• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вибрати доменне ім'я?

 1. Доменні імена поділяються на 3 рівні:
 2. Хочемо розповісти Вам про деякі тонкощі того, як вибрати доменне ім'я.
 3. Детальніше про те, як зареєструвати доменне ім'я, читайте в нашій наступній статті. Або Ви можете...

При виборі доменного імені необхідно гарненько подумати. Вдале доменне ім'я - це перший крок до просування.

Домен - це фізична адреса сайту в Інтернеті. У кожного сервера є своє зареєстроване доменне ім'я. По ньому служба доменних імен знаходить IP-адреса сервера.

Доменні імена поділяються на 3 рівні:

Домен першого рівня в Росії - RU.
Домен другого рівня видається платно, за заявою. Домен повинен бути унікальним, т. Е. Не збігатися з уже зареєстрованими адресами. Якщо Ви маєте домен другого рівня - можете самостійно створювати домени третього, четвертого і т. Д. Рівнів. Домени другого рівня найпопулярніші і видають серйозні наміри власника.
Домен третього рівня складається з двох частин, наприклад www.narod.kartoschka.ru. Такі доменні імена безкоштовні, але непрезентабельний. І пошукові системи погано сприймають домени третього рівня.

Хочемо розповісти Вам про деякі тонкощі того, як вибрати доменне ім'я.

1. Доменне ім'я повинне бути по можливості коротким. Якщо людина захоче вбити його вручну, то можуть виникнути проблеми з правильністю і кількістю часу, який він витратить. Наступного разу чоловік уже не захоче заходити на Ваш сайт. Якщо Ваша компанія має багатослівне назву, наприклад «Російська Асоціація любителів швидкої їзди на самокаті і роликах», можна використовувати абревіатуру - www.ralbesir.ru

2. Доменне ім'я має бути незабутнім, милозвучною і простим.

3.Якщо обраний домен допускає різні варіанти в написанні при однаковій мовної передачі, краще зареєструвати всі можливі варіанти написання такого домену. Це гарантує Вам, що користувач, навіть набравши невірне доменне ім'я, потрапить на потрібний сайт.

4.Соответствіе тематиці сайту. Наприклад, якщо Ви створюєте персональний сайт, непогано було б використовувати в його назві ім'я: Вас звуть Сидоров Іван Петрович - сайт www.sidorov.ru, www.ip-sidorov.ru, www.ivan_sidorov.ru і т. Д. Якщо ви створюєте інтернет-магазин з продажу сумок - www.sumka.ru, www.sumki.ru, www.mnogo-sumok.ru і т. д.
При виборі імені для корпоративного сайту переважні два варіанти: включити назву компанії. або напрямок діяльності.

5.Пріобретайте домен другого рівня. Домен другого рівня вважається більш престижним. Пам'ятайте, що безкоштовні домени не беруть участі в підрахунку ТІЦ. і Иц. Якщо Ви вирішите на свій сайт купити посилання з іншого ресурсу, Вам можуть відмовити або попросити більш високу ціну.

6.Обратіте увагу на доменну зону. Розміщуючи свій сайт в доменних зонах загального користування COM, ORG, NET і ін., Ви в першу чергу зверніть свою інформацію користувачам англомовних країн. Вибравши національну доменну зону (для Росії - RU), Ви позначаєте свою приналежність до країни і те, що сайт спрямований росіянам.

7. При виборі доменного імені було б непогано мати на увазі те, що в каталогах сайти, що починаються з цифр, стоять вище. Те ж можна сказати і про літери - частіше використовується алфавітний порядок. Тому, якщо Ви сумніваєтеся, вибрати сайт www.okna-dveri.ru або www.dveri-okna.ru, зверніть увагу на другий варіант.

Визначити, чи вільне потрібне доменне ім'я, можна за допомогою сервісу Whois. Там Ви дізнаєтеся детальну інформацію про доменне ім'я. Якщо домен зайнятий, не варто впадати у відчай. Тут є два варіанти: перекупити ім'я у власника (часто буває так, що сайт з потрібним Вам назвою покинутий і його з радістю продадуть), або придумати щось схоже, використовуючи дефіси, транслітерацію (НЕ book, а kniga), скорочення.

Реєструвати доменне ім'я рекомендується «вчора», інакше «сьогодні» його може зайняти хтось інший.

Пам'ятайте, що доменне ім'я - візитка Вашого сайту. Воно повинно працювати на Вас.
Здорово, якщо в назві Вашого сайту буде вжито «головне ключове слово». Пошукова машина буде чіплятися за нього під час видачі і сайт, швидше за все, виявиться вище. Наприклад, за запитом «робота» в пріоритеті сайт www.rabora.ru, а не www.vakansii.ru.

Підбору доменного імені можуть допомогти спеціальні сервіси. Ось деякі з них: NAMEBOY, NETWORKSOLUTIONS NAMEFETCHER, E-GINEERDOMAINATOR. Вони видають список можливих поєднань з Вашої тематики.

Детальніше про те, як зареєструвати доменне ім'я, читайте в нашій наступній статті.
Або Ви можете задати своє питання нам, зателефонувавши за номером в Нижньому Новгороді: 4-236-777 .

PS Всі наведені в прикладах адреси сайтів вигадані. Можливі збіги з реальністю не є рекламою.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью