• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вставити в Wordpress відео з Youtube за хвилину

 1. Дідівський спосіб вставки ролика на сайт
 2. Модулі та віджети для настройки ефективної роботи відеоматеріалів в блозі

Привіт друзі!

Чи ведете блог або хоча б думаєте зайнятися цим, тоді дана стаття 100% стане для вас корисною! Будь-який користувач інтернету знає, що текстова інформація засвоюється добре, але наочні приклади і подача інформації через відео сприймається ще краще. Так як інтернет дає нам зараз майже будь-які можливості, то не використовувати ще один важіль впливу на людські почуття було б нерозумно.

Наприклад, якщо ви не знаєте як створити те ж саме відео або якісний блог або написати мотиваційний текст, то ви звертаєтесь до того ж Інтернету і не тільки читаєте статті, а й дивіться ролики на цю тему, чи не так?

Також роблять і ваші діючі або потенційні передплатники. Раджу, додавати відео в блоги також спираючись на те, що у кожної людини розвинені різні органи чуття, тому подавати інформацію найкраще по-різному. В цьому випадку у вас буде ширший захоплення аудиторії. Отже, як вставити в WordPress відео з Youtube?

Дідівський спосіб вставки ролика на сайт

По-перше, підбираєте або створюєте відео в Ютуб , Яким ви б хотіли поділитися в своєму блозі. По-друге, клікаєте на кнопку поділитися, яка знаходиться під роликом. Після цього в випали вкладках шукайте - HTML-код, натискайте на нього і копіюйте посилання. У неї має бути такий початок - «<iframe».

Тепер вам потрібно всього лише вставити це посилання в WordPress в тексті блогу в потрібному вам місці. Для цього, знайдіть в текстовому редакторі вкладку HTML і вставляйте свою посилання.

Цей варіант вам підійде в разі одноразового відходу від правил і використання відео в блозі. Але якщо ви звикли до створення цікавих роликів за встановленим графіком, то краще застосовувати для цієї справи інші механізми.

Модулі та віджети для настройки ефективної роботи відеоматеріалів в блозі

 1. Youtube Channel - відображається в формі міні-програм на бічній панелі і показує відвідувачам вашого сайту найсвіжіші відео, якими ви хочете з ними поділитися.
 2. Simply Youtube - цей плагін теж відображається в боковій колонці. Розміри відео і іконку підбираєте самостійно.
 3. Video Sidebar Widgets - зі слова Sidebar, думаю, багато хто зрозумів, що йдеться про бічній панелі. До речі, даний віджет підтримує роботу не тільки з Youtube, а й з відомим місцем для розміщення відеофайлів як Vimeo і ін.
 4. WP Youtube Lyte - відрізняється тим, що заощаджує енергію вашого інтернет-ресурсу. Підтримує фонову завантаження.
 5. Vixy Youtube Embed - плагін, який полегшить вам роботу з відео-роликами. XHTML або HTML5 - для даного ресурсу не має значення. Підтримує шорт-коди і віджети. Можна також налаштувати оформлення на свій смак.

Корисна інформація для тих, хто тільки замислюється над створенням блогу

Хочу вам порадити хороший відео-курс http://blog.isif-life.ru/, який допоможе вам зробити свій блог всього за 1 годину. Так Так саме так! Не вірите? Тоді прочитайте характеристику людини, який бажає поділитися з вами своїм досвідом. Це Олександр Борисов, відвідуваність його блогу перевищує 100 000 чоловік в місяць, люди пишуть по 200-300 коментарів до кожної його статті. Вражає? А тепер подумайте, наскільки цінна інформація, яку він вам розповість. Вирішувати вам.

А тепер за звичкою закликаю вас підписуватися на оновлення мого блогу. Може є друзі, які вже давно хочуть створити власний сайт, але не знають з якого боку підійти до цього питання? Або в колі ваших знайомих є початківці блогери, і ви думаєте, що інформація зі статті стала б для них корисною? Тоді робіть репости на їх профілі і я впевнений, що вони не забудуть вас віддячити.

Всім поки, друзі!

Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?

Отже, як вставити в WordPress відео з Youtube?
Не вірите?
Вражає?
Може є друзі, які вже давно хочуть створити власний сайт, але не знають з якого боку підійти до цього питання?
Або в колі ваших знайомих є початківці блогери, і ви думаєте, що інформація зі статті стала б для них корисною?
Тисячі людей вже читають блог, чому тебе ще немає серед них?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью