• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як викрутити зламаний болт

 1. Як підготуватися до того, щоб викрутити зламаний болт
 2. Спосіб перший: Плоска викрутка або зубило і молоток
 3. Спосіб другий: Використання керна і молотка
 4. Спосіб третій: Приварювання гайки

Зламаний болт - це проблема, з якою доводиться стикатися багатьом з нас при виконанні різних робіт по господарству. Однак якщо болт або шпилька зламалися, впадати у відчай не варто. Виходів з цієї ситуації досить багато. Про деякі з них ми сьогодні розповімо вам в нашій невеликій статті, детально проілюструвавши всі рекомендації фотографіями.

Зміст статтіЯк підготуватися до того, щоб викрутити зламаний болт

Якщо така біда раптом трапилася з вами, відразу ж кидатися викручувати зламаний болт не варто. Попередньо слід підготувати його до цієї операції. Для болт треба обробити рідиною WD-40 або будь-яким аналогічним препаратом і трохи почекати. Потім для зняття існуючих внутрішніх напружень це місце необхідно ретельно прогріти, використовуючи, наприклад, газовий пальник. Для цієї мети підійде навіть мініатюрний її варіант, про який розгорілися гарячі суперечки в коментарях ось до цієї статті .

Проробивши ці маніпуляції, можна почати вигвинчувати зламаний болт, використовуючи для цього один із таких способів.
Спосіб перший: Плоска викрутка або зубило і молоток

Цей спосіб викриття зламаний болт є найпростішим, але використовувати його можна далеко не завжди. Справа в тому, що досить часто на місці зламу є невеликий виступ, до якого і можна прикласти викручувати зусилля. Спочатку в цей виступ можна впертися викруткою. Якщо вплив викрутки недостатньо, то в руки можна взяти і зубило. Потім, постукуючи по ньому молотком, спробувати поступово викрутити підкачати болт.

Спосіб другий: Використання керна і молотка

До керну слід відразу ж переходити тоді, коли в місці зламу відсутні виступи. Інструмент необхідно розташувати на периферії кола зламу під кутом до її поверхні і постукувати по ньому молотком так, щоб змушувати болт обертатися в напрямку викручування. Прокручувати його таким чином необхідно до тих пір, поки уламок чи вийде настільки, щоб його можна було схопити плоскогубцями.Спосіб третій: Приварювання гайки

Якщо у вашому господарстві є зварювальний апарат, то цей спосіб буде найбільш ефективним. Для його реалізації слід знайти гайку, розмір якої на пару одиниць перевищує розмір болта. Це дозволить зробити місце зварювання більш надійним. Взявши гайку плоскогубцями, її необхідно приставити до місця зламу з невеликим зсувом від центру і електродом приварити до виступаючої частини зламаного болта.

Коли місце зварювання охолоне, гайку разом з привареним до неї болтом можна вивернути, озброївшись гайковим ключем.

Отже, ви бачите, що зламаний болт - це така неприємність, з якою можна завжди впоратися. Тому зіткнувшись з цією проблемою, не варто панікувати. Слід лише згадати запропоновані нами способи або звернутися за порадою до досвідчених майстрів, в загашнику яких напевно знайдуться і інші дієві методи боротьби з цією проблемою.


Я вкладаю в написані мною матеріали всю свою душу і всі свої знання в надії, що це буде корисно відвідувачам нашого сайту. Буду дуже вдячний всім, хто вирішить написати свою думку про мою роботу, свої зауваження і пропозиції у формі для коментарів, наявної після кожної з опублікованих мною статей.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью