• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити плагін в WordPress - крок за кроком для початківців | ІТ Блог. Адміністрування серверів на основі Linux (Ubuntu, Debian, CentOS, openSUSE)

 1. Перш ніж Ви почнете
 2. Як встановити плагін WordPress
 3. Встановити плагіна за допомогою пошуку плагінів WordPress
 4. Встановити плагін за допомогою завантаження в панелі адміністратора WordPress
 5. Вручну встановити WordPress плагін за допомогою FTP

П віслюку установки WordPress, перше, що кожен початківець повинен навчитися, це як встановити WordPress плагін. Модулі дозволяють додавати нові функції в WordPress, такі як додати галерею, слайд - шоу і т.д. Є тисячі безкоштовних і платних плагінів для WordPress. У цьому крок за кроком керівництво, ми покажемо вам, як встановити WordPress плагін.

Перш ніж Ви почнете

Якщо ви використовуєте WordPress.com, то ви не можете встановити плагіни.

Ми часто отримуємо скарги від користувачів, які говорять, що вони не можуть бачити меню плагінів в їх панелі управління WordPress. Це відбувається тому, що ви використовуєте WordPress.com, який має свої обмеження.

Для того, щоб використовувати плагіни, вам потрібно буде використовувати безкоштовний WordPress.org (див відмінності між самодостатнього WordPress.org проти WordPress.com).

Якщо ви хочете перейти від WordPress.com до WordPress.org, то вам треба прочитати наш підручник про те, як правильно перейти від WordPress.com до WordPress.org.

Як встановити плагін WordPress

Проте, якщо ви просто хочете слідувати інструкції, то ви можете слідувати крок за кроком за підручником про те, як встановити WordPress плагін.

Ми розглянемо три методи: установка плагінів WordPress за допомогою пошуку, завантаження плагіна WordPress і ручна установка плагіна WordPress за допомогою FTP.

Встановити плагіна за допомогою пошуку плагінів WordPress

Найпростіший спосіб установки плагінів WordPress, є використання пошуку плагінів. Єдиним недоліком цього варіанту є те, що плагін повинен знаходитися в каталозі плагінів WordPress , Який обмежений тільки безкоштовними плагінами.

Перше, що вам потрібно зробити, це пройти в WordPress адмінку і натисніть Плагіни »Add New.

Перше, що вам потрібно зробити, це пройти в WordPress  адмінку  і натисніть Плагіни »Add New

Ви побачите екран, як на наведеному вище скріншоті. Знайти плагін, ввівши ім'я плагіна або функціональність, яку ви шукаєте, як ми це делалі.После цього, ви побачите купу пропозицій, як в прикладі нижче:

После цього, ви побачите купу пропозицій, як в прикладі нижче:

Ви можете вибрати плагін, який найкраще підходить для вас. Так як в нашому пошуку, ми шукали Floating Social Bar, на першому плагін ми натискаємо на кнопку "Встановити зараз".

WordPress тепер завантажить і встановить плагін для вас. Після цього ви побачите повідомлення про успішне виконання з посиланням для активації плагіна або повернутися в плагін установки.

WordPress плагін може бути встановлений на вашому сайті, але він не буде працювати, якщо ви не активувати його. Так йдуть вперед і натисніть на посилання, щоб активувати плагін на вашому WordPress сайті.

Ось і все, ви успішно встановили свій перший WordPress плагін.

Наступним кроком є ​​налаштування параметрів плагіна. Ці налаштування будуть відрізнятися для кожного плагіна, тому ми не будемо розповідати про це в цьому пості.

Встановити плагін за допомогою завантаження в панелі адміністратора WordPress

Платні плагіни WordPress не перераховано в каталозі плагінів WordPress. Ці плагіни не можуть бути встановлені за допомогою першого методу.

Ось чому WordPress має метод завантаження для установки таких плагінів. Ми покажемо вам, як встановити WordPress плагін, використовуючи опцію завантаження в області адміністратора.

По-перше, вам необхідно завантажити плагін від джерела (який буде поштовим файлом). Далі, вам потрібно пройти в WordPress адмінку і відвідати сторінку Плагіни »Додати новий.

Після цього натисніть на кнопку Завантажити плагін у верхній частині сторінки.

Після цього натисніть на кнопку Завантажити плагін у верхній частині сторінки

Це приведе вас на сторінку завантаження плагіна. Тут вам потрібно натиснути на кнопку Вибрати файл і виберіть файл плагіна, який ви завантажили раніше на ваш комп'ютер.

Тут вам потрібно натиснути на кнопку Вибрати файл і виберіть файл плагіна, який ви завантажили раніше на ваш комп'ютер

Після того, як ви вибрали файл, вам потрібно натиснути на кнопку Встановити зараз.

WordPress тепер буде завантажити файл плагіна з вашого комп'ютера і встановити його для вас. Ви побачите повідомлення про успішне виконання, як після того, як установка буде завершена.

Після установки, вам потрібно натиснути на посилання Активувати плагін, щоб почати використовувати плагін.

Ви повинні налаштувати параметри відповідно до ваших потреб. Ці налаштування будуть відрізнятися для кожного плагіна, тому ми не будемо покривати, що в цьому пості.

Вручну встановити WordPress плагін за допомогою FTP

У деяких випадках ваш WordPress хостинг провайдер може мати обмеження файлів, які можуть обмежити можливість встановити плагін з області адміністратора.

У цій ситуації вам найкраще встановити плагін вручну за допомогою FTP .

метод через FTP-клієнт є найменш дружнім для початківців.

Спочатку вам потрібно буде завантажити вихідний файл плагіна (це буде ZIP-файл). Далі, вам потрібно витягти архівний файл на вашому комп'ютері.

Вилучення файлів плагіна створить нову папку з таким же ім'ям. Це папка, яку вам потрібно вручну завантажити на свій веб - сайт за допомогою FTP-клієнта .

Ви повинні були б отримати доступ до хост через менеджер FTP. Якщо ви не маєте для FTP ім'я користувача і пароль, то зверніться до WordPress хостинг-провайдеру і попросити їх.

Відкрийте клієнт FTP на комп'ютері і підключіться до веб-сайту, використовуючи облікові дані, що надаються веб-хостингом. Після підключення до мережі, вам необхідно отримати доступ шлях / wp-content / plugins /

Потім завантажте папку, витягнуту з архіву в / wp-content / plugins / на ваш веб - сервер.

Потім завантажте папку, витягнуту з архіву в / wp-content / plugins / на ваш веб - сервер

Після завантаження файлів, вам потрібно відвідати WordPress адмінку і натисніть на Модулі посилання в меню адміністратора. Ви побачите ваш плагін успішно встановлений на сторінці плагінів.

Ви побачите ваш плагін успішно встановлений на сторінці плагінів

Вам потрібно натиснути на посилання Активувати нижче плагін. При активації, вам може знадобитися налаштувати параметри плагінів. WordPress плагіни приходять туди зі своїми власними настройками, які відрізняються від одного плагіна до іншого, тому ми не будемо описувати їх тут.

Ми сподіваємося, що це допомогло вам дізнатися, як встановити WordPress плагіни. Ви також можете побачити нашу категорію плагінів, де ми пишемо про кращих плагинах WordPress , Які ви можете використовувати, щоб виконати все, що ви хочете зробити. Кожна з цих статей описують з крок за кроком інструкції по налаштуванню окремих плагінів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью