• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як використовувати кошти перегляду подій Windows для усунення неполадок

Збої і інші помилки можуть бути не просто неприємностями. Вони можуть сповільнити роботу комп'ютера або, в деяких випадках, можуть навіть призвести до втрати важливої ​​інформації. У Windows є деякі корисні інструменти, які можуть допомогти вам діагностувати і виправляти ці помилки, щоб допомогти вам впоратися з вашими діями в найкоротші терміни. Засіб перегляду подій - один з найважливіших діагностичних інструментів Windows. Засіб перегляду може відображати, які помилки виникли, і допомогти вам з'ясувати, чому вони відбулися. Він також відображає рівень невідкладності, починаючи з low-high, використовуючи значки в лівій частині екрана.

Windows 8 Запуск засобу перегляду подій:

1. Натисніть Winkey + w. Це відкриє вікно пошуку. Введіть «ev» в поле пошуку і натисніть Enter. Натисніть «Переглянути журнал подій».

2. Зверніть увагу, що основна відмінність між попередніми версіями кошти перегляду подій і версією Windows 8 - це дизайн 3-х панелей. Це дозволяє спростити перегляд, щоб допомогти вам проаналізувати, як працюють різні додатки.

3. Для попередньої перевірки події зверніть увагу на панель «Огляд та зведення».

4. Зверніть увагу на події, які позначені як «Критичні» або «Помилки». події, які можуть викликати проблеми додатків або збої.

Windows XP і Vista / 7 Запуск засобу перегляду подій:

1. Увійдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Потім натисніть «Система і безпека», як тільки відкриється це меню, натисніть «Адміністрування». Нарешті, натисніть «Перегляд подій».

Екран нижче повинен з'явитися після успішного завершення інструкцій по запуску засобу перегляду. Зверніть увагу на червоні кола з білим «X» всередині, це вказує на події помилки.

Збої і інші помилки можуть бути не просто неприємностями

«Засіб перегляду подій Microsoft Windows - корисна відправна точка для усунення неполадок»

Ви можете побачити багато подій помилок в програмі перегляду, це цілком нормально, так як Windows буде каталогізувати кожна подія, що сталася на вашому ПК, з моменту його включення.

Бічна панель може виглядати так:

Бічна панель може виглядати так:

«Бічна панель перегляду подій допоможе вам звузити проблему»

Ця бічна панель допоможе вам звузити, яка система або програма відчуває події типу аварії. Найкраще місце для запуску спільних проблем з комп'ютерним збоєм - це область адміністративного заходу.

Вивчення конкретного події помилки:

1. Двічі клацніть на Адміністрування подій в бічному меню. Тепер події будуть відображатися в головному вікні перегляду подій.

2. Почніть з подвійного клацання на останній події помилки. Щоб переконатися, що остання подія, двічі перевірте дату і час його появи, це відображається в головному вікні перегляду в стовпці «Дата і час». Це надасть вам інформацію про подію помилки.

Це надасть вам інформацію про подію помилки

«Відомості про помилку, надані Event Viewer, допоможуть вам знайти краще рішення для усунення проблем»

3. Перейдіть на вкладку «Відомості», в якій будуть відображатися відомості про помилку і можливі причини. У наведеному вище скріншоті сталася помилка через застарілу проблеми з прошивкою. Засіб перегляду подій пропонує встановити оновлення для усунення проблеми.

4. Щоб виправити цей тип проблеми, важливо перевірити системні оновлення прошивки на веб-сайті Microsoft.

* Примітка на скріншоті вище є елемент з назвою «Ідентифікатор події». На наведеному вище малюнку ідентифікатор події цієї помилки дорівнює «12.». Якщо у вас виникли проблеми з ідентифікацією проблеми, описаної в докладному описі, ви можете вказати ідентифікатор події Google, щоб визначити, в чому проблема і як її виправити. Корисними веб-сайтами, які збирають інформацію та рішення для різних ідентифікаторів, є EventID.net . Сайт дозволяє легко виявляти помилки, а також пропонує більш докладний опис того, що може викликати проблему.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью