• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як очистити кеш на Android

 1. Основні способи очищення
 2. Очищення кешу браузера
 3. Очищення окремого додатка

Власникам сучасних цифрових пристроїв і новомодних гаджетів корисно знати, як очистити кеш в операційній системі Андроїд, звільнити пам'ять і видалити тимчасові файли. Подібна процедура потрібна для того, щоб налагодити роботу неправильно функціонуючого додатки, а також для оптимізації і прискорення дії планшета або смартфона.

як очистити кеш

Основні способи очищення

Треба зауважити, що ОС Андроїд , Як і інші «оперативки», в процесі користування Інтернетом або установки додатків і корисних софтів накопичують безліч непотрібних тимчасових файлів, які споживають ресурси пам'яті, тим самим викликаючи неполадки в роботі мобільних пристроїв. На сьогоднішній день прибрати все непотрібне, оптимізувати роботу, а також звільнити пам'ять гаджетів можна декількома методами, використовуючи спеціально розроблені програми-утиліти.

Очищення кеш-пам'яті на Андроїд виконується наступним чином:

 1. Найбільш простий і доступний спосіб оптимізувати роботу пристроїв на базі Андроїд - повернення до заводських налаштувань . Але слід враховувати, що всі раніше встановлені налаштування і файли будуть втрачені.
 2. Багато ресурсів пам'яті споживають повідомлення - текстові або з електронної пошти, соціальні мережі, завантажені музичні файли, невикористані програми, зображення. Щоб звільнити місце, необхідно їх видалити . Для очищення проміжного буфера на планшеті можна вдатися до допомоги «Менеджера додатків» або встановити спеціальні безкоштовні програми, наприклад, Delete Old Messages або Clean Master.
 3. Швидко видалити незатребувані аудіо- та відеофайли, зображення можна за допомогою безкоштовного додатку Astro File Manager.

Швидко видалити незатребувані аудіо- та відеофайли, зображення можна за допомогою безкоштовного додатку Astro File Manager

Функціонал спеціально розроблених програм-утиліт дозволяє звільнити пам'ять на пристроях, а також видалити кеш, звільнивши систему від непотрібних файлів і незатребуваних програм. Процедуру очищення рекомендується проводити регулярно, особливо для гаджетів, які не володіють великим запасом оперативної і внутрішньої пам'яті.

Очищення кешу браузера

Проміжний буфер містить в собі тимчасові допоміжні файли, створені додатками. Наприклад, після входу в інтернет-браузер і відкриття веб-сторінок відбувається збереження файлів зображень у вигляді тимчасових або кеш-файлів, які після закриття програм стають абсолютно марними, займаючи вільне місце на мобільному пристрої.

Для зручності браузер зберігає версію кожної відвідані сторінки або сайту для того, щоб при повторному візиті її не довелося завантажувати заново. Але в той же час, можна виявити, що для багатьох оновлюваних сайтів при черговому відкритті відображається стара версія, тому для того, щоб пристрій запам'ятовує останню версію , Буде потрібно видалити кеш.

Відкривши встановлений браузер на планшеті або в смартфоні, необхідно зайти в меню, вибрати пункт «Історія», потім знову увійти в меню і натиснути «Очистити історію браузера».

Очищення окремого додатка

Незважаючи на те, що файли проміжного буфера покращують роботу програм і софту на Андроїд-планшетах , Прискорюють процес завантаження, забезпечують збереження даних в соціальних мережах та іграх, тимчасові файли також знижують продуктивність системи, викликаючи лаги і «підвисання».

Для того щоб очистити кеш, необхідно:

 1. Зайти в меню і натиснути на «Повідомлення».
 2. Перейти в «Налаштування» і вибрати пункт «Детальніше».
 3. У розділі «Дані програми» необхідно знайти програму , Яка потребує очищення тимчасових файлів, і підтвердити процес видалення невикористаних компонентів.

У розділі «Дані програми» необхідно  знайти програму  , Яка потребує очищення тимчасових файлів, і підтвердити процес видалення невикористаних компонентів

Більшість сучасних моделей цифрових гаджетів оснащено функцією, яка дозволяє чистити проміжний буфер на ОС всіх встановлених програм одночасно. Для цього потрібно зайти у вкладку «Повідомлення», потім перейти в «Налаштування», після чого клікнути «Детальніше» та вибрати «Сховище даних». У розділі «Кеш даних» підтвердити дію видалення тимчасових файлів.

Деякі моделі мобільних пристроїв не мають розділу «Кеш даних», тому очистити кеш слід за допомогою спеціально встановлених програм-утиліт. Наприклад, History Eraser або App Cache Cleaner.

Як бачимо, видалення кешу на планшетах і смартфонах досить просто, до того ж завжди можна скористатися найбільш підходящим для вас способом за допомогою «Менеджера додатків» або спеціальних програм-утиліт з корисним набором додаткових функцій, а також простим і зручним інтерфейсом.

Тисни "Подобається" та читай кращі пости на Facebook

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью