• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як безкоштовно встановити Гугл Хром, Яндекс Браузер, Оперу, Мазілу та Інтернет Експлорер на свій комп'ютер

 1. Як безкоштовно і безпечно встановити Гугл Хром на комп'ютер
 2. Встановити Яндекс Браузер безкоштовно з офіційного сайту
 3. Як встановити Оперу на свій комп'ютер
 4. Як встановити Mozilla Firefox і Інтернет Експлорер

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Перше, що хочу сказати з приводу установки зазначених в заголовку браузерів - завантажуйте їх тільки з офіційних сайтів .

Як знайти офіційний сайт тієї безкоштовної програми, яку ви хочете встановити, читайте за посиланням (складного там нічого немає). Дуже часто на запит, наприклад, «встановити Гугл Хром» ви можете отримати у відповідь в пошуку Яндекса або Гугла сайти-фейки ( що це? ), Де разом (або замість) дистрибутива браузера вам підсунуть вірус або троян.

Крім того, що браузери потрібно встановлювати тільки з офіційних сайтів, хочу відразу вас попередити, що три з найпопулярніших з них (Гугл Хром, Яндекс Браузер і Опера починаючи з версій старше 12) працюють на одному і тому ж движку Chromium (WebKit). За функціоналом вони дуже близькі один до одного і відрізняються лише деякими деталями налаштувань і деяким додатковим функціоналом. Який саме з них встановлювати, ви можете визначитися, просто порівнявши їх роботу на практиці.

Як безкоштовно і безпечно встановити Гугл Хром на комп'ютер

Взагалі, всі озвучені в заголовку браузери можна скачати і встановити безкоштовно з офіційних сайтів розробників. Будь-який варіант, коли за це з вас просять гроші, є шахрайством. Мало того, що ви отримаєте безкоштовний продукт за гроші, так ще й вірус на додачу зможете отримати з високою часткою ймовірності. Тому викачуємо дистрибутив тільки з офіційного сайту і тільки безкоштовно. Ніяких CMC і інших форм оплати.

Зрозумійте, що розробники браузерів самі зацікавлені в тому, щоб ви їх у себе встановили. Чому? Ну, тому що Гугл Хром поширюється найбільшим в світі пошукачем Google, а Яндекс браузер - відповідно, найбільшою пошуковою системою в рунеті. Вони навіть доплачують розповсюджувачам їх браузерів, бо це дає їм можливість встановлювати свою пошукову систему за замовчуванням, а також збирати дані про те, які сайти вам сподобалися, а які ні.

Іншим розробникам (наприклад, Мазілу або Опери) великі пошукові системи доплачують за, то щоб зробити їх пошук використовується за умовчанням і за відомості про вашу поведінку на відвідуваних сайтах. Гроші ці просто величезні, і саме тому всі популярні браузери завантажувати та встановлювати можна абсолютно безкоштовно.

Отже, для установки Гугл Хрому зайдіть на офіційний сайт Google Chrome і скачайте останню версію движка для своєї операційної системи (вона визначиться автоматично за даними, отриманими від вашого комп'ютера ):

Отже, для установки Гугл Хрому  зайдіть на офіційний сайт Google Chrome  і скачайте останню версію движка для своєї операційної системи (вона визначиться автоматично за даними, отриманими  від вашого комп'ютера  ):

Після кліка по кнопці «Завантажити» вам буде запропоновано відразу ж зробити деякі настройки. По-перше, за замовчуванням вам запропонують зробити Хром браузером за замовчуванням. Що це означає? Ну, всі файли, які у вашій операційній системі повинні відкривати в браузері, будуть використовувати саме Google Chrome, а не якийсь інший оглядач, який також встановлений у вашій ОС.

Ну, всі файли, які у вашій операційній системі повинні відкривати в браузері, будуть використовувати саме Google Chrome, а не якийсь інший оглядач, який також встановлений у вашій ОС

По-друге, вас запитають про можливість автоматичної відправки звітів. По суті, вони можуть включати в себе повідомлення про збої виникли з вашим браузером, а також інформацію про те, як вам сподобалися ті сайти, що ви відвідали (трохи вище я писав, що це є основною причиною, чому всі популярні браузери пропонуються до установки безкоштовно, хоча на їх підтримку і розробку витрачаються не малі кошти). По суті, на підставі цих даних Гугл буде судити про якість відвідуваних вами сайтів і використовувати ці дані в побудові пошукової видачі.

Після того, як ви натиснете кнопку «Прийняти умови і встановити», почнеться процес закачування дистрибутива Google Chrome на ваш комп'ютер і його подальша установка. Після закінчення процесу відбудеться автоматичний запуск браузера і ви зможете налаштувати Гугол Хром під себе , Використовуючи складену мною трохи раніше інструкцію. Даний браузер досить непоганий, і особисто я використовую його в якості основного для роботи в адмінки сайтів, бо він надійний і зберігає всі вводяться в вікні дані.

Якщо у вас виникне бажання дізнатися, а яку саме версію Chrome ви встановили, то можете клікнути по розташованої в правому верхньому куті іконці з трьома горизонтальними смужками і вибрати з випав меню пункт «Про браузері Гугл Хром»:

Якщо у вас виникне бажання дізнатися, а яку саме версію Chrome ви встановили, то можете клікнути по розташованої в правому верхньому куті іконці з трьома горизонтальними смужками і вибрати з випав меню пункт «Про браузері Гугл Хром»:

У вікні, ви побачите номер встановленої у вас версії, і якщо довго браузер не закривали, то побачите процес порівняння вашої версії з тієї, що зараз лежить на сервері оновлень Хрома. У разі виявлення поновлення воно буде негайно завантажено, а встановиться нова версія після перезавантаження браузера.

У разі виявлення поновлення воно буде негайно завантажено, а встановиться нова версія після перезавантаження браузера

Детальніше про оновлення Гугл Хрому читайте за посиланням. Якщо у вас раптом виникне бажання раніше всіх спробувати ті новинки, що будуть додані в цей оглядач в найближчому майбутньому, то можете сміливо скачати і встановити бета-версію Google Chrome з офіційного сайту:

Якщо у вас раптом виникне бажання раніше всіх спробувати ті новинки, що будуть додані в цей оглядач в найближчому майбутньому, то можете сміливо  скачати і встановити бета-версію Google Chrome  з офіційного сайту:

Вона буде флагманської на даний момент, але ще не на сто відсотків стабільною і обкатаній, тому встановлюєте бету ви на свій страх і ризик. Але, як правило, якихось серйозних глюків і збоїв в бета-версії не спостерігається. Так, по дрібниці. До речі, крім самого браузера раджу встановити і ряд корисних розширень для Хрому , Які можуть істотно підвищити його функціонал і зручність користування.

Встановити Яндекс Браузер безкоштовно з офіційного сайту

Яндекс Браузер, як я вже згадував трохи вище, є рідним братом Гугл хром, бо вони побудовані на основі одного і того ж безкоштовного движка WebKit. На 90% їх функціонал збігається, але все ж у дітища Яндекса є кілька особливостей, заради яких варто його встановити (розглянути як реальну альтернативу Google Chrome). Детальніше про особливості Яндекс браузера і його налаштування під себе читайте в наведеній статті.

Для початку вам потрібно буде завантажити останню версію браузера від Яндекса з офіційного сайту :

Для початку вам потрібно буде  завантажити останню версію браузера від Яндекса з офіційного сайту  :

Для початку установки просто запускаєте скачаний файл дистрибутива Yandex.exe, і вам, як і у випадку з установкою Хрома, пропонують заздалегідь призначити даний браузер використовується за умовчанням і погодитися з тим, що зібрані оглядачем дані будуть автоматично відправлятися Яндексу:

exe, і вам, як і у випадку з установкою Хрома, пропонують заздалегідь призначити даний браузер використовується за умовчанням і погодитися з тим, що зібрані оглядачем дані будуть автоматично відправлятися Яндексу:

Залишати ці галочки на своїх місцях чи ні - вирішувати вам. Після натискання на кнопку «Почати користуватися» почнеться процес скачування дистрибутива Яндекс браузера і його установки на ваш комп'ютер. До речі, є версія з голосовим помічником Алісою .

Коли все встановиться, то відкриється вікно оглядача і ви зможете почати його вивчення і використання. Настійно рекомендую вам прочитати наведену трохи вище статтю по Я.Браузеру. Там описані його можливості і відмінності від Гугл Хрому, а також показано, як міняти теми і встановлювати розширення.

Щоб подивитися номер встановленої вами версії досить буде з контекстного меню кнопки з трьома горизонтальними рисками вибрати пункти «Додатково» - «Про браузері Yandex»:

Щоб подивитися номер встановленої вами версії досить буде з контекстного меню кнопки з трьома горизонтальними рисками вибрати пункти «Додатково» - «Про браузері Yandex»:

В результаті відкриється вікно з номером поточної версії Яндекс браузера, а в разі, якщо ви довго не закривали оглядач, то побачите там процес перевірки наявності на сервері оновлень нової версії оглядача.

В результаті відкриється вікно з номером поточної версії Яндекс браузера, а в разі, якщо ви довго не закривали оглядач, то побачите там процес перевірки наявності на сервері оновлень нової версії оглядача

Детальніше про те, як оновити Яндекс Браузер , Читайте за посиланням.

Як встановити Оперу на свій комп'ютер

Браузер Опера примітний тим, що деякий час тому поміняв движок власної розробки на той же движок, що використовують Гугл Хром і Яндекс браузер - WebKit. У зв'язку з цим, армія шанувальників цього оглядача розділилася - найвідданіші (включно зі мною) залишилися вірні Опері версії 12.17 з її величезними можливостями (На рідному двигуні і з вбудованим поштовим клієнтом M2), а інші стали використовувати версії Opera на движку WebKit.

Що саме встановити вам? Ну, треба розуміти, що стара версія Опери 12 вже не підтримується розробниками, а значить до неї не випускаються оновлення безпеки і з'являються сайти, які в ній відображаються насилу (з дикими гальмами). Але в ній є маса речей, до яких багато хто звик і готові ризикувати аби користуватися звичним браузером зі звичним функціоналом. Стару версію при бажанні можна встановити і зараз (причому одночасно з новою) і трохи нижче я наведу посилання на її скачування.

Нова версія Опери регулярно оновлюється (На даний момент вона позначена номером 27) і всі виявлені в ній уразливості своєчасно закриваються. Але в ній не буде милих серцю дрібниць, включаючи чудовий поштовий клієнт, який зараз випускається як окремий додаток (програма). Але зате вона надійна, швидка і нічим не поступається хрому.

Отже, встановити останню версію Опери (На новому движку WebKit) можна з офіційного сайту цього браузера:

Отже,  встановити останню версію Опери  (На новому движку WebKit) можна з офіційного сайту цього браузера:

Ставиться вона точно так само, як і описані вище браузери. У вітальному вікні раджу натиснути на кнопку «Налаштувати», щоб внести при необхідності деякі зміни в вироблені за замовчуванням:

У вітальному вікні раджу натиснути на кнопку «Налаштувати», щоб внести при необхідності деякі зміни в вироблені за замовчуванням:

Якщо у вас вже була встановлена ​​Опера 12 (на старому движку), то нова версія автоматично може витягнути з неї закладки (При встановленні відповідної галочки), паролі та інші настройки. Це зроблено для максимально спрощеного переходу з одного движка Opera на інший. Що примітно, і стара, і нова версії можуть спокійно встановлюватися і прекрасно працювати на одному комп'ютері.

Подивитися версію встановленої Опери можна буде, вибравши з меню кнопки «opera» (молодці розробники, що залишили елементи управління в звичних користувачам старих версій цього браузера місцях) пункт «Про програму»:

Opera 12.17 (останню версію браузера рідною движку з інтегрованим поштовим клієнтом) можна скачати та встановити зі сторінки офіційного архіву версій движка. Якщо ставити плануєте на Віндовс, то відкриваєте папку WIN і в самому її низу знаходите директорію 1217. У ній заходите в папку INT і завантажуєте дистрибутив Opera 12.17 для своєї версії виндовс:

Сам процес установки нічим не відрізняється від описаних вище. Про можливості старої Опери (на рідному движку) можете почитати за наведеною трохи вище посиланням.

Як встановити Mozilla Firefox і Інтернет Експлорер

Ці два найстаріших браузера досі використовуються багатьма користувачами, бо обидва вони поширюються безкоштовно. про можливості Мазілу Фаерфокс і його налаштування під себе ви можете прочитати за посиланням. Його основною особливістю є початкова заточенность під установку додаткових розширень , Яких для нього випущено вже велика кількість.

Інтернет Експлорер же відрізняється від інших браузерів тим, що він встановлюється автоматично разом з Віндовс. Причому він настільки сильно інтегрований в ОС, що його практично неможливо з неї видалити не втративши частину функціоналу і не отримавши якісь глюки в нагороду. По суті, встановити Internet Explorer можна, але цілком можна його оновити, але знову ж таки далеко не у всіх випадках і не завжди до останньої можливої ​​версії. Подробиці читайте трохи нижче.

Отже, завантажити останню версію Mozilla Firefox можна з офіційного сайту (З інших місць це робити сильно не рекомендується в уникненні зараження комп'ютера вірусами).

Досить буде натиснути на кнопку «Завантажити безкоштовно», дочекатися завантаження дистрибутива і активувати процес установки. Раджу подивитися можливі установчі настройки, натиснувши на однойменну кнопку:

Після установки з'явиться вікно браузера і ви можете почати «ліпити» його під себе. Основний функціонал Мазілу прихований в його розширеннях, тому не застосуєте їх вивчити і встановити найбільш вам необхідні. Для цього можете ознайомитися з наведеними трохи вище посиланнями на статті. Взагалі, браузер цей хороший і цілком гідний вашої уваги.

Дізнатися версію встановленого у вас браузера можна, клікнувши про кнопці з трьома горизонтальними смужками в лівому верхньому кутку і в вікні, перейшовши по іконці зі знаком питання, розташованої внизу. Ну, і вибрати у вікні пункт «Про Firefox»:

Ну, і вибрати у вікні пункт «Про Firefox»:

Якщо в налаштуваннях відключено автооновлення, то на сторінці можна буде вручну оновити Mozilla Firefox :

Якщо в налаштуваннях відключено автооновлення, то на сторінці можна буде  вручну оновити Mozilla Firefox  :

Тепер що стосується в Internet Explorer. Встановити його окремо, по суті, не можна, так само як і видалити, але цілком можна оновити. Причому не для кожного типу Вінди у вас вийде оновити Інтернет Експлорер до максимально можливої ​​версії (зараз це 12). Напевно, Мікрософт таким способом намагається стимулювати продаж своїх нових кватирок.

Наприклад, якщо судити про наведеному нижче скриншоту, для Вісти я можу оновитися тільки до Internet Explorer 9 (з другим сервіс-паком), хоча сама нова версія цього браузера датується вже номером 12:

Якщо для вашої версії Вінди доступна нова версія Internet Explorer, то можете пройти на сторінку офіційного сайту і ініціювати її установку:

Власне все. Хочу ще сказати, що у мене, наприклад, встановлено штук п'ять-сім різних браузерів (включаючи не включений тут Tor ), Але використовую у повсякденному житті я лише кілька з них (Хром, Яндекс браузер, Мазілу і стареньку Оперу). Однак, всі інші встановлені браузери мені анітрохи не заважають і навіть можуть бути корисні в ряді випадків. ІМХО .

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

О це?
Чому?
Що це означає?
Що саме встановити вам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью