• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити "Чашу багатства"


У китайському вченні про гармонію енергії - Фен шуй - існує сильний символ багатства, достатку, процвітання, добробуту, наповненості щастям. Він називається "Чаша багатства". Чаша багатства по фен-шуй несе в будинок таку ж наповненість енергіями, яка проявляється на зовнішньому плані у вигляді несподіваного припливу грошей або можливостей. У фен-шуй символи несуть на собі ті ж самі прояви, що і справжні предмети. Тому символи багатства і удачі, правильно підібрані і розташовані, притягують до себе таку ж повноцінну і сприятливу енергію, яка йде на зовнішню діяльність і приносить з собою положітеолние плоди. Фен шуй розглядає гроші з боку енергій - чим більше енергії притікає в ваше життя і накопичується в ній - тим більшим запасом грошей ви можете мати і збирати, розпоряджатися. І навпаки - гроші показують величину вашої енергії, наявність і відсутність дірок, через які вони випливають.

Для Чаші багатства потрібно взяти широку вазу або чашу, обов'язково металеву. Добре використовувати мідну, срібну або золоту посуд. За формою вибирайте невисоку, широку, круглу, великого діаметра. Головне, щоб чаша була красивою і радувала вас, створювала відчуття багатства.

Після того, як ви знайшли чашу, її потрібно наповнити - покласти три важливих для багатства предмета, які будуть залучати, акумулювати, множити і зберігати ваше багатство.

Найперший предмет - це рослина, гілочка, листок, земля з дому вашого знайомого, який по вашим уявленням може вважатися багатою людиною. Але цей предмет повинен бути вам обязатель подарований, тобто потрібно попросити вашого багатого друга подарувати вам щось зростаюче з його будинку. Після того, як ви отримаєте цей дар, покладіть його в червоний тканинний мішечок. Або можна в паперовий пакетик. Але найкраще зшити червоний мішечок своїми руками, нанести на нього символ багатства.

Далі потрібно приготувати дев'ять китайських монет з дірочкою в центрі, в формі квадрата Зв'яжіть монети червоною стрічкою, як намисто. І складіть в той же червоний мішечок з рослиною.

Червоний мішечок з символами багатства покладіть в чашу багатства. Крім цього, в чашу багатства потрібно покласти справжні гроші. Причому, кількість повинна бути 9,88. У будь-якій валюті. Справжні гроші також покладіть в свій червоний мішечок.

Тепер будемо заповнювати вашу Чашу багатства кристалами. Для цього знадобляться будь-які напівкоштовні камені: корали, гірський кришталь, аметист, бірюза, сердолік, малахіт. Також сюди можна покласти будь-які прикраси з камінням, ювелірні вироби. Найголовніше - щоб ваша Чаша багатства була наповнена по вінця.

Після того, як Чаша багатства наповнилася вашим багатством, її потрібно розташувати в правильному місці. Для цього підійде спальня, причому, в самому видному місці спальні. Саме ідеальне місце для Чаші багатства - в лівому дальньому кутку спальні. Там вона буде прихована від посторнніх очей і буде спокійно і впевнено залучати в ваш будинок багатство, яке і буде збиратися біля цієї чаші і відповідно, в вашому домі і вашій родині. Не можна ставити Чашу багатства в вітальню, на загальний огляд. Від цього енергії Чаші будуть спадати, а не додаватися. Добре в Чашу багатства на повний місяць додавати по камушку або прикраси.

Дізнатися свій гороскоп багатства

Дізнатися свій Таро розклад на фінансовий успіх

TaroTaro бажає Вам успіхів і процвітання.
Не забувайте оцінювати статтю, якщо вона Вам сподобалася:


Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью