• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як боротися з комп'ютерними вірусами - Сервісно-торгова компанія "Подзвони". Мобільні телефони зі складу.

Комп'ютерний вірус - це шкідлива програма, здатна самостійно розмножуватися, вбудовуватися в операційну систему комп'ютера без Вашої участі, а потім виконувати певні дії. Деякі віруси здатні викрадати інформацію, інші викликають поломки, і тоді Вам буде потрібно ремонт ноутбуків , Щоб полагодити несправне обладнання. На сьогоднішній день існує чотири основні типи вірусів:

- троянські черви;

- класичні комп'ютерні віруси;

- мережеві черв'яки;

- інші шкідливі програми.

- інші шкідливі програми

Від більшості шкідливих програм непогано захищають антивіруси, особливо платні. Але що робити в тому випадку, якщо вірус вже увійшов в Вашу операційну систему, міцно там влаштувався і блокував клавіатуру і мишу? Останнім часом почастішали випадки атаки спеціальних програм-банерів, принцип дії яких наступний:

- всупереч волі користувача встановити вірусний модуль в систему;

- заблокувати клавіатуру, а курсор миші зафіксувати в рамках самого банера;

- вимагати поповнити рахунок якогось абонента билайн, погрожуючи в разі невиконання так поламати систему, що не допоможе ні ремонт ноутбуків Asus , Ні особисте звернення до Білла Гейтса.

Ні в якому разі не можна виконувати вимоги шахраїв, тим більше що навіть якщо Ви поповните вказаний рахунок комп'ютер так і залишиться заблокованим. Викликати спеціаліста дорого, і не завжди зручно - часто банери рясніють картинками, запозиченими з сайтів для дорослих. Вихід є - від вірусу можна позбутися самостійно, і на це буде потрібно не більше 5 хвилин.

Інструкція з видалення банера - вірусу.

Слід перезавантажити комп'ютер механічним способом, оскільки миша і клавіатура блоковані. Під час завантаження системи потрібно натиснути клавішу F8 і вибрати запуск в безпечному режимі з підтримкою мережевих драйверів.

Далі відкриваємо системний реєстр - особливий компонент windows, куди заносяться відомості про всі зміни в системі від установки wifi і до оновлення компонентів програм. Віруси також вбудовуються в системний реєстр.

Щоб відкрити реєстр, виконуємо команди: Пуск - виконати, в поле вводимо слово «regedit». У вікні вибираємо папку HKEY_LОCAL_MАCHINE - SОFTWАRE - Microsoft - Windоws NT - CurrеntVersion - Winlogоn.

В папці Winlogon зберігається файл Shell (вікно праворуч), на який слід натиснути правою кнопкою миші і вибрати пункт «змінити». Значення параметра Shell має містити запис «explorer.exe» без лапок. Будь-яка інша напис в цьому полі - адреса, що вказує шлях до вірусу. Видаліть його, пропишіть шлях «explorer.exe» і збережіть зміни.

Перезавантажте комп'ютер і почніть роботу в нормальному режимі. Банер вже не виникне на робочому столі, але сам вірус залишився на комп'ютері. Його можна знайти і видалити за допомогою програми TotalCommander або будь-якого іншого диспетчера задач. Рекомендується оновити або змінити антивірусне програмне забезпечення.

Але що робити в тому випадку, якщо вірус вже увійшов в Вашу операційну систему, міцно там влаштувався і блокував клавіатуру і мишу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью