• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити на своєму сайті новачкові без вкладень

 1. В інтернеті можна заробити не тільки на продажах
 2. Як заробити на рекламі?
 3. Як заробити на продажу посилань?
 4. Як заробити на партнерських програмах?
 5. Який сайт зможе приносити хороші гроші?
 6. Розкриваю секрет успіху!

Привіт друзі!

Напевно ви не раз чули про те, що люди успішно заробляють в інтернеті, і, причому не копійки, яких вистачає лише на те, щоб поповнити рахунок на мобільному телефоні, а хороші суми, яких достатньо для того, щоб забезпечити себе і сім'ю. Але не варто думати, що це вигадки - блог таку людину ви зараз читаєте.

Я працюю віддалено, і це не підробка, а мій основне джерело доходу. Таких результатів може досягти кожен бажаючий. І ця стаття стане для вас відмінним путівником, так як в ній я розповім як заробити на своєму сайті новачкові.

В інтернеті можна заробити не тільки на продажах

Один із способів заробити гроші на просторах глобальної мережі - ведення бізнесу онлайн. Ви можете відкрити магазин онлайн або ж пропонувати свої послуги (Наприклад, фокусника, флориста, хореографа) в мережі. А сайт послужить вашою візитною карткою. Але далеко не обов'язково займатися продажем товарів або послуг - досить мати блог з гарною відвідуваністю і пізнавальним, унікальним контентом.

Цей шлях відкриє перед вами як мінімум кілька шляхів для заробітку.

Цей шлях відкриє перед вами як мінімум кілька шляхів для заробітку

Як заробити на рекламі?

Реклама може приносити вам гарний прибуток, особливо якщо у порталу високий рівень відвідуваності. Але реклама буває різною, і це теж потрібно враховувати. Я розповім про всі види докладно.

Контекстна реклама. Це текстове (іноді з графічним компонентом) оголошення, яке буде переадресовувати відвідувачів сайту на ресурс з подібною спрямованістю. Гроші ви будете отримувати за ці самі переходи у вигляді кліків користувачів. Найчастіше, цей вид реклами включає в себе привертає увагу підпис (вигідну пропозицію, повідомлення про знижки), іноді картинку. І, звичайно ж, гіперпосилання, яка переадресує відвідувача вашого сайту до рекламодавця.

І, звичайно ж, гіперпосилання, яка переадресує відвідувача вашого сайту до рекламодавця

Перевагою такої реклами є її ненав'язливість. Адже її тематика схожа з темою вашого ресурсу. Так що оголошення, швидше за все, буде цікаво відвідувачам. Рівень доходу безпосередньо залежить від теми, яку ви виберете для порталу. З життєвого досвіду можу сказати, що піднятися на КР допоможуть теми будівництва, гаджетів, нерухомості.

Для того, щоб розмістити у себе віконце для реклами, потрібно спочатку зареєструватися на деяких сайтах. Наприклад, в РСЯ або ж Гугл ЕдСенс. З цих ресурсів ви зможете отримати спеціальний код, який потрібно розмістити на своєму сайті - саме на цьому місці з'явиться рекламне поле. Порада: Ви можете це зробити помітним, але в той же час не настирливим, щоб постійні відвідувачі не припинили заходити на ваш сайт.

Заробіток на контекстній рекламі дуже різний: починаючи від цента і закінчуючи доларом. Все залежить від вимог системи, в якій ви зареєструвалися для отримання рекламного поля, а також від популярності сайту. У різних систем свої обмеження по мінімальній сумі виведення грошей і щоденної відвідуваності сайту.

У різних систем свої обмеження по мінімальній сумі виведення грошей і щоденної відвідуваності сайту

Банерна реклама . Вона являє собою картинку з підписом, яка крім усього включає в себе ще і гіперпосилання на сайт рекламодавця. Правда, тематика її не зобов'язана бути схожою на тему вашого сайту, як це потрібно у випадку з контекстною рекламою. Банери можуть бути різного розміру, форми. Вдало підібрана картинка і яскравий слоган з легкістю привертають до себе увагу користувачів.

Гроші ви отримуєте або за переходи на сайт рекламодавця, або за кількість переглядів оголошення. Але в другому випадку варто враховувати той фактор, що у багатьох користувачів зараз встановлено спеціальний додаток, яке блокує рекламу. Як залучити рекламодавців? Можу порекомендувати такі ресурси, як RotaBan.ru і bannerbro.ru.

Тут ви зможете залишити інформацію на своєму сайті, по якій до вас зможуть звертатися рекламодавці. Зручне, вигідне співробітництво. Спілкуватися з замовником можна прямо за допомогою цих ресурсів, і, головне, не ви його будете шукати, а він вас! Також ці ресурси допоможуть визначитися з тим, як і де саме найкраще опублікувати оголошення, допоможуть зробити його продуктивним. Стандартна вимога для розміщення банерної реклами - мінімум 100 відвідувачів на добу.

Стандартна вимога для розміщення банерної реклами - мінімум 100 відвідувачів на добу

Тізерна реклама. Її оформлення - це невеликі картинки і посилання на сторонній ресурс в текстовому форматі. Найпопулярніша форма оплати - за кількість переглядів тізера. Для того, щоб розмістити місце під рекламу на своєму порталі, у вас повинно бути як мінімум 50 відвідувачів щодня. Знову-таки, для створення рекламного місця вам потрібен код. Його можна отримати після реєстрації на спеціальних сайтах.

За допомогою в пошуку рекламодавців раджу звернутися на ресурс ЛайнБро - це молодший брат БаннерБро; сервіс, на якому зібрані продавці тізерній реклами, блоків посилань і інші. За допомогою таких ось сайтів рекламодавцям набагато простіше знаходити для себе максимально підходящі майданчики. А ми, власники сайтів, можемо нарешті позбутися від головного болю через те, що не можемо знайти замовників реклами.

Хочу відзначити, що є як платні ресурси з пошуку рекламодавців, так і ті, де ви зможете знайти замовника без вкладень. Детальну інформацію про тарифи ви зможете знайти безпосередньо на цих сайтах. Йдемо далі? Адже реклама - це далеко не єдиний спосіб заробітку на власному сайті.

Як заробити на продажу посилань?

Все досить просто - в матеріалі, який буде опублікований на вашому сайті, ви вставляєте посилання на рекламований ресурс, заздалегідь обумовивши умови співпраці з замовником. Посилання може бути розміщена на певний період (тиждень, місяць, півроку), а може залишатися на вашому сайті постійно. Другий варіант, відповідно, коштує дорожче.

Головне - дотримуватися простих правил. Перше: посилання повинні бути вписані в текст гармонійно, а портал, на який вони приведуть, повинен відповідати загальній тематиці публікації. Друге: на одній сторінці намагайтеся не розміщувати багато посилань одночасно, в іншому випадку ваш сайт можуть забанити.

Можу порадити вам хорошу, перевірену мною біржу посилань, де ви швидко зможете знайти покупця: Gogetlinks. Тут ви зможете отримати хороші гроші за те, що розмістіть посилання на своєму сайті.

До речі, хочу відзначити, що для такого роду заробітку не найвдалішим рішенням будуть блоги - рекламодавці вельми скептично до них відносяться. А ось інтернет-магазин підійде чудово. Ви може самі написати текст або попросити замовника надати вам оптимальний для нього матеріал з конкретними вказівками, де він хоче бачити посилання.

Як заробити на партнерських програмах?

Наступний вид заробітку за допомогою власного сайту, про який я хочу розповісти - це партнерські програми. Суть трохи схожа на продаж посилань - вам також потрібно буде розмістити у себе на сайті посилання, наприклад, на інтернет-магазин.

Але ось гроші будуть вам нараховуватися не за перехід по ній, а за досконалу покупку. Якщо користувач потрапив в магазин, пройшовши по ссилочку з вашого сайту, і зробив там покупку, то ви отримаєте від неї відсоток.

Якщо користувач потрапив в магазин, пройшовши по ссилочку з вашого сайту, і зробив там покупку, то ви отримаєте від неї відсоток

Так, ви самостійно зможете вибрати, який сегмент товарів рекламувати, і мати непогане джерело пасивного доходу. Додайте посилання усього лише один раз, вам будуть капати грошики від кожного продажу.

Моя порада: добре перевіряйте репутацію порталу, посилання на який маєте намір залишити на своєму сайті. Адже ваша репутація буде частково залежати від якості послуг, які надає сторонній ресурс. У гонитві за прибутком важливо не розгубити своїх постійних відвідувачів.

Який сайт зможе приносити хороші гроші?

Складно не перейнятися ентузіазмом, прочитавши про те, як можна заробляти пристойні гроші, особливо не напружуючись. Якщо я зміг пробудити в вас інтерес і прагнення приступити до створення подібного сайту вже зараз, то я тільки радий цьому. Адже, як я писав на початку, перетворити свій ресурс в джерело стабільного доходу може кожен.

Головне - створити сайт, на який будуть регулярно заходити люди. І чим більше у вас відвідувачів, тим більше переглядів реклами, кліків на неї. Відповідно, і заробіток ваш збільшується. Потрібно не просто разово привернути увагу інтригуючою назвою сайту або яскравим заголовком! Важливо постійно поповнювати його якісним контентом, оновлювати, вкладати сили і час. Тоді буде віддача.

Розкриваю секрет успіху!

Я сам проходжу навчання в Школі блогерів, де вчать тому, як правильно вибудувати роботу сайту так, щоб він приносив багато грошей.

Тут буде що почерпнути навіть тим, хто раніше безпосередньо в цьому середовищі «варився». А вже для новачків - це справжнє джерело цінної інформації, яку ви не знайдете ні в підручниках, ні на просторах інтернету. Практичні поради від тих, хто заробляє на сайтах десятки і сотні тисяч рублів - ось що ви зможете отримати в такій школі!

Практичні поради від тих, хто заробляє на сайтах десятки і сотні тисяч рублів - ось що ви зможете отримати в такій школі

Цінний досвід, уроки, витягнуті з проб і помилок успішних нині блогерів, програмістів. А головне - навчання від рівня «чайника» до професіонала. Безцінні знання про те, як створити сайт, як вибрати власну нішу - тему, як затьмарити конкурентів і вийти на хороший рівень доходу. Тут навчать всьому! І навіть трішки більше ... Сподіваюся, бажання рости і розвиватися не покине вас ніколи!

Дякую за увагу, друзі! Поділіться цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах - може бути хтось із них теж надихнеться і вирішить почати заробляти в інтернеті! І не забудьте підписатися на оновлення блогу, щоб не пропустити корисні статті!

Всім до зустрічі!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Як заробити на продажу посилань?
Як заробити на партнерських програмах?
Який сайт зможе приносити хороші гроші?
Як заробити на рекламі?
Як залучити рекламодавців?
Йдемо далі?
Як заробити на продажу посилань?
Як заробити на партнерських програмах?
Який сайт зможе приносити хороші гроші?
Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью