• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?

 1. Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?
 2. MLM
 3. Коопірайтінг - заробіток на статтях
 4. Заробіток на кліках
 5. фріланс
 6. Заробіток на файлообмінниках
 7. Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі
 8. Заробіток на продажі посилань
 9. Заробіток в інтернеті на банерній рекламі
 10. Заробіток на партнерських програмах
 11. Навчання людей (Інфобізнес)
 12. Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?
 13. Ось приблизний план по заробітку в інтернеті для новачків (без вкладень):
 14. Оновлене 18.01.14г:

13 жовтня 2011 9768 246

Привіт, шановні читачі мого блогу!

З цієї статті Ви дізнаєтесь про те, як заробити в інтернеті без вкладень новачкові. Я розповім Вам про найпоширеніші способи отримання грошей і підкажу - який краще вибрати. В кінці поста Вас чекають кілька класних бонусів від мене. Досить просто витрачати свій час, почніть працювати на себе, беріть і робіть.

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?

Ця стаття, в більшій мірі, спрямована на новачків, на тих, хто тільки що прийшов в інтернет в пошуках заробітку, на тих, хто хоче стабільно  заробляти непогані гроші Ця стаття, в більшій мірі, спрямована на новачків, на тих, хто тільки що прийшов в інтернет в пошуках заробітку, на тих, хто хоче стабільно заробляти непогані гроші .

Сам я сьогодні заробляю непогані гроші в інтернеті навчаючи людей і ведучи свій блог! Спеціально для новачків я написав книгу «Як заробити в інтернеті новачкові».

Можна завантажити її і діяти. Якщо будете робити все правильно, то теж зможете заробляти в інтернеті від 30 000 рублів і вище!

"СКАЧАТИ КНИГУ"

В кінці статті я продублюють посилання на цю книгу.

На цьому блозі регулярно пишу статті на тему заробітку, ділюся з читачами своїми успіхами, і щоб не пропустити цінної інформації, раджу вам підписатися на свіжі розсилки мого блогу . Тоді ви зможете отримувати нові статті на тему заробітку в інтернеті прямо на свою електронну скриньку.

Сьогодні, в світлі розвитку інтернет технологій, в мережу приходять все більшу кількість людей. Тема заробітку в інтернеті сьогодні дуже популярна, і популярність її зростає.

Особливо дістають пропозиції про партнерство в MLM компаніях. Люди, прийшовши туди, і не заробивши ні копійки, або заробивши гроші, починають шукати партнерів для свого БІЗНЕСА.Оні заявляють, що партнерство в MLM компаніях дає можливість заробляти купу грошей, при цьому нічого не роблячи, приділяючи «своєму» бізнесу близько години в день.

Оні заявляють, що партнерство в MLM компаніях дає можливість заробляти купу грошей, при цьому нічого не роблячи, приділяючи «своєму» бізнесу близько години в день

Якщо ви теж придивляєтеся до MLM компаніям, то змушений вас засмутити: у інтернеті ви легких грошей ніколи не заробите!

Якщо ви новачок, і шукайте інформацію про те, як заробити в інтернеті без вкладень, то ви потрапили за адресою. І зараз я вам розповім про найбільш популярних і доступних видах заробітку. А деякі з них при правильному підході реально можуть принести дуже хороші гроші!

Я не збираюся говорити про всяких Форекс, казино та інших лохотронах і шахрайстві , Якими зараз забитий інтернет. Якщо хтось і заробляє за допомогою таких способів, то це все не стабільно, і пов'язано з великим ризиком втратити всі гроші.

Якщо ви новачок, і не знаєте про те, як заробити в інтернеті, то раджу вам звернути увагу на перераховані нижче види заробітку і забути про будь-які інші. Тому як в більшості випадків все інше-шахрайство і лохотрон 🙂

MLM

Мережевий маркетинг Мережевий маркетинг. Якщо говорити по-простому, то-звичайна фінансова піраміда . Від відомих всім класичних фінансових пірамід відрізняється наявністю товару. Хоча я вважаю, що багато МЛМ компанії-це і є фінансові піраміди, тільки тут ви платите не за вступ до «клубу», а за конкретний товар, який повинні придбати, навіть якщо він вам нафіг не потрібен.

Ви платите гроші, а частина доходу компанії дістається вашим партнерам, які вас запросили. Ви пріглашаете- вам дістається частина (відсоток) доходу компанії від запрошеного вами партнера. Дуже популярний зараз і доступний вид заробітку. Будь-який бажаючий може вступити в ці «секти». Вам обіцяють золоті гори, купу грошей, вільний графік (його, в принципі, немає).

Зазвичай потрібно тільки купити їх товар і почати запрошувати нових партнерів. Так все зазвичай і роблять, що, на мою думку, в корені не правильно. Я вважаю: щоб вчити інших і допомагати їм, потрібно спочатку самому навчитися чогось. Потрібно показати на своєму прикладі, як потрібно заробляти! А вже потім запрошувати партнерів і навчати їх. А партнерів потрібно вибирати не аби яких, а тих, хто дійсно хоче заробити в інтернеті, не шкодуючи при цьому сил і часу. Можете, звичайно, посперечатися зі мною з цього приводу, але статистика говорить сама за себе: 90% людей йдуть з цього бізнесу, не заробивши нічого! Тут дуже складно знайти гідну компанію. У цьому бізнесі повно шахраїв і ледарів.

Трохи нижче я розповім про ще один важливий недолік цього виду заробітку.

Коопірайтінг - заробіток на статтях

Написання статей на замовлення і продаж статей. Деякі тут домагаються непоганих успіхів. Але даний вид заробітку підходить не всім, тут потрібно багато і старанно орати. Це модна і дуже затребувана сьогодні професія. Кожен день створюються тисячі сайтів, але писати статті мають бажання не всі їх власники. Ось тут і потрібні копірайтери. Ось Вам моя стаття: « Як заробити на статтях? ».

Заробіток на кліках

Суть в тому, що ви клікаєте по посиланнях, переходячи на ресурси рекламодавців, за це вам платять гроші. Повірте - це чистий лохотрон. Цим способом ви не заробите нормальних грошей, а часу вб'єте безліч!

фріланс

Простіше кажучи, це люди, які виконують різну роботу на замовлення. Копірайтерів можна віднести до цієї групи. Існує велика ймовірність, що вас просто кинуть, не заплативши за виконану роботу обіцяних грошей. Хороша професія, але підходить не всім. Якщо у Вас є знання в якійсь галузі, то можете себе проявити і добре заробити.

Заробіток на файлообмінниках

Суть цього виду заробітку полягає в тому, що ви завантажуєте свої файли (музику, відео, електронні книги, програми і т.п.) на файлообмінники. Далі на якому-небудь ресурсі викладаєте посилання на їх завантаження. Вам платять за те, що люди скачують ці файли. Платять близько 7 $ за 1000 скачувань кожного файлу. Так само як і заробіток на кліках - марна трата часу.

Можливо, існують ще якісь види заробітку в інтернеті без вкладень, але я думаю, що вони теж не надійні, і великих грошей не принесуть.

Для себе я розбив види заробітку в інтернеті на дві категорії:

- непостійний дохід;

- постійний дохід.

До непостійного і ненадійному виду заробітку відносяться ті види, в яких вас можуть запросто кинути, не заплативши обіцяної суми. А також заробіток, де ви залежите від роботодавця. Для прикладу наведу MLM, де ви повністю залежите від організаторів компанії. Чи не буде їх-не буде і вашого бізнесу.

Основні види, що відносяться до першої групи, я перерахував вище.

Тепер перейдемо до другої групи: постійний і стабільний дохід, де ви самі собі господарі, і ваш дохід залежить лише від бажання заробляти гроші. Тут у вас не буде роботодавців.

Відкрию вам секрет: хороший заробіток без вкладень практично не можливий. Тому як сили і час - це теж вкладення.

Зате тут у вас з'являється можливість забезпечити собі хороший стабільний пасивний дохід.

Заробіток в інтернеті на контекстній рекламі

Наприклад, у вас є свій сайт з відвідуваністю 1000 чоловік на добу. Ви встановлюєте на сторінки блоки з контекстною рекламою (РСЯ, Google Adsense), і вам виплачують гроші за кількість кліків по рекламних оголошеннях. Ціна за кліки може бути різна. Я не буду зараз конкретизувати числа, тому як сам не зазнав даний метод. Але скажу, що заробіток на контекстній рекламі може бути дуже не маленький.

Відомі випадки заробітку декількох десятків тисяч доларів! Я обов'язково буду вивчати і використовувати методи заробітку на контекстній рекламі. Про свої результати буду тут писати, тому рекомендую вам підписатися на свіжі розсилки мого блогу .
Відмінним способом заробітку є Рекламна мережа Яндекса . Рекомендую Вам прочитати мою статтю « Як зареєструватися в рекламній мережі Яндекс (РСЯ)? »

Також можна заробити, встановивши на свій сайт рекламні банер, за який вам будуть платити фіксовану суму, наприклад, 800 рублів. Встановіть 10 баннеров- отримаєте 8000 рублів. Детально я писав тут: « Заробіток на продажу банерів ».

Також можна заробляти розміщенням рекламних статей, написанням платних оглядів інших ресурсів. Сума заробітку на рекламі дуже сильно залежить від трафіку з пошукових систем!

Заробіток на продажі посилань

При наявності сайту з хорошими пузомеркамі (ТІЦ і PR), ви можете продавати посилання на інші сайти. Для продажу посилань існують спеціальні біржі. Чим краще пузомерки і вище відвідуваність вашого сайту, тим дорожче буде коштувати посилання, і тим більше ви будете заробляти.

Однією з кращих таких бірж є Gogetlinks і Rotapost . Якщо у Вашого сайту є пузормеркі, можете спробувати заробляти в цій біржі. Рекомендую прочитати статті:

- як і де купувати посилання? ;

- продаж і купівля вічних посилань в Ротапост .

Однак цей вид заробітку я вважаю допоміжним. Потрібні гроші срочно- пішов, продав кілька посилань. Таким методом можна отримати кілька тисяч рублів за 10-20 хвилин!

Але щоб регулярно заробляти цим способом, потрібно постійно займатися на біржах приділяючи цьому значну частину часу. Крім того, велика кількість вихідних посилань шкідливо для сайту, а для молодого сайту може бути дуже погано.

Заробіток в інтернеті на банерній рекламі

Суть заробітку полягає в розміщенні банерів на своєму сайті або блозі. Про це дуже докладно я писав в статті: « Як заробити на банерах? ».

Заробіток на партнерських програмах

Заробіток на партнерських програмах

Припустимо, ваш сайт на тему туризму. Є якась туристична фірма з партнерською програмою. Ви реєструєтеся в ній, отримуєте свою партнерську посилання і розміщуєте на своєму сайті. Заходить на ваш сайт людина, переходить по вашому посиланню на сайт цієї туристичної фірми і вирішує скористатися їх послугами. Наприклад, купує путівки на суму 20 000 рублів. Вам платять встановлений відсоток з цієї суми.

Відсотки можуть бути різними, від 10 до 70-80. На партнерка можна заробити непогані гроші, адже їх може бути кілька десятків. Потрібно вміти їх правильно підібрати і піднести інформацію.

Крім того, це постійний вид заробітку: один раз розмістив і забув про це посилання. Головне-не забувати знімати гроші - пасивний дохід ! 🙂

Ось кілька хороших партнерок, якими користуюся я:

- gogetlinks . Біржа посилань - тут Ви можете продавати і купувати посилання. Щоб заробляти на партнерській програмі Вам необхідно залучати партнерів. Виплати становлять 20%;

- партнерка хостингу . Ви розміщуєте свій сайт на певних хостингу і рекомендуєте його іншим людям. Я користуюся хостингом Макхост, виплати за партнерською програмою від 20% до 40%. Це класна партнерка. Побробнее про хостинг я писав тут ;

- партнерки Інфобізнес. Ви рекомендуєте різні інформаційні продукти і за це отримуєте непогані відсотки з продажів. Тут заробіток може бути дуже хороший. Ось статті, в яких я рекомендую класні відеокурси (стаття 1, стаття 2).

При заробітках на партнерських програмах дуже важлива відвідуваність сайту, причому краще, якщо відвідувачі - ваші постійні читачі, і мають певну довіру до ваших слів і рекомендацій.

Ось, подивіться відео про те, скільки я заробляю на партнерках:

Рекомендую Вам прочитати мою статтю: « Як заробити на партнерських програмах? »

Навчання людей (Інфобізнес)

Навчання людей (Інфобізнес)

Безумовно, КРАЩИЙ вид заробітку на сайті !!! У Інфобізнес відомі випадки заробітку декількох мільйонів рублів всього лише за пару днів!

Суть цього заробітку в тому, що ви створюєте будь-якої навчальний курс у вигляді відеоуроків або електронної книги. Звичайно, цей курс повинен бути якісним і нести цінну інформацію для людей, які купують його. Створення такого курсу займає чимало часу, зате всі зусилля будуть винагороджені сповна.

Маючи на своєму блозі базу в тисячу передплатників ( Поштова розсилка ), Які довіряють вам, ви зможете за невеликий проміжок часу заробити хороші гроші. Ось уявіть: ви робите класні вільний графік, які подобаються і приносять користь всім вашим передплатникам. Потім ви випускаєте класний платний відеокурс, ставите ціну в 1000 рублів, і його з радістю купують ваші передплатники практично в перші дні анонса. Скільки грошей ви заробите? Виходить сума в один мільйон рублів! А адже передплатників може бути і більше, і курс може коштувати дорожче.

А адже передплатників може бути і більше, і курс може коштувати дорожче

Крім того, виготовлений один раз інформаційний продукт буде продаватися постійно, поки він затребуваний, і приносити прибуток, звичайно не так як в перші 2-3 дні, але все ж.

Таким чином, грамотне використання і поєднання основних видів заробітку допоможе вам заробити в інтернеті чималі гроші. І це ще не всі види. Можна заробляти на продажу своїх послуг. Та й взагалі, придумати можна багато чого.

Якщо Вас зацікавив даний вид заробітку, то рекомендую ознайомитися з наступними постами:

- Реселінг - продаж чужих інформаційних продуктів

- Інфобізнес з нуля

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?

Для того щоб мати постійний і стабільний дохід в інтернеті, необхідно створити свій сайт або блог. Зробити це можна за допомогою мого безкоштовного відеокурсу. Ось посилання на скачування курсу . Особисто я вибрав шлях, який допоможе з часом заробляти правильно. Зробити один раз, і потім пожинати плоди своєї праці.

Крім створення блогу, потрібно ще його правильно вести, розкручувати і просувати . Більш детально про все це ви можете дізнатися з моїх статей. Тому рекомендую вам підписатися на свіжі розсилки свого блогу.

Ось приблизний план по заробітку в інтернеті для новачків (без вкладень):

- створюєте свій блог (раджу розмістити його на хостингу Макхост , Це дуже класний хостинг з відмінною партнерською програмою). Крім того, на Макхосте Ви можете дуже легко створити блог, буквально натисканням однієї кнопки (встановити WordPress) прямо з панелі управління хостингом. А служба технічної підтримки Вам завжди допоможе в онлайн режимі!

- рекомендуєте свій хостинг іншим людям (заробіток на партнерці);

- збільшуєте відвідуваність блогу до 300-500 чоловік на добу і встановлюєте контекстну рекламу. Вона Вам буде приносити стабільний дохід (чим більше відвідуваність, тим більше буде заробіток);

- пишіть на блог статті (можна їх замовляти, наприклад, в біржі Advego ), Рекомендуючи в них різні партнерські програми;

- можна випускати безкоштовні інфопродукти зі своїми партнерськими посиланнями (дуже класний спосіб заробітку на партнерках!). Наприклад, курс по правильному просуванню сайту або відеоуроки створення блогу ;

- при досягненні певних показників, починайте продавати посилання з блогу.

Такими способами Ви легко зможете вийти на нормальний заробіток протягом 1-1,5 року!

І запам'ятайте: Без свого сайту або блогу в інтернеті новачкам заробляти дуже важко, а часом неможливо!

Оновлене 18.01.14г:

Сьогодні мій блог відвідують понад 2500 осіб на добу, а заробіток на ньому вже більше 30 000 рублів на місяць і він постійно зростає!

Таких результатів я зміг домогтися за 2,5 року ведення блогу. Хочете так само? Спеціально для новачків я написав безкоштовну книгу, в якій дав покроковий план дій для заробітку в інтернеті. Завантажуйте, вивчайте і дійте!

СКАЧАТИ КНИГУ "СКАЧАТИ КНИГУ"

Якщо ви вирішили створити блог і почати заробляти на ньому, то в цьому вам допоможе мій БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс «Мій прибутковий блог». В курсі я показую процес створення блогу і розповідаю що потрібно робити для розкрутки і заробітку!

В курсі я показую процес створення блогу і розповідаю що потрібно робити для розкрутки і заробітку

»СКАЧАТИ КУРС БЕЗКОШТОВНО!«

Найближчим часом я планую випустити ще ряд відеокурсів. Деякі будуть присвячені заробітку в інтернеті і створення свого бізнесу. Приєднуйтесь! Підписуйтесь на оновлення мого блогу і отримуйте повідомлення про нові постах, уроках і курсу на свій e-mail!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?
Як заробити в інтернеті без вкладень новачкові?
Скільки грошей ви заробите?
Хочете так само?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью