• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як заробити гроші новачкові в інтернеті без вкладень і ризику

 1. Де гроші, брат?
 2. Робота або бізнес?
 3. Метн-ка, один, кабанчиком!
 4. Онлайн-заробіток
 5. секундна справа
 6. Робота «на дядю» в інтернеті
 7. Письменник чи чукча?
 8. А изобрази мені ...
 9. Веб-розробка для чайників
 10. Змішані види роботи
 11. Покрокова стратегія для новачка
 12. Заробіток або може дохід?
 13. піднімаємо блоги
 14. Бізнес на продажах
 15. Просування без вкладень у власний сайт
 16. Поганий той учень, хто не мріє стати вчителем
 17. Путівник по ресурсам
 18. Замовлення за все, що пов'язано з фрілансом в мережі:

Привіт, з вами Павло Ямб!

Ви втомилися від рутини і безперспективності на своїй роботі? Колектив не влаштовує вас, а начальник уже дістав до печінок? Здається, що даремно сидіти штани, поки інші живуть повним життям? Не хвилюйтеся, я не буду зараз вам щось впарювати. Але якщо хоча б на один з вищенаведених питань ви відповіли «так», тоді час задуматися, може пора рухатися далі?

Багато тримаються за те, що давно перестало їх задовольняти, тільки зі страху невизначеності. Вони вже можливо щось чули про можливість працювати, не виходячи з дому. Однак як заробити гроші новачкові в інтернеті, без необхідних навичок і досвіду роботи? Та й де та сама робота? Про це сьогодні і поговоримо.

Де гроші, брат?

Не відкрию великий секрет, сказавши, що гроші в інтернеті є. Просто потрібно знати, де і справді реальні способи заробітку в інтернеті, а де прагнуть заробити на вас. Отже, які є способи монетизувати своє перебування в «мережі»?

 1. Робота. підкреслюю, робота в інтернеті - це саме робота. Якщо говорити в цілому, то відрядний працю в інтернеті - це сфера обслуговування: сайтів, форумів, блогів, програм. Способів робити це безліч, докладніше обговоримо нижче.
 2. Заробіток на блогах і рекламі. Все просто, ви створюєте блог і робите його популярним. Тоді розміщуєте на них рекламу, і вона приносить вам гроші.
 3. Заробіток на уміннях і навичках. Це друга перевага власного сайту. Ви геніально вмієте випилювати лобзиком? Або вишивати хрестиком? Створюйте свій блог, наповніть його покроковими уроками, показуючи, як можна легко і просто створювати шедеври. Або навіть не блог, можна робити відео і викладати на YouTube. Воно зовсім не обов'язково має бути повчальним. Можна знімати відео про ваші подорожі, про тестування різних речей - все, що завгодно, лише б людям подобалося.
 4. Продаж і перепродаж речей. Тут все просто: купив дешевше - продав дорожче. А ще можна продавати свої вироби, ви ж в курсі, наскільки високо в світі цінується «hand made» продукція? Ті самі, які ви створили, записуючи покрокові уроки.
 5. Чи маєте корисне обладнання і шкодуєте, що воно лежить без використання? Тоді можна здавати в оренду, отримуючи гроші за використання. Тоді вам знадобиться або свій сайт, або майданчика, де викладають безкоштовні оголошення.
 6. Навчальні курси. Хочете отримувати більше, ніж коментарі від вдячних читачів? Тоді створіть свій курс, де навчіть різним секретам. Якщо це дійсно корисний матеріал, то бажаючі заплатити за нього завжди знайдуться.

Хтось вже після цього переліку кине читати, тому що вже зрозумів для себе, як можна заробити гроші. Для інших же розповім про кожного з цих пунктів докладніше.

Робота або бізнес?

Перш давайте визначимося: ви хочете працювати на когось або на себе? Не хвилюйтеся, вирішувати це раз і назавжди не потрібно, але для початку добре визначитися з найближчими і далекими цілями. Для чого це потрібно? Тому що бізнес потребує:

 • вкладень;
 • знань;
 • зусиль;
 • часу;
 • самостійно людей - за гроші, ясна річ.

Тому, якщо у вас немає іншого джерела доходу і необхідних знань, краще зосередитися для початку на роботі, поступово підтягуючи знання і напрацьовує корисні контакти. Плюс досвід, який ви отримаєте не за свої кровні гроші, а в процесі заробітку. Це хороша база, повірте. Розширюючи кругозір, ви зможете побачити можливості, про які і не здогадувалися на самому початку свого шляху. Отже, найпростіші види інтернет-заробітку для новачків.

Метн-ка, один, кабанчиком!

Один спосіб заробляти новачкові без спеціальних навичок, строго кажучи, не зовсім відноситься до інтернет-заробітку . Однак без інтернету обійтися теж не вдасться. Тому я опишу його першим і окремо від інших.

Йдеться про одноразові простих дорученнях, для яких шукають виконавців на спеціалізованих форумах. Хоча там часто потрібні люди для простих завдань, наприклад, протестувати сайт або розмістити рекламні пости в групах соцмереж. Однак поряд з цим зустрічаються завдання обдзвонити когось або навіть знайти квитки в театр. Багато що можна виконати, не виходячи з дому, після чого викласти підтвердження або результат своєї роботи замовнику.

Крім цього, є ще безліч послуг, які можуть запросити або запропонувати на спеціальних сайтах, створених для того, щоб замовників та виконавців знайшли один одного.

Деякі послуги не вимагають спеціальної підготовки, інші підійдуть фахівцям в різних сферах. Ось такі розділи можна побачити на сайті kabanchik.ru - одному з найпопулярніших ресурсів в Рунеті.

Ну що, знайшли сферу, де могли б застосувати свої таланти? Вибір великий, як бачите. Не вся робота виконується вдома, наприклад, промоутери для реклами тільки знаходять роботу в інтернеті. Однак безліч людей вже зараз працюють у віртуальному просторі, виходячи в реал тільки щоб витрачати зароблені гроші. Чим вони займаються, детально ми розглянемо далі.

Онлайн-заробіток

Завів інтстаграм. Показую життя копірайтера, приколююсь в Сторіс, давай дружити! ПЕРЕЙТИ В ІНТСАГРАМ

В інтернеті, як і в житті, є робота для всіх. Її можна розділити на дві категорії:

 • некваліфікована - може бути виконана людиною без спеціальних навичок, тільки з елементарним умінням користуватися комп'ютером та інтернетом;
 • кваліфікована - розрахована на володіння певними навичками.

Ясна річ, що більше платять за види діяльності, для яких потрібні більш складні навички. Тому що володіють ними, природно, менше, а значить і послуги їх більш цінні. Але це не біда, багато хто починає з простого, а потім поступово набувають навички та вміння, переходячи з дешевою сфери в більш оплачувану.

секундна справа

Отже, почнемо з найпростіших способів, як заробити в інтернеті новачкові, при яких не потрібно робити нічого такого, чого ви не робите під час відпочинку за комп'ютером. Тобто ходити по посиланнях, дивитися відео, відповідати на запитання тестів. Це і справді не вимагає особливих навичок, але відповідно і оплачується мізером. Найпопулярнішими вважаються:

 1. Заробіток на перегляді реклами, кліки і анкетах або тестах.

Тут все просто, реєструєтеся на ресурсі, де пропонують таку роботу, ходите по посиланнях - це і є «кліки». У деяких випадках дивіться рекламу, яка там відкриється. Оплата, в залежності від завдання, варіюється від 3 копійок за одну дію до 3 рублів.

На закордонних ресурсах розрахунки йдуть в доларах - від 0.0008 $ і до 15-20 $ в особливо вигідних випадках, але щоб там виконувати завдання, потрібно володіти хоча б мінімальним англійським.

Звичайно, все ще залежить від роботодавця - хтось оплачує по максимуму, а хтось жмикрути. Але в цілому розцінки знаходяться в цих межах.

Теоретично кликати можна швидко, як і заробляти в інтернеті непогано. Але практично це не зовсім так. По-перше, бажаючих заробити в цій сфері теж вистачає, так що далеко не завжди вийде набрати потрібну кількість добре оплачуваних завдань. Тому бувалі «клікери» рекомендують реєструватися на декількох ресурсах, щоб можна було, працюючи по кілька годин на день, і невпинно вишукуючи завдання в решту часу, заробити до 60 $ в місяць.

 1. Ще одним простим способом, як заробити новачкові будинку, є робота в соцмережах .

Щоб забезпечити швидкий приплив людей до своїх сторінках на Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках і інших соцмережах, а, значить, і увагу рекламодавців, багато людей готові платити. Поставити «лайк», поділитися, задружіться - це те, що доведеться робити, щоб отримати копієчку.

У цій сфері лідером вважається ресурс Vktarget, так як там представлена ​​велика кількість замовників з 5 основних соцмереж і розцінки непогані.

Однак і тут є свої тонкощі. По-перше, доведеться завести багато різних акаунтів, так як з кожного ви зможете виконати дію лише один, максимум - кілька разів, так як двічі «лайк» одному посту не вийде поставити.

По-друге, умова, яке часто виставляють замовники - розкручений і заповнений акаунт, тому що порожніми сторінками довіри немає. Хто ж ще прийде на ваш «лайк», якщо у вашого акка немає друзів?

Тому варіантів вирішення цієї проблеми два:

 • реєструватися на декількох ресурсах, де пасуться замовники цих послуг, щоб брати більше завдань і підвищувати свій заробіток таким чином;
 • підвищувати конкурентоспроможність, розвиваючи і наповнюючи свої акаунти - це дозволить з часом отримувати більш вигідні замовлення.

Це не єдиний спосіб заробітку в соцмережах. Інші я тут розглядати не буду, ми ж поки вивчаємо варіанти для новачків. Докладніше поговоримо про них в статті «як заробити в інтернеті школяреві». Чому саме в ній - читайте там же.

 1. Введення капчі - ще один простий і низькооплачувана, але все-таки спосіб заробітку в інтернеті.

Введення капчі - ще один простий і низькооплачувана, але все-таки спосіб заробітку в інтернеті

Його часто сприймають як лохотрон, тому що людині, далекій від світу СЕО незрозуміло, навіщо це потрібно. Все просто - послугами такого роду користуються власники автоматичної розсилки листів рекламного змісту, які ми часто сприймаємо як спам. Поштові сервіси зацікавлені в захисті своїх клієнтів від таких розсилок, а капча - на даний момент найбільш дієвий спосіб відсіювання автоботів від реальних людей.

Ще зацікавлені в вивільненні часу від багаторазового введення капчі вебмастера, зайняті просуванням сайтів. Вони користуються можливістю переадресувати введення іншого ресурсу, а самі спокійно займаються налагодженням сайтів.

Пошукові системи , Особливо Яндекс і Гугл, а точніше, їх способи зниження навантаження від автоматичних програм перевірки сайтів, теж посприяли розвитку такого способу заробітку.

Щоб займатися цим, потрібно вміння зосереджуватися та тривало виконувати монотонні дії. Так як вартість введення однієї капчи коливається від 1 до 10 копійок, то зрозуміло, що заробити на цьому можна, але трохи, а часу витратити доведеться вельми і вельми.

 1. Найприємніший для багатьох спосіб заробітку без спеціальних навичок - на онлайн-іграх.

Хоча багато хто вважає, що ігри можуть бути заробітком тільки в одному варіанті - прокачування з подальшим продажем персонажа і аккаунта, це не так. Деякі прості стратегії теж приносять гроші. Наприклад, вирощування плодів на деревах, яйценесущіх птахів.

Думаю, багато хто з читачів хоча б якийсь період свого життя захоплювалися подібними немудрі іграшками: фермами, кухнями і тому подібної віртуальної симуляцією корисної діяльності. Тепер, мабуть, шкодуєте, що не грали в платні ігри? Тоді можна було б з чистою совістю виправдати своє захоплення перед батьками або друзями ...

Чим прокачати аккаунт - тим вищий дохід. Прокачування часто буває або дуже довгим і трудомістким процесом, або платна. Хоча в деяких іграх бувають акції, які дозволяють отримати необхідні примочки або ж предмети зі знижкою, після проходження квесту, в подарунок.

Відразу попереджаю: це не такі вже великі гроші, особливо якщо ви вибираєте спосіб заробітку без вкладень. А так як у багатьох іграх присутній так званий таймінг - час, за яке дозрівають плоди, наприклад, - то при всьому бажанні ви не зможете зробити більше, ніж закладено алгоритмом. Тому, щоб заробити невелику суму на кишенькові витрати, потрібно ставити кілька таких ігор і кожен день планомірно ними займатися.

Такий спосіб підійде тим, хто і так захоплюється іграми - таким чином, він зможе робити те, що любить, а бонусом до цього йому буде капати копієчка.

Думаю, багато хто задається питанням: за що ж платять реальні гроші любителям ігор?

 1. Серфінг реклами - в якийсь момент, щоб виконати таке завдання, потрібно переглянути рекламу. Це схоже на заробіток на кліках.
 2. Залучення нових користувачів і, відповідно, вкладень. Може бути, ви не з тих, хто буде купувати ігрові примочки за реальні гроші. Однак такі любителі теж є. Ось щоб залучити якомога більше таких ігроманів, в гру закладається можливість заробітку.

Часто щоб заробити більше, потрібні вкладення. І, звичайно ж, цим же трюком часто користуються шахраї, тому, перш ніж щось вкладати, походіть по форумам, поцікавтеся, наскільки реально заробити на тій чи іншій грі.

Краще, звичайно, починати знайомство з цим способом заробітку без вкладень. Хоча дохід буде невеликим, але у всякому разі не буде прикро втратити свої кровні.

І наостанок опублікую тут відгук одного свого знайомого. Звернувся до нього з проханням розповісти про технічні подробиці заробітку на іграх, так як знав, що він цим захоплено займається. Яке ж було моє здивування, коли він мені відповів:

«Майже нереально щось заробити. Якщо в новій грі ще є можливість, то після розкрутки, яка займає 1 рік в кращому випадку, все ускладнюється. Гроші або неможливо вивести, або можна, але тільки після того, як вкладеш певну суму. Або знаходити рефералів, які будуть вкладати реальні гроші. Коротше, краще з таким не зв'язуватися ».

Однак, деякі продовжують стверджувати, що це працює. Ігор багато, може бути їм і справді вдалося знайти золоту жилу. Так що, якщо дуже хочеться, то цілком можна спробувати себе в цьому.

Тут ми завершуємо огляд некваліфікованої праці в інтернеті і переходимо до способів, для яких знадобиться оволодіти деякими навичками.

Робота «на дядю» в інтернеті

Тут ми поговоримо про найманій праці на безкрайніх просторах інтернету - фріланс . Хоча цілі армії бажаючих заробити в мережі кожен день шукають собі замовлення, поки що попит перевищує пропозицію. Чому? Тому що сотні і тисячі сайтів створюються кожен день, і всі вони потребують все новому і новому контенті. Саме робота з контентом забезпечує досить регулярним доходом всіх, хто готовий працювати онлайн.

Письменник чи чукча?

Традиційно після вищенаведених некваліфікованих способів заробітку розглядають заняття копірайтерством . Чому? Ну, в школі ж всі вчилися, твори так-сяк писали. Тим більше, що сучасне покоління, представлене в інтернеті численними акаунтами на різних сайтах, в соціальних мережах і форумах, регулярно хоч щось, але пише в них. А значить, культура друкованого складу вже більш-менш розвинена. Так що ніби як нічого складного - бери замовлення і пиши собі статті на будь-які теми. Тому вважається, що копірайтером може стати той, хто вміє складати слова в тексти.

На практиці не все так просто - як і скрізь. Є свої нюанси, тонкощі, хитрості. Хоча на своєму досвіді можу сказати: досить простий спосіб заробітку, реально заробити швидко новачкові.

Основні моменти, які потрібно знати при роботі копірайтером, такі:

 1. Один з найважливіших критеріїв оцінки тексту - унікальність. Це означає, що не можна цитувати фрази з інших відкритих джерел, так як уник від такого відразу падає. Для її перевірки є багато ресурсів з різними алгоритмами, а на великих біржах тексти перевіряються при здачі автоматично.
 2. Читаність і грамотність теж є невід'ємною вимогою до хорошого тексту. Хоча тут уже часто вкрадається людський фактор - багато замовників вкладають в ці поняття свої індивідуальні вимоги - слова в пропозиціях все-таки повинні бути пов'язані між собою і написані без помилок.
 3. «Вода» - цей улюблений спосіб копірайтерів збільшити текст, не заглиблюючись в тему. Хоча багато замовників намагаються нещадно боротися з «водністю», т. Е. Словами, що не несуть безпосередньої смислового навантаження, не слід забувати: текст, написаний сухим і рубаним мовою, читається так само важко, як і перенасичений другорядними членами мови.
 4. Переспа. Коли у людини маленький словниковий запас чи ні достатнього досвіду по темі, він вимушено повторює одні й ті ж слова і звороти знову і знову. Це не тільки псує стилістику тексту, але також може погіршити рейтинг сайту, для якого призначений текст. Особливо, якщо мова йде про надмірному вживанні так званих ключових слів, які мають безпосереднє відношення до тематики тексту.
 5. Правильна подача інформації. Як в школі вчать, що в творі повинні бути вступ, основна частина і висновки, так і в текстах для сайтів є правила, яких слід дотримуватися. Не завжди вони однакові, це залежить від завдань самого тексту, тому їх уточнює замовник. Однак з видами текстів і способами їх побудови слід познайомитися заздалегідь.

Як бачите, навіть того, хто добре писав шкільні твори, доведеться освоїти деякі тонкощі професії. Але все ж це не вища математика. Якщо це вдалося і подобається писати, то ймовірність почати заробляти новачкові дуже висока. А вдумливий фахівець, який не полінується освоїти ази СЕО-копірайтингу, опанує навичками створення продають текстів і знайде спосіб донести це до зацікавлених осіб, може забезпечити себе цілком непоганим заробітком від 30 до 50 тисяч рублів на місяць, не виходячи з дому.

А изобрази мені ...

Ще одна сфера інтернет-заробітку, в якій фахівці постійно затребувані - художнє оформлення сайтів. Сюди входять дизайнери, художники і оформлювачі.

Чому це затребувана ніша? Тому що кожен сайт має потребу в таких речах як:

 • фон;
 • картинки-заставки для головної і інших сторінок сайту;
 • кнопки переходу і розділи;
 • розбивка інформації по блокам.

Це мінімальний набір, без якого обійтися не вийде.

Крім того, щоб залучити й утримати відвідувачів - а це ж, за великим рахунком, кінцева мета кожного сайту, - потрібно вдало вибрати розмір і вид шрифтів для заголовків і тексту, приємну колірну гаму, грамотні переходи. Це ціла наука, як розташувати інформацію на сайті, щоб досягти бажаного результату.

Звичайно, зараз є безліч готових шаблонів, навіть безкоштовних, якими легко скористатися, наприклад, wordpress.com або ucoz.ru. Але проблема в тому, що вони, хоча і вельми різноманітні, на практиці підходять далеко не для кожного сайту. Тому вибір не надто великий: або втискувати свою ідею в «прокрустове ложе» шаблону, або скористатися індивідуальною розробкою.

Крім того, не кожен власник хоче мати стандартний сайт - я, наприклад, вважаю за краще авторську роботу. Думаю, мої постійні читачі бачили, як змінювався мій сайт. Тому робота дизайнерів і художників завжди затребувана.

Робота в цій сфері підійде не тільки тим, хто має досвід малювання, хоча їм найпростіше освоїти ази дизайнерської справи. Крім того, обов'язково потрібно мати навички роботи в графічних редакторах на комп'ютері.

Веб-розробка для чайників

Багато новачків, особливо якщо мова йде про людей старше 30-ти років, як вогню бояться діяльності, пов'язаної зі створенням сайтів. Це здається їм дуже складним, те саме що робота програміста. Можу запевнити, що це не так. Зараз з елементами «внутрішньої кухні» сайтів і форумів стикаються всі, хто спілкується в мережі.

Ось такі загадкові значки побачить на будь-якому форумі кожен зареєстрований користувач, який вирішить відповісти на повідомлення з цитуванням конкретного висловлювання:

Ось такі загадкові значки побачить на будь-якому форумі кожен зареєстрований користувач, який вирішить відповісти на повідомлення з цитуванням конкретного висловлювання:

Насправді тут немає нічого складного, просто тут видно коди, які надають опублікованого тексту той чи інший вид:

Насправді тут немає нічого складного, просто тут видно коди, які надають опублікованого тексту той чи інший вид:

Знайомство з цими кодами - частина необхідного знання, щоб працювати з сайтами, тобто, бути веб-майстром.

Веб-майстер може:

 • самостійно створити порівняно нескладний сайт;
 • оновити наявну інформацію;
 • налагодити роботу необхідних програм підтримки;
 • забезпечити дизайн сайту;
 • правильно розподілити подачу інформації;
 • модерувати надходять коментарі та повідомлення.

Затребуваність фахівців такого профілю досить висока: зараз багато великі і маленькі фірми, компанії і індивідуальні підприємці зацікавлені в онлайн-просуванні своєї продукції або послуг.

Не стану стверджувати, що це просто. Насправді розкрутка сайту або блогу - досить трудомістка справа. Чи не складне, немає - але вимагає обліку безлічі дрібниць. Тому такий вид діяльності підійде скрупульозним і допитливим людям з аналітичним складом розуму. Однак немає нічого неможливого. Навіть новачок, який серйозно береться за справу і хоче досягти справжнього успіху, освоїть ази створення і просування сайтів за кілька місяців.

Змішані види роботи

Три попередні види роботи - так би мовити, основні. На їх основі можуть виникати варіації. Наприклад, деякі види зайнятості мають на увазі суміш веб-майстри з секретарем - і називається це «помічник блогера».

А копірайтер може одночасно бути автором студентських рефератів, курсових і дипломних робіт і навіть автором книг.

Дизайнер цілком може займатися також продажем своїх фото - на різних стоках це зараз дуже популярний вид заробітку, так як сайти, крім дизайну, потребують ще й в ілюстративному авторському матеріалі.

Чим більше сфер ви охопите, тим легше знайдеться, на чому можна заробити гроші.

Покрокова стратегія для новачка

Отже, ви вирішили спробувати свої сили в інтернеті, але не знаєте, як почати заробляти. Пропоную виконати кілька простих дій, які з нуля допоможуть перейти від теорії до практики.

 1. Визначтеся зі своїми інтересами і навичками - хоча б мінімальними. Вистачає їх для занять кліками або серфінгом - відмінно, починайте з цього.
 2. Зареєструйтеся на одному з сайтів, детально вивчіть правила, вимоги до виконавців, почитайте відгуки і форум - в перших темах завжди обговорюють найактуальніші питання. Це допоможе зануритися в атмосферу, підкаже різні тонкощі роботи.
 3. Максимально заповніть свій профіль - він показує, наскільки серйозно ви ставитеся до справи. Якщо в ньому відсутня аватарка або є прогалини по особистої інформації, то це відлякає потенційних замовників. Зовсім необов'язково надавати про себе все інтимні подробиці, тільки те, що важливо для роботи. Але вже цю інформацію потрібно відшліфувати, щоб не було помилок.
 4. Визначте, скільки часу в день ви збираєтеся витрачати на роботу і дотримуйтеся наміченого графіка. Краще завести діловий щоденник - тоді в кінці місяця ви зможете проаналізувати свою роботу, не докоряючи і не виправдовуючи себе, якщо результат вам не сподобається.
 5. Чи не хапайте завдання не дивлячись, завжди уважно читайте умови: любителі халяви є скрізь, але ніхто не примушує брати відверто дешеві (по мірках ресурсу) завдання. Але якщо вже взялися, то виконуйте все максимально точно. Хоча багато виправдовують неякісну роботу низькими цінами, як правило, ці люди і за високу ціну не показують супер-результати.
 6. Будьте гранично коректними і ввічливими з замовниками, навіть якщо вважаєте, що вони не праві. Відповіді типу «Чуєш, ти, а чи не забагато хочеш за свої гроші?», Не характеризують людину як професіонала, а накликати на нього санкції адміністрації сайту - запросто. У найгіршому випадку це буде блокування облікового запису, тимчасова або навіть постійна. Ясна річ, що можна створити новий. Але це займе час, зусилля, та й взагалі, сильно б'є по діловому настрою.
 7. Якщо вважаєте, що гідні більш високого рівня доходів, не зупиняйтеся на досягнутому. Продовжуйте шукати нові можливості і опановувати навичками, які допоможуть вам в подальшому вийти на більш високий заробіток.

Заробіток або може дохід?

Далі ми розглянемо варіанти для тих, хто не хоче постійно бути виконавцем чужих замовлень. Це більш тривалі, а часом і ризиковані способи, що вимагають зусиль і стратегії, проте рівень доходу в разі успіху перевищує попередні можливості.

Узагальнюючи, все як і в реалі: підприємництво vs найману працю.

піднімаємо блоги

Скажу відразу: це не дуже швидкий заробіток. І зовсім не гарантований, на відміну від найманої праці, який оплачується замовником відразу. Однак я вношу його саме в цю статтю не випадково, у даного виду діяльності є ряд досить вагомих плюсів.

 1. Робота з власним блогом або сайтом - це офігенний досвід, який, в разі успішного оволодіння азами, може приносити хороший дохід.
 2. Крім того, розкручений блог дасть вам настільки бажаний багатьма майже пасивний дохід.
 3. Якщо ви використовуєте блог для просування своїх інших талантів, то і в цьому користь роботи зі своїм блогом безсумнівна - він приверне до вас нових замовників.

Створення і просування свого блогу - я говорю не про сторінці в ЖЖ або будь-якому іншому безкоштовному ресурсі, а саме про власному сайті - принесе вам навички:

 • веб-майстри;
 • дизайнера;
 • копірайтера.

Навіть якщо ви не зупинитеся на жодній з цих професій, а будете користуватися послугами профі, вам буде не в приклад легше контролювати їх роботу тоді, коли вам знадобиться свій власний сайт.

Отже, що забезпечує прибутковість? Все просто:

 1. Ви створюєте свій блог, наповнюєте його «смачним» контентом, робите привабливим для читачів і пошукових систем.
 2. Відвідувачів стає багато, десятки тисяч, вони затримуються на вашому сайті надовго, а в рейтингу Гугла і Яндекса ваш блог виявляється в ТОП-10.
 3. Така популярність привертає рекламодавців, які починають платити вам за право розмістити у вас рекламу.

Чим популярніший блог, тим більше платять рекламодавці. А іноді навіть просять розмістити у себе окремий матеріал, присвячений їх продукції або послуг - за плату, звичайно ж.

Я говорю про одне блозі, але зовсім не обов'язково він повинен бути один. Якщо правильно вибрати тематику та стратегію розвитку, блогів може бути багато.

Бізнес на продажах

Якщо в вас тліє підприємницька жилка і є надійні постачальники затребуваного товару, але ви не хочете морочитися з відкриттям власного магазину, то варіантом може стати онлайн-магазин. Його переваги перед реальним:

 1. Він відкритий 24 години на добу 7 днів на тиждень;
 2. Ви не повинні постійно стирчати на місці;
 3. Не потрібно наймати продавця і оплачувати його послуги, лікарняні та інші соцвиплати;
 4. Чи не доведеться вибирати між непідйомною орендною платою хорошого місця або ж помірною, але за магазин там, куди рідкісний покупець добереться;
 5. Немає ризику того, що вас пограбують, вкрадуть або зіпсують товар;
 6. Практично безмежні можливості для представлення товару, на відміну від приміщення, в якому може не вистачити місця на поличках. Та й самі полички купувати не доведеться.

Ну що, ви ще не побігли відчиняти свій інтернет-магазин? Я здивований!

Все, що вам доведеться робити - це знайти гідний товар, постачальника і спосіб доставки. А також підготувати сайт, де все це буде представлено. Далі все залежить від вашого вміння правильно оцінювати ринок і рекламувати себе.

Просування без вкладень у власний сайт

Ок, ви хочете продавати, але і так впевнені у своєму товарі і не хочете морочитися з вмістом сайту? І тут є свої способи: продажу через безкоштовні майданчики типу Avito.

Хоча по ідеї такі платформи створювалися, щоб люди могли продати або обміняти речі б / у, цілком ймовірно заробити, купуючи речі на іноземних платформах як AliExpress і продаючи їх з невеликою націнкою на сайтах оголошень.

Точно так само можна налагодити здачу в оренду свого майна, наприклад, побутової, садової або ремонтної техніки.

Цікаво: за статистикою, кожна куплена дриль використовується її власником в середньому не більше 5 годин. Весь інший час вона припадає пилом в очікуванні.

Таким чином, можна не тільки повернути собі витрати на покупку цих предметів, а й заробити.

Поганий той учень, хто не мріє стати вчителем

Наші знання є основним джерелом доходів. Уявіть собі, що, як би мало ви не знали в якійсь сфері, завжди знайдуться ті, хто знають ще менше вас. А тому ви в будь-якому випадку зможете їм допомогти.

Створення навчальних курсів і подальший продаж їх - один із способів заробітку. Однак не слід уподібнюватися шахраям, яких ми обговорювали в статті «Як заробити в декреті». Щоб ваші курси були дійсно корисні іншим, спочатку опануйте не тільки азами, але і секретами, добийтеся результатів в обраній вами сфері. Тільки тоді у вас буде реальне право когось навчати.

Крім цього, є певні принципи, які зроблять ваш курс затребуваним і привабливим:

 1. Він повинен бути корисним;
 2. У ньому має бути присутня покрокова стратегія від простого до складного;
 3. Ваші поради повинні бути легко застосовні на практиці;
 4. У ньому повинна бути своя «фішка», яка відрізняє його від інших схожих курсів;
 5. Він принесе результат ще до останнього уроку.

Деякі розробники вважають, що чим менше корисної інформації вони дадуть безкоштовно, тим краще. Це не так. Якщо ви не поясните основи своєї стратегії, люди просто не повірять, що це реально корисна інформація, а не черговий розлучення. Але ніщо не заважає вам, давши загальне уявлення і пару «смакоти» для загального ознайомлення, залишити найголовніше для тих, хто заплатить.

Путівник по ресурсам

Отже, стратегія у вас вже є. Де ж її реалізовувати? Тут я підведу підсумки і представлю найбільш популярні сайти, де можна заробити гроші.

 • Зручна майданчик з пошуку неофіційних і разових завдань як в мережі, так і в реалі - kabanchik.ru/
 • Заробіток на простих завданнях, анкетах або тестах - web-ip.ru/index.php
 • Заробіток в соціальних мережах - vktarget
 • Заробіток на введенні капчі - rucaptcha

Замовлення за все, що пов'язано з фрілансом в мережі:

 • https://www.work-zilla.com/
 • http://www.fl.ru
 • https://kwork.ru/
 • http://www.freelance.ru/

Ресурси для копірайтерів:

 • http://copylancer.ru/
 • https://www.etxt.ru
 • https://advego.com/

Як бачите, сфера онлайн-заробітку зараз переживає свій підйом. Тому цілком можна скористатися моментом, щоб змінити в своєму житті те, що вам не подобається, знайти додаткові джерела доходу і отримати нові навички.

Де гроші, брат?
Робота або бізнес?
Ви втомилися від рутини і безперспективності на своїй роботі?
Колектив не влаштовує вас, а начальник уже дістав до печінок?
Здається, що даремно сидіти штани, поки інші живуть повним життям?
Але якщо хоча б на один з вищенаведених питань ви відповіли «так», тоді час задуматися, може пора рухатися далі?
Однак як заробити гроші новачкові в інтернеті, без необхідних навичок і досвіду роботи?
Та й де та сама робота?
Де гроші, брат?
Отже, які є способи монетизувати своє перебування в «мережі»?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью