• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати шаблон (тему) для Wordpress? Де скачати або купити шаблони для Wordpress?

 1. Де скачати або купити WordPress шаблон?

15 жовтня 2012 1608 93

Вітаю Вас, шановні читачі блогу asbseo.ru!

Останнім часом я рідко став писати на блог. Чесно кажучи, я більше не буду гнатися за кількістю постів, а буду більше часу приділяти їх якості. Буду намагатися писати такі статті, що б Вам, шановні читачі, було цікаво на блозі!

Зараз я зайнятий підготовкою відрядження в Санкт Петербург, яка відбудеться в кінці місяця Зараз я зайнятий підготовкою відрядження в Санкт Петербург, яка відбудеться в кінці місяця.

Крім того, я займаюся написанням невеликої книги по блогінгу. Коли вона вийде, я поки не знаю.

Тему і назва книги поки буду тримати в секреті. Книга буде платна, але ціна невелика.

Крім того, скоро на моєму блозі буде проводитися статейний конкурс. З темою вже визначився, залишилося залагодити всі технічні та організаційні питання. Так що НЕ пропустіть .

Якщо Ви вирішили створити свій блог , То однією з найскладніших завдань є вибір шаблону (теми) для WordPress. Я сам довго мучився з цією проблемою, витративши десятки годин в пошуках відповідного шаблону.

Як Ви знаєте, я надаю послуги зі створення блогів , Клієнти мені не рідко ставлять запитання про те, як вибрати тему для WordPress, де скачати шаблон для блогу, який шаблон вибрати, і т.д.

Тому, щоб не відповідати на такі питання, я вирішив написати цей пост. У статті я розповім про мінуси безкоштовних тим WordPress і про плюси платних, а також підкажу, де скачати або придбати шаблони для блогу.

Взагалі, дизайн на блозі не головне. Сьогодні є чимало успішних і популярних блогерів, які використовують безкоштовні теми, і взагалі не особливо приділяють уваги зовнішньому вигляду блогу. Особисто я вважаю, що дизайн у кожного блогу повинен бути особливим, акуратним, красивим і зручним. Блог повинен відрізнятися за зовнішнім виглядом від сотень подібних ресурсів. Тобто, якщо Ви використовуєте безкоштовний шаблон, то хоча б постарайтеся його якось змінити під себе, зробити несхожими на інших.

Багато мене питають, який у мене шаблон і т.п. Друзі, у мене не шаблон! Це дизайн намальований і зверстаний для мого блогу. Про зміну дизайну я писав тут .

При створенні блогу є три варіанти дій.

1. Використовувати безкоштовний шаблон (тему)

2. Купити платний шаблон (тему)

3. Замовити унікальний дизайн, якого Ви більше ніде не зустрінете.

Дизайн мого блогу є у вільному доступі в графічному форматі, однак для того щоб ним скористатися, необхідно його ще зверстати.

Ну да ладно, сьогодні я розповім саме про шаблони для WordPress.

І так, у Вас є два варіанти, скачати безкоштовну тему або купити платний шаблон. Про те, де завантажити або купити ми поговоримо трохи нижче, а зараз я хотів би позначити плюси і мінуси безкоштовних і платних шаблонів.

Звичайно, у новачків не завжди знайдуться гроші на покупку шаблонів (тим більше на замовлення унікального дизайну), однак я б радив Вам подумати, перш ніж використовувати той чи інший шаблон.

Хоча тему можна поміняти в будь-який момент, однак це може не дуже здорово відбитися на відвідуваність блогу, тому що разом з графікою змінюється код і оформлення постів. Тому краще буде якщо Ви встановите нормальний шаблон, а не будете щомісяця щось шукати, змінювати як роблять багато. Тим більше, що платні теми бувають не дорогі, і цілком доступні навіть новачкам.

Мінуси безкоштовних шаблонів

При виборі безкоштовного шаблону варто врахувати ряд мінусів, які будуть супроводжувати цього. Звичайно, майже від усіх можна позбутися, але на це піде, можливо, більше грошей, ніж на покупку нормальної платній теми. А про час я не буду говорити, багато людей не цінують цей ресурс. Друзі, час, це єдиний непоправний ресурс в житті, тому потрібно його берегти. Якщо Ви втратите гроші, машину і інше барахло, та що завгодно. Все це можна повернути, накопичити, напрацювати. А ось час повернути неможливо, пам'ятайте про це!

1. Тисячі схожих блогів

Солодке слово ХАЛЯВА вабить, воно притягує до себе.

Солодке слово ХАЛЯВА вабить, воно притягує до себе

Врахуйте, що тисячі блогів користуються такою ж темою. Вам має бути витрачено чимало часу і зусиль, для того, щоб зробити з безкоштовного шаблону щось особливе, на прийнятному рівні.

2. Низька якість

Безкоштовні теми дуже часто бувають низької якості, особливо це відноситься до коду шаблону та його оптимізації.

3. Приховані посилання і шкідливий код

У всіх безкоштовних шаблонах вбудовані посилання на інші ресурси. Іноді ці ресурси, м'яко кажучи, не дуже якісні. Найчастіше ці посилання закодовані (захищені), і видалити їх буде непросто. Крім того, зазвичай ці посилання видаляти забороняється автором теми. Крім посилань може зустрічатися який-небудь шкідливий код.

4. неоптимізованими

Оптимізація коду дуже важлива для пошукових систем. Я зустрічав теми, де були неправильно виконані заголовки (h1, h2), сторінки посилалися самі на себе (заголовки в постах) і інші косяки в коді. Крім того, код може бути не валиден, це некритично, але все ж варто звернути увагу на цей параметр.

5. Відсутність технічної підтримки

Це не критичний мінус, але куди краще, якщо у Вас буде можливість звернутися до автора за допомогою. Щось підправити, змінити і т.п.

Плюси платних тем для WordPress?

1. SEO оптимізація

Найчастіше платні теми добре оптимізовані і мають валідний код. Це дуже важливий параметр.

2. Менше схожих

Так як багато хто звик до халяви, то ймовірність зустріти схожий дизайн знижується в сотні разів.

5. Підтримка

Якщо у Вас що-небудь не виходить з налагодженням і встановленням теми, або виникнуть будь-які інші труднощі, то Ви зможете звернутися за гарантованої допомогою до фахівця, тим самим з економлячи купу дорогоцінного часу і сил. Нерідко платні теми і скрипти до них оновлюються.

Де скачати або купити WordPress шаблон?

І так, я розповів Вам про переваги платних шаблонів, сподіваюся Ви прийміть правильне рішення. Але, навіть якщо Ви все одно залишитеся при своїй думці і вирішите скористатися халявою, то, в будь-якому випадку, завантажувати шаблони потрібно з нормальних, перевірених ресурсів. У нормального ресурсу повинен бути хоча б автор (адмін), якому можна написати.

Сам я не так часто стикався з цією проблемою, але все ж кілька ресурсів, де можна знайти безкоштовні теми (і платні теж) непоганої якості, я Вам підкажу.

1. www.wpbot.ru і www.goodwinpress.ru. Це популярні ресурси з авторськими темами для WordPress Олексія, який більше відомий рунету під ніком GOODWIN.

На його сайтах Ви знайдете безліч російських шаблонів відмінної якості. Питання по безкоштовним темам обговорюються в коментарях, і у Вас буде шанс вирішити ту чи іншу проблему.

Крім безкоштовних тим, Goodwin робить свої авторські шаблони. Платні коштують близько 600 рублів і мають докладну інструкцію. Якщо виникнуть будь-які труднощі з придбаної темою, Олексій завжди допоможе Вам їх вирішити. Я особисто купував у нього два шаблони, якість відмінна, підтримка супер. Шаблони були непрості в налаштуванні, Олексій протягом декількох хвилин допоміг мені все зробити.

2. www.wptheme.us. Непоганий ресурс на якому є величезна кількість безкоштовних тем. Також на цьому сайті можна скористатися різними послугами, наприклад, видалення зовнішніх посилань в шаблоні, корекція шаблону, локалізація на російську мову і ін.

3. blogstyle.ru. Російські теми і шаблони WordPress. На сайті все шаблони переведені повністю. За будь-яких питань можна звернутися до автора блогу.

Для такого популярного движка як WordPress, існує величезна кількість ресурсів з безкоштовними і платними російськими темами, знайти їх не складе труднощів. Головне звертайте увагу на якість цих ресурсів і авторів.

Рекомендую Вам прочитати пост « Найкрасивіші сайти ». Оцініть всю красу класного дизайну!

На цьому у мене все. Сподіваюся, мій пост був Вам корисний. Буду Вам вдячний, якщо поділитеся посиланням в коментарях на якісні ресурси, де можна скачати теми WordPress.

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Де скачати або купити WordPress шаблон?
Плюси платних тем для WordPress?
Де скачати або купити WordPress шаблон?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью