• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як відображати останні твіти в WordPress за допомогою віджета Twitter

Twitter є одним з найпотужніших і впливових соціальних мереж, інструмент на планеті. Люди регулярно використовують Twitter, щоб відстежувати WordPress пов'язаних дискусіях, взаємодіяти з аудиторією. Нещодавно один з наших користувачів запитав нас, який найпростіший спосіб для відображення останніх твітів в WordPress. Відповідь: офіційний Твіттер-віджет останніх твітів. У цій статті ми покажемо вам, як відображати останні твіти в WordPress за допомогою віджетів.

Перше, що вам потрібно зробити, це зайти на сторінку віджету твіттер. Якщо ви увійшли в свій аккаунт в Твіттері, то це буде вже показати вам приклад міні-програми з ID користувача. Ви можете налаштувати розмір і зовнішній вигляд віджету. Є кілька варіантів, таких як вибравши світлу або темну тему, встановити віджет висоту, вибрати колір посилань і т. Д. За замовчуванням ширина віджета регулюється автоматично, тому вам не потрібно турбуватися про це. Як тільки ви закінчите з зовнішнім виглядом віджету, натисніть на кнопку "Створити віджет".

Щоб додати даного користувача в віджет Twitter на вашому WordPress, скопіюйте код віджета і перейдіть в адмінці WordPress зовнішній вигляд »віджети. Перетягніть текстовий віджет в бічну панель і вставте віджет Twitter код всередині нього. Збережіть віджет зміни і попередньо перегляньте ваш сайт.

Ви повинні бути в стані динамічної перегляду ваших останніх твітів. Якщо все виглядає добре, то ви зробили. Вітаємо, ви успішно додали Твіти в бічну панель WordPress. Якщо ви хочете додати його в будь-який інший куточок вашої ділянки, таких як WordPress пост або сторінку, то досить просто вставити код віджета в WordPress пост / область контенту сторінки, і він буде працювати так само.

Але чекайте, є більше. Твіттер віджети сторінки не тільки дозволяє створити тимчасову шкалу ваших останніх твітів, а й дозволить вам показати графік для ваших улюблених твітів, списки і хеш-тег або ключове слово для пошуку. Якщо ви хочете зробити це, потім кроки досить прості.

Ідіть в твіттер на сторінку віджетів. Замість використання шкали часу користувача вкладка яка буде обрана за замовчуванням, клацніть на вкладці інші, такі як обране, списки або пошук. Потім потрібно вказати параметри, вибравши свій улюблений список, хештег і ін.

Кроки з цієї точки зору є досить прямо вперед, тому що вони такі ж, як користувач віджета "тимчасова шкала". За вибраного, настройки точно такі ж як віджет "тимчасова шкала". Для списків, ви повинні вибрати список, який ви хочете включити. Для пошуку, вам потрібно додати хештег, який ви хочете відобразити.

Одне з найбільших переваг, які ми бачимо за допомогою останніх твітів віджета "користувача шкалою" полягає в тому, що він має кнопку @ имя_пользователя , Яка дозволяє за 1 клік чином на ваш рахунок. Крім того, вона дозволяє користувачам твіт читати вас прямо з вашого сайту (зараз це дуже круто).

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам легко відображати останні твіти в WordPress з використанням офіційного віджета таймлайн Twitter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью