• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як залучати трафік на сайт: 5 тактик, крім SEO - Блог BYYD

 1. 1. Запустіть гостьові пости
 2. 2. Інвестуйте в соціальні мережі
 3. 3. Використовуйте e-mail маркетинг
 4. 4. Інтегруйте відео рекламу
 5. 5. Інтернет-реклама, в тому числі мобільна

Ми не сперечаємося з тим, що всі компанії, які хочуть просуватися в Інтернеті в природній видачі, повинні вкладати кошти в пошукову оптимізацію. Але ми також переконані, що для досягнення високих результатів необхідно застосовувати комплекс дій по просуванню, і SEO - лише один з них.

Пропонуємо список з 5 тактик, які допоможуть вам залучити відвідувачів на сайт.

1. Запустіть гостьові пости

Гостьовий блог на інших сайтах служить декільком цілям. По-перше, допомагає PR, підвищує авторитет вашої компанії як експерта в галузі. По-друге, підвищує впізнаваність бренду і відкриває вашу компанію потенційним клієнтам. І по-третє, в якості невеликого бонусу - допомагає SEO, збільшуючи кількість посилань.

Щоб почати працювати над гостьовими постами, можна домовитися з партнерами, галузевими журналами та запропонувати їм свої послуги ведення експертних колонок, або завести свої профілі на галузевих майданчиках-блогах, де можна публікувати статті безкоштовно.

Приклад майданчики гостьового блогінгу

2. Інвестуйте в соціальні мережі

Соціальні медіа - постійно зростаючий ринок онлайн-бізнесу. За словами Sprout Social, соцмережі безпосередньо впливають на прийняття рішень про покупку у 74% користувачів. Різні платформи можуть також виступати в ролі творця образу бренду і підтримувати його репутацію, допомагати в підтримці лояльності і генерації трафіку.

На жаль, органічна видача в соцмережах практично не працює, багато алгоритми сьогодні підводяться під потреби бізнесу і робляться платними. Але при цьому, в порівнянні з іншими формами реклами, ціни цілком прийнятні.

3. Використовуйте e-mail маркетинг

Хоча ефективність цього каналу для кожного бізнесу абсолютно різна, практично немає незгодних з тим, що e-mail маркетинг потрібно розвивати і використовувати. Залежно від ніші, бренди можуть просувати таким чином продукти, послуги, створювати маркетингові акції і просувати їх там. Щоб збільшити віддачу і отримати більший трафік по цьому каналу, використовуйте спліт-тестування листів, сегментує аудиторію розсилок і надайте телефону свої повідомлення.

Щоб збільшити віддачу і отримати більший трафік по цьому каналу, використовуйте спліт-тестування листів, сегментує аудиторію розсилок і надайте телефону свої повідомлення

Приклад того, як email маркетологи мережі готелів Hilton персоналізували розсилку. В кінці року кожного клієнта надійшов лист з іменною інфографікою про те, скільки разів він зупинявся в готелі Hilton і в скількох готелях мережі в різних країнах він побував. Ця розсилка отримала + 70% до відкриттів, + 37% до переходів.

4. Інтегруйте відео рекламу

Відео - надзвичайно ефективна форма контент-маркетингу. Згідно зі звітом HubSpot про стан відеореклами, 76% маркетологів кажуть, що такий контент збільшив трафік на їх сайт.

Є багато типів роликів, які ви можете включити в свою стратегію, включаючи короткі кліпи в соцмережах, відео рекламу, інформаційні та демонстраційні матеріали. Якщо вашого бренду підходить формат вебінарів, спробуйте його. Це забезпечить високу цінність вашої компанії в очах клієнтів.

5. Інтернет-реклама, в тому числі мобільна

У той час як органічний, що не оплачувану трафік залишається мрією кожної компанії, платна реклама продовжує бути реальністю і приносити стабільний результат. Зверніть увагу на такі сучасні рекламні тактики, як мобільний програматики і ретаргетінг. Програматики - це автоматична закупівля рекламних місць у кращих видавців і можливість таргінг на вузьку цільову аудиторію, таким чином отримувати ефективний і цільовий трафік на сайт. А ремаркетинг допоможе повернути тих клієнтів, які колись прийшли до вас, але відмовилися від подальшої взаємодії.

Хочете спробувати сучасні формати залучення користувачів на ваш сайт? Ми знаємо, як вам допомогти. Пишіть на [email protected]

Хочете спробувати сучасні формати залучення користувачів на ваш сайт?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью