• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити на блозі новачкові: перевірений спосіб

Привіт всім читачам мого блогу. У цій статті я розповім вам, як заробити на блозі новачкові. Середнячки і професіонали зазвичай вже в курсі, звідки беруться гроші на веденні блогу, а ось у новачків завжди багато питань, їм хочеться якомога швидше отримати перші гроші.

До речі, на моєму блозі вже є стаття про основні способи заробітку в інтернеті . Рекомендую вам її прочитати.

Блог - це чудовий інструмент для заробітку, він об'єднує в собі кілька джерел доходу.

Можна заробляти на:

 1. Рекламі (контекст, банери, тизери, рекламна рядок і інше);
 2. Партнерських програмах;
 3. На Інфобізнес (продаж знань).

Увага ! Але новачок не може використовувати відразу всі три джерела доходу

Щоб заробляти на рекламі, необхідно мати хорошу відвідуваність блогу від 1000 і більше унікальних відвідувачів в день. Щоб домогтися такого результату, необхідно правильно вести блог протягом приблизно одного року. Вам потрібно буде на регулярній основі публікувати корисні статті , Бажано по одній в день. Більше можна, менше - небажано, на ваш страх і ризик.

Плюс до всього ваші статті повинні бути оптимізовані під пошукові системи:

 • Мати основний ключовий запит;
 • унікальність від 95%
 • І інші seo настройки.

Товариші новачки, напевно, ви вже помітили, що цей спосіб не такий простий, вимагає часу, і ви не отримаєте свої перші гроші швидко. Але на перспективу майте його на увазі! Ваші старання і наполеглива праця - обов'язково окупляться.

Що стосується Інфобізнес. Якщо ви новачок, то відповідно ви навряд чи можете чомусь вчити в інтернеті. Навіть якщо ви експерт в якійсь області (психології, правильному харчуванні або схудненні), у вас не купуватимуть, бо вас ніхто не знає.

Вам необхідно довести людям, що ви експерт і саме у вас потрібно вчитися. У вас повинен з'явитися так званий бренд. Люди, побачивши вашого імені повинні відразу ж асоціювати вас з експертом по психології, харчування і так далі. Сподіваюся все зрозуміло? Тоді йдемо далі.

Як бачите, цей спосіб теж не зовсім для новачків.

Але рано впадати у відчай. Залишився ще один спосіб - і це партнерські програми (або партнерки) Але рано впадати у відчай

Щоб заробляти на партнерках, вам не потрібно мати свого розкрученого бренду і відвідуваності під 1000 і більше осіб.

Хоча, в сукупності з високою відвідуваністю і брендом, партнерки дадуть в рази більше грошей.

Завдяки партнерок ви можете рекомендувати на своєму сайті:

 • Послуги інтернет сервісів;
 • Всілякі курси;
 • Товари (одяг, електроніку і так далі)

І за це ви будете отримувати свої комісійні!

Наприклад, ви пишете статтю про дієтичне харчування. У ній ви можете легко порекомендувати своїм читачам курс по правильному харчуванню, вставивши в текст свою партнерську посилання.

У ній ви можете легко порекомендувати своїм читачам курс по правильному харчуванню, вставивши в текст свою партнерську посилання

Якщо ви не розумієте, про що я зараз говорю, то розповім трохи докладніше.

В інтернеті є безліч магазинів, а також інфобізнесменов, що продають курси і тренінги по всім тематикам. У більшості випадків що у магазинів, що у авторів курсів є своя партнерська програма, в якій може зареєструватися будь-який бажаючий.

Після реєстрації ви отримуєте свої посилання і промо матеріали для рекомендації чужих товарів, послуг, курсів і так далі. Ці посилання ви можете рекомендувати в соціальних мережах, але буде куди краще і ефективніше, якщо ви вставите їх у тексти своїх статей.

Люди будуть приходити до вас на сайт з пошуку Яндекса або Гугла, читати ваші статті і переходити за посиланнями. Якщо в результаті буде здійснена продаж, то вам будуть нараховані комісійні.

До речі комісійні вам переведуть на електронний гаманець: Яндекс гроші або вебмані . Тому заведіть їх, якщо ви цього ще не зробили. Ще прочитайте статтю про те, як я проходив ідентифікацію в цих гаманцях .

Є кілька способів. Найпростіший і очевидний - зайти в пошук Яндекса або google і ввести в пошук «партнерки по фотошопу або з продажу футболок» або просто «каталог партнерських програм». Ви знайдете величезну кількість партнерок. До речі на багатьох сайтах, що продають що-небудь, в самому низу є посилання «партнерська програма». Це посилання веде на реєстрацію вас як партнера.

Другий спосіб - це каталог партнерських програм на сервісі justclick.ru. Там зібрано безліч авторитетних партнерок з різних тематик. Є ще й інші сервіси, наприклад, глопарт, qwertypay. Але я вважаю, що вони поступаються джасткліку.

При виборі дивіться на наступні показники:

 • Розмір комісійних
 • Як часто виплачуються комісійні
 • Чи немає мінімальної суми виведення грошей
 • кількість партнерів
 • Авторитетність магазину або автора курсу

Деякі партнерки навіть надають статистику конверсії, тобто який відсоток відвідувачів магазину робить замовлення. Завдяки цьому можна оцінити свою майбутню прибуток.

Дивіться відео:

Так що моя рекомендація для новачків і не тільки: не потрібно просто писати корисні статейки на своєму блозі, за які вам будуть писати в коментарях «Спасибки». Ви це робите, щоб отримувати стабільний дохід. Тому реєструйтеся в партнерка, вставляйте посилання в свої статті та отримуйте свої комісійні, не чекаючи, поки ваш сайт стане розкрученим і почнемо приносити гроші за рахунок розміщення реклами.

Раджу прочитати статтю « як правильно вибрати тематику блогу, щоб більше заробляти на контекстній рекламі ».

На цьому все. У цій статті я розповів, як можна швидко отримати перші гроші на веденні свого блога в інтернеті. Упевнений, що інформація виявилася вам дуже корисною і дозволить багатьом заробити свої перші гроші через інтернет.

Розкажіть друзям в соціальних мережах, а також підписуйтесь на оновлення, щоб в подальшому дізнаватися про вихід корисної інформації на моєму блозі через свою пошту.

Щасливо!

З повагою! Абдуллін Руслан

Сподобався блог? Підпишись, щоб отримувати нові статті на пошту і бути в курсі всіх подій!

Сподіваюся все зрозуміло?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью