузера, тому на даному питанні детально зупинятися не будемо.

урок: Як перевстановити браузер Google Chrome

Як правило, інтернет-оглядач Google Chrome встановлює оновлення автоматично. Однак, все ж не забувайте перевіряти оновлення вручну, і якщо їх установка потрібно, встановлювати їх на свій комп'ютер.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью