• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як зробити блог популярним? Як стати успішним блогером?

 1. Як стати успішним блогером?

28 листопада 2011 2363 86

Привіт шановні читачі!

Кожен з тих, хто хоче домогтися успіхів в блогінгу, і хто хоче зробити блог популярним постійно шукає відповіді на наступні питання:

- як збільшити відвідуваність до 1000 ... ... осіб;

- як набрати 1000 ... передплатників;

- як зробити блог популярним;

- як заробити на своєму блозі 10000 ... рублів, доларів, євро і т.п.

Гарячі теми, чи не так?

Багато блогери пишуть на ці теми статті. Пишуть про те, як вони збільшили відвідуваність на 1000000 ... людина в добу, як заробили 100000 ... баксів на місяць.

У цих постах даються слушні поради, наприклад, такі: У цих постах даються слушні поради, наприклад, такі:

- пиши регулярно і часто;

- використовуй той сервіс для покупки посилань;

- постав цю рекламу;

- обмінюйся постовими.

Давайте уявимо, що початківець блогер знайшов подібний пост через пошукову систему, прочитав його, і зрозумів: щоб стати блогером тисячником, потрібно писати, купувати посилання, підвищувати позиції своїх постів (саме постів !!!) в пошуковій видачі і т.п.

Простіше кажучи, він повинен написати безліч корисних постів, з яких він збере купу трафіку з пошукових систем, наставити кругом реклами, продавати посилання. І все, так він збільшить відвідуваність і заробить купу зелених, а його блог стане популярним!

І багато хто саме так і роблять, особливо в цьому досягають успіху учні різних безкоштовних шкіл.

Особливостями їх блогів є:

- написання постів, причому іноді публікуються аж по 2-3 статті в день. І я не маю на увазі новинні блоги, я говорю про блогах про заробіток та інші тематик, в яких потрібні нормальні, навчальні статті;

- купа реклами з перших днів життя блогу. Звичайно, головною місією блогу є заробіток. Навіщо чекати?! Напхають реклами стільки, що не знаєш, де чого знайти можна;

- пости на 1000 символів, написані за всіма правилами SEO, де з 120 слів 30 виділені різними способами, в загальному написані для пошукових систем.

В основному це невеликі уроки, наприклад, про те, як завантажити музику в Контакті. А ще вони майже завжди захищають від копіювання свої 1000 знаків, а то раптом якийсь просунутий блогер скопіює їх мега текст, на написання і публікацію якого вони витратили цілих 30 хвилин свого дорогоцінного часу. Навіть потрібний php або html код не скопіюєш !;

- велика кількість спливаючих вікон, практично вимагають читача підписатися на оновлення блогу, не залишати його блог, натиснути на посилання. Поки читаєш статтю на 1000 символів, пару раз вискочить вікно з пропозицією підписатися на блог.

Хороший метод збільшення передплатної бази. Якщо підписатися, то кожен день будеш отримувати розсилки, причому більша частина - це реклама, пости на 1000 символів і, звичайно ж, впаривание всіх без розбору, супер мега потужних інфопродуктов, без яких Ви нічого не зможете і нічого у Вас не буде. Причому, з такими анонсами, що диву даєшся!

Я заздалегідь прошу вибачення у тих читачів цього поста, які мають саме такі блоги!

Насправді я зовсім не проти таких речей, у свій час я і сам ледь не вибрав цей шлях заробітку. Я хотів теж писати статті на сто слів, у великій кількості, але вчасно передумав.

Будь ласка, заробляйте як Вам завгодно, я лише висловив свою думку. Я вважаю, що такі сайти, не більше ніж сміття в мережі, сайти, призначені виключно для заробітку, і не для чого більше. Я не збираюся наводити тут приклади, та це й не потрібно.

Я не збираюся наводити тут приклади, та це й не потрібно

Цей пост я пишу для того, щоб мої читачі зрозуміли одну важливу річ. Щоб стати успішним блогером, і зробити блог популярним, необхідно всього лише одне, але найважливіше.

На питання: як стати блогером тисячником? як заробити на блозі? Як зробити популярний блог? Моя відповідь проста. Потрібно створити корисний людям ресурс. Такий ресурс, на якому можна знайти будь-які відповіді по темі. У блогу повинна бути найважливіша мета - дати людям якомога більше інформації за своєю тематикою.

Для прикладу візьмемо мій блог. Тема: «Створення, ведення, просування і монетизація блогів». Так ось, якщо я в майбутньому зможу розкрити в повній мірі ці теми, упорядкувати інформацію, то, я впевнений, мій ресурс стане корисний людям. А разом з цим прийде популярність, відвідуваність і заробіток.

Перший розділ «Створення блогу», в якому будуть розміщені посилання на всі матеріали цієї теми, подивитися цю сторінку можна тут .

Моя мета - закінчити цей розділ, зробити так, щоб будь-який бажаючий створити собі блог на wordpress, міг це зробити, прочитавши мої статті та уроки. Цей розділ повинен містити вичерпну інформацію для читача.

Ще одна мета-зробити так, щоб читач повертався. Для цього проводяться конкурси та акції, створюються розділи по веденню і просуванню блогу, а також його монетизації.

Звичайно, процес цей довгий, займе дуже багато часу, але воно того варте.

Я створив сторінку « Мої цілі ». Вона поки що знаходиться в стадії оформлення, найближчим часом я цим займуся, так ось, тут будуть наводитись цілі зі створення цього ресурсу, а не цілі по збільшенню відвідуваності і заробляння грошей.

Звичайно, такі плани я теж повністю виключати не буду, але це все другорядне.

Основна мета - створити корисний для людей, цікавий, популярний ресурс, на якому буде вся необхідна інформація по створенню, веденню, просуванню і монетизації блогів. А також, про заробіток в інтернеті.

Як стати успішним блогером?

Як стати успішним блогером

Для того щоб зробити популярний блог і стати успішним блогером, необхідно багато працювати.

Далі я приведу кілька порад, які допоможуть Вам у цій нелегкій справі:

1. Необхідно бути наполегливим, і домагатися поставлених цілей не дивлячись ні на що! Це найбільш актуально, особливо в перші місяці, коли лічильники відвідуваності прагнуть до нуля, а ви все дивіться на них і чекаєте.

Так робити не варто, потрібно писати регулярно, з кожною статтею просуваючись вперед. У перші місяці блог ще молодий, на ньому не так багато статей, пошукові системи не довіряють йому. Пишіть, наближайтеся до своєї мети, і успіх, безсумнівно, прийде!

2. Необхідно спілкуватися з читачами та іншими блогерами. Допомагати один одному, відповідати на питання, просити допомоги, ради. За що я люблю блоги, так це за те, що є можливість звернутися за порадою по темі до автора, попросити допомоги. Якщо мені автор відмовить або не відповість, то я навряд чи з великим бажанням повернуся на його ресурс.

Про це необхідно пам'ятати: потрібно відповідати на листи і коментарі читачів, допомагати їм.

Бажано коментувати інші блоги, спілкуватися з авторами.

3. Створіть інтерес для читачів на блозі. У цьому допоможуть різні конкурси та акції, постійні інтрижки, обіцянки розповісти про щось новому, цікавому.

Пам'ятайте завжди: найцінніше на будь-якому успішному і популярному блозі - це його постійні читачі і передплатники. А щоб їх отримати, необхідно створити якісний ресурс, створити привабливу живу атмосферу.

Коли вихід чергового поста чекатимуть, а при його публікації буде безліч коментарів, тоді ви можете вважати, що рухаєтеся в правильному напрямку.

Ось наприклад, у мене в закладках кілька сайтів, які я регулярно відвідую. Про ці сайтах я дізнався від знайомих людей або десь прочитав, я ніколи не заходив на них через пошукові системи.

Ось такі ресурси я вважаю популярними, до цього потрібно прагнути. Нехай це буде не в таких обсягах, але все ж.

Необхідно домагатися того, щоб люди хотіли повернутися на Ваш блог, чекали виходу нових постів.

До речі, нагадую Вам що на моєму блозі проводиться конкурс «Найперспективніший блог минає», раджу Вам взяти участь в ньому, подробиці конкурсу тут .

4. Приймайте критику. Зі збільшенням популярності ресурсу критика неминуча. Відстоюйте свою думку, свою точку зору. Якщо людина пише, що цей пост - фігня, то не варто засмучуватися. В інтернеті повно тролів, нічого страшного.

Але якщо Вам явно вказують на недоліки поста або помилки, необхідно це приймати і виправляти.

5. Пишіть тільки про використані на практиці методах. Наприклад, свої статті: « прискорення блогу »,« Як приховувати партнерські посилання »,« Створення сторінки 404 »І багато інших статті блогу, я писав тільки після застосування цих методів на своєму блозі.

Не варто писати про неперевірених речах. Одна помилка може призвести до недовіри з боку читачів. Помилятися можуть все, але варто звести ризик до мінімуму.

6. Пишіть завжди правду. Відмітна риса говносайтов і говноблогов, полягає в таких мега супер крутих анонсах: «Купивши мій курс ви вже через місяць будете заробляти на блозі 1000 зелених!» І «Купивши мій курс, ви збільшите відвідуваність Вашого сайту до 1000 уникав на добу, всього за місяць ! ».

Причому, інформація про те, як все це зробити, є тільки у нього, і він готовий їй поділитися з Вами всього за 2500 рублів! Ще такі товариші продають курси трирічної давності, де вчать робити переоптімізірованние текст, використовувати неприпустимі сьогодні методи просування, не спромігшись переробити (оновити) інформацію.

7. Намагайтеся бути завжди в курсі. Шукайте для своїх постів нові і обговорювані теми. Якщо Ваш сайт присвячений гаджетат, а вихід нового гаджета не за горами, то неодмінно варто писати про нього, ще задовго до виходу в світ.

Шукайте таку інформацію в новинах, на тематичних форумах - це приверне трафік і підвищить інтерес читачів.

8. Розвивайтеся. Хороший блогер повинен завжди знати, що написати. Слід постійно вивчати питання по тематиці свого ресурсу. Необхідно мати багажем знань, який забезпечить Вас постами наперед.

9. Плануйте. Ви завжди повинні мати в запасі багато різних тем для своїх постів, повинні представляти, як буде виглядати Ваш ресурс в майбутньому - це мета. Необхідно скласти план для досягнення цієї мети і з кожним днем ​​наближатися до неї.

10. Пишіть постійно. Писати необхідно регулярно, краще щодня. Не варто писати кілька днів поспіль, а потім розслаблятися на тиждень або більше. Регулярні публікації постів забезпечать хорошу індексацію пошуковими системами.

Не варто забувати про читачів. Вони чекають від Вас хороших і цікавих постів регулярно.

На цьому у мене все. Якщо Вам сподобалася стаття, раджу Вам прочитати ще пару статей про те, як вести блог, тут і тут .

Сподіваюся цей пост був корисний Вам. Щоб не пропустити вихід нових статей, раджу Вам підписатися на свіжі розсилки .

Рекомендую Вам ознайомитися з видеокурсом А. Борисова «Як стати блогером тисячником», він допоможе зробити блог популярним і стати успішним блогером.

Вийшов новий відеокурс «Як стати блогером тисячником 2.0». Курс супер! Це матеріал повинен бути у кожного блогера!

Рекомендую Вам прочитати пост: « Хто такий блогер », Де я розповів про те, як блог змінив моє життя!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Як стати успішним блогером?
Гарячі теми, чи не так?
Навіщо чекати?
На питання: як стати блогером тисячником?
К заробити на блозі?
Як зробити популярний блог?
Як стати успішним блогером?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью