• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як очистити кеш браузера

 1. Як очистити кеш в Google Chrome
 2. Очищення кеш-пам'яті в хром
 3. Як очистити кеш в Яндекс браузері
 4. Очищення кеш-пам'яті в Яндексі
 5. Як очистити кеш в Safari
 6. Очищення кеш-пам'яті в Сафарі
 7. Як очистити кеш в Mozilla Firefox
 8. Очищення кеш-пам'яті в Мозилла Файрфокс
 9. Як очистити кеш в Opera
 10. Очищення кеш-пам'яті в Опері
 11. Як очистити кеш в Microsoft Edge
 12. Очищення кеш-пам'яті в Майкрософт Едж
 13. Як очистити кеш в Internet Explorer
 14. Очищення кеш-пам'яті в Експлоурері

Браузер сьогодні - це найпопулярніше додаток, запущене більшу частину часу на всіх комп'ютерах

Браузер сьогодні - це найпопулярніше додаток, запущене більшу частину часу на всіх комп'ютерах. Для того, щоб завантажувати і відображати сторінки інтернет сайтів швидше всі популярні інтернет браузери використовують кешування.

Кеш браузера - це тимчасові файли з інтернету, що зберігаються на вашому комп'ютері певний час. Оглядачі використовують його для того, щоб не завантажувати при кожному оновленні сторінки одного сайту зображення, скрипти, файли стилів і ін., Тим самим значно прискорюючи швидкість завантаження часто відвідуваних вами інтернет сайтів.

Але крім того, що файли кешу прискорюють завантаження сайтів, вони також часто можуть займати значний обсяг місця на жорсткому диску (особливо це помітно якщо у вас SSD невеликого обсягу), а іноді навіть заважати роботі з деякими сайтами, контент яких часто оновлюється, так як замість завантаження нових даних з сервера браузер завантажує застарілі зі свого кеша.

Для вирішення описаних вище проблем потрібно почистити кеш браузера. Це досить просте завдання, проте знайти в налаштуваннях вашого оглядача потрібний пункт іноді буває досить складно, особливо для початківця користувача комп'ютера.

Саме про те, як очистити кеш в популярних браузерах (Google Chrome, Яндекс Браузер, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge і навіть Internet Explorer) докладно і з картинками ми і розповімо в цій статті.

З огляду на те, що ми постаралися максимально докладно описати процес очищення кеш пам'яті для всіх популярних браузерів ця стаття вийшла досить об'ємною. Для швидкого переходу до інструкції для вашого браузера скористайтеся змістом.

зміст:

Як очистити кеш в Google Chrome

Як очистити кеш в Google Chrome

Браузера від всім відомого світового гіганта IT індустрії - компанії Google під назвою Google Chrome на сьогодні є найпопулярнішим браузером в російському сегменті інтернету (що підтверджується даними відвідувачів нашого сайту), з нього ми і почнемо.

Нехай і не часто, але у багатьох з нас виникає необхідність почистити кеш свого браузера для отримання нових даних з сайту і очищення старих на своєму комп'ютері. Про те, як зробити це в Гугл Хром ми детально і по пунктах розповімо вам в інструкції нижче. Це зовсім нескладно, достатньо лише трохи заглибитися в налаштування браузера.

Очищення кеш-пам'яті в хром

 1. Відкрийте настройки Google Chrome. Для цього в правому верхньому куті браузера натисніть на іконку з трьома крапками, а в випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування".
 2. Увімкніть відображення додаткових налаштувань кліком по рядку з текстом "Показати додаткові налаштування" внизу сторінки.
 3. Тепер знайдіть в відкрилися нижче додаткових настройках браузера кнопку з текстом "Очистити історію ..." і натисніть її.
 4. Поставте галочку тільки напроти пункту "Зображення і інші файли, збережені в кеші" і натисніть кнопку "Очистити історію" нижче.

Це все. В результаті ваших дій все збережені в кеші дані будуть почищені.

Як бачите, очистити кеш в хром досить просто. Ви не втратите жодних даних і історію браузера, якщо в останньому пункті не поставите галочок навпроти інших пунктів, за це можна не переживати.

Як очистити кеш в Яндекс браузері

Як очистити кеш в Яндекс браузері

Яндекс Браузер - продукт російської компанії Yandex, заснований на браузері Chromium, як і Google Chrome, тому процес очищення в кеша в них практично ідентичний, за винятком деяких внесених розробниками Яндекс браузера косметичних змін в меню налаштувань.

Детально і по пунктах про те, як почистити кеш в браузері від Yandex вам розповість проста і зрозуміла інструкція нижче.

Очищення кеш-пам'яті в Яндексі

 1. Відкрийте меню Яндекс браузера натиснувши на іконку з трьома смужками в верхньому правому куті екрану, і виберіть у спадному списку пункт з назвою "Налаштування".
 2. Прокрутіть відкрилася сторінку налаштувань до самого низу і натисніть там кнопку "Показати додаткові налаштування".
 3. На наступній сторінці знайдіть і натисніть кнопку з текстом "Очистити історію завантаження".
 4. У вікні, очищення історії поставте галочку напроти пункту "Файли, збережені в кеші." і натисніть кнопку "Очистити історію" внизу.

От і все. Через кілька секунд локальний кеш буде почищений. Якщо ви не поставите ніяких інших галочок, то за втрату будь-яких даних переживати не варто, буде очищено тільки кеш, а cookie, паролі та ін. Дані збережуться.

Як очистити кеш в Safari

Як очистити кеш в Safari

У найпопулярнішому браузері на Mac OS - браузері Safari від Apple за замовчуванням в налаштуваннях немає можливості почистити кешированниє файли, однак ця функція досить просто включається в додаткових настройках браузера.

Для того, щоб почистити кеш в Сафарі, незалежно від того Mac OS у вас або Windows, просто одного разу включите режим розробника, і в майбутньому це завдання буде вирішуватися рівно в два кліка мишкою. Детальніше - в інструкції нижче.

Очищення кеш-пам'яті в Сафарі

 1. Відкрийте настройки браузера клікнувши на його назві у верхньому лівому кутку екрана і вибравши у спадному меню пункт з назвою "Налаштування ...".
 2. У вікні, знайдіть вкладку "Додатки", для цього натисніть на символ ">>" в його верхній правій частині, відкрийте її.
 3. У самому низу вікна поставте галочку напроти пункту "Показувати меню" Розробка "в рядку меню" і закрийте настройки.
 4. Тепер у верхньому меню браузера Safari з'явилася додаткова вкладка "Розробка". Почистити кеш можна саме в ній. Для цього знайдіть і натисніть в випадаючому меню цієї вкладки пункт "Очистити кеші".

Це все. Ніяких додаткових діалогових вікон Safari показувати не буде, через пару секунд після натискання пункту очищення кешу все буде готово. Включивши режим розробника раз можна його не відключати, заважати він - зовсім не заважає, а такі операції, як очищення кешу, стилів, зображень і д.р. виконувати ви будете швидше.

Як очистити кеш в Mozilla Firefox

Як очистити кеш в Mozilla Firefox

Браузер Firefox (або вогнелис в простолюдді) від компанії Mozilla також є досить популярним серед наших користувачів, які не обійдемо ми стороною і його. Процес очищення кешованих файлів в Мозілли трохи відрізняється від аналогічної дії інших браузерах, він навіть трохи простіше. Так що якщо ви не знаєте як почистити кеш в Mozilla Firefox, то докладна інструкція нижче написана саме для вас.

Очищення кеш-пам'яті в Мозилла Файрфокс

 1. Відкрийте меню браузера кліком по іконці з трьома смужками в правому верхньому куті екрану і виберіть у спадному меню пункт "Налаштування".
 2. У списку ліворуч відкрийте вкладку "Конфіденційність" і в правій частині знайдіть і клацніть на текст "видалити вашу недавню історію".
 3. Виберіть у вікні галочкою тільки пункт "Кеш", якщо вам не потрібно видаляти інші дані, і натисніть знизу кнопку "Видалити зараз".

Через кілька секунд локальний кеш буде очищено. Якщо ви не поставили інших галочок в останньому пункті - ніякі дані крім кешованих файлів порушені не будуть.

Як очистити кеш в Opera

Як очистити кеш в Opera

Браузер Опера займає почесне п'яте місце в рейтингу популярності браузерів, а відсоток його користувачів в Росії в два рази перевищує середньосвітове значення (так популярний у нас він став багато в чому завдяки мобільній версії - Opera mini з турбо режимом, що дозволяє економити трафік), тому не могли ми обійти стороною і його.

Якщо ви є щасливим користувачем цього браузера, але не знаєте, як почистити його кеш - наша докладна інструкція з картинками і описом всього процесу однозначно вам допоможе в цьому питанні.

Очищення кеш-пам'яті в Опері

 1. Відкрийте настройки браузера кліком по відповідному пункту списку основного меню Opera, для відкриття якого натисніть "Меню" із позначкою Опери в верхньому лівому кутку екрана.
 2. Знайдіть і клацніть на вкладку "Безпека" зліва і натисніть кнопку "Очистити історію відвідувань ..." на сторінці налаштувань.
 3. Поставте галочки для тільки пункт "Кешовані зображення і файли" і натисніть кнопку "Очистити історію відвідувань" нижче.

В результаті ваших дій кеш Opera буде повністю очищений, а інші файли (cookies, історія завантажень і т.д.) не будуть порушені, скінчено якщо ви не ставили відповідних галочок в останньому пункті.

Як очистити кеш в Microsoft Edge

Як очистити кеш в Microsoft Edge

Новий браузер від компанії Microsoft, який прийшов на зміну своєму безсмертному братові Internet Explorer - браузер Edge. Він досить тісно інтегрований в операційну систему, а завдання очищення кешу в ньому чимось нагадує внесення налаштувань в Windows, але насправді вирішується дуже просто.

Почистити кеш в Microsoft Edge не складніше, ніж в будь-якому іншому браузері, а сам процес очищення більш наочний, крім того Edge навіть повідомляє про успішне завершення видалення кешу окремим повідомленням.

Очищення кеш-пам'яті в Майкрософт Едж

 1. Відкрийте меню браузера Edge клікнувши по іконці з трьома крапками в правому верхньому куті екрану.
 2. У відкрилася справа колонці налаштувань знайдіть пункт з назвою "Очистити дані браузера" і натисніть під ним кнопку з текстом "Виберіть, що потрібно очистити".
 3. Відзначте галочкою пункт "Кешовані дані і файли" і натисніть кнопку "Очистити" під ним.
 4. Через кілька секунд ви побачите повідомлення про те, що очищення кешованих даних в браузері Edge успішно завершена.

Як бачите, все досить просто і наочно. В процесі очищення ви можете спостерігати індикатор роботи, а по завершенні спливаюче на кілька секунд повідомлення повідомить вам про те, що робота з видалення кешу завершена.

Як очистити кеш в Internet Explorer

Як очистити кеш в Internet Explorer

З усіх боків морально і фізично застарілий, але все ще багатьма використовуваний і улюблений браузер від Microsoft - Internet Explorer. На щастя, та маленька частина відвідувачів нашого сайту (виходячи з статистики відвідувань), яка до сих пір їм користується, працюють на одній з останніх версій - Internet Explorer 8, 10, або 11.

Однак для того, щоб почистити кеш в IE будь-якої версії, алгоритм ваших дій буде однаковий, і інструкція нижче допоможе в будь-якому випадку, навіть якщо у вас більш рання версія оглядача (наприклад Internet Explorer 6).

Очищення кеш-пам'яті в Експлоурері

 1. Натисніть на іконку із зображенням шестерінки в правому верхньому куті екрану і виберіть у спадному меню пункт "Властивості браузера".
 2. У вкладці "Загальні" (вона відкриється за замовчуванням) знайдіть рядок "Журнал браузера" і натисніть під нею кнопку "Видалити ...".
 3. У вікні, поставте галочку тільки напроти пункту "Тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів" і натисніть знизу кнопку "Видалити".
 4. В результаті внизу сторінки ви побачите повідомлення про те, що кеш браузера успішно очищений.

Як ви могли переконатися з інформації вище, завдання очищення кешу в будь-якому сучасному браузері вирішується досить швидко і просто, достатньо лише одного разу розібратися як це робити і в майбутньому складнощів у вас виникнути вже не повинно.

© OchProsto.com

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью