• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як вести блог правильно? Поради блогерам!

 1. Корисні поради з ведення блогу

07 жовтня 2011 1383 61

Доброго часу доби, шановні друзі!

У цій статті я вирішив поділитися з вами деякими корисними порадами про те, як вести блог правильно, які необхідні новачкам.

Напевно кожен початківець блогер іноді стикається з таким станом, коли починає сумніватися в блозі, в своїх постах, в потрібності та правильності вибору, ну ви мене зрозуміли.

Коли настають такі моменти, працездатність блогера сильно падає, внаслідок чого, писати пости дуже важко. Щоб такого не траплялося, я постараюся вам дати кілька дуже корисних порад, мотивувати вас і налаштувати на правильне ведення блога.

1. Пісочниця

Ніколи не впадайте у відчай і не здавайтеся! У блогінгу успіх приходить не відразу. Перші місяці ваш блог знаходиться в так званій «пісочниці», довіри до нього з боку пошукових систем немає, це не дозволяє отримувати відвідувачів з пошукових систем. Згодом ці обмеження зникнуть, і поступово, за умови гарної наповненості блогу корисним контентом, пошуковий трафік з'явиться. Створіть цікавий блог, і тоді люди самі стануть його читати і стануть вашими передплатниками.

2. Конкуренція

Не бійтеся створювати блог в конкурентній темі! Якщо конкурентів немає, то значить ця тема нікому не цікава, і домогтися величезної відвідуваності навряд чи вийде. Пам'ятайте: конкуренція двигун прогресу, без неї не можна!

3. Плагіат

Ніколи не копіюйте пости з інших блогів. Можна вибрати тему майбутнього поста читаючи інші блоги, але переписувати ці статті своїми словами не варто.

Пишіть унікальні і оптимізовані пости. підбирайте правильні ключові слова . Детальніше про це можете прочитати у циклі статей: «Як вийти в ТОП».

4. Досвід

Пишіть в блог про те, що самі вмієте робити, що самі зазнали і через що пройшли. Простіше кажучи, про свої успіхи, досягнення, або помилки. Також можна писати свою думку про що-небудь, свої плани.

Не слід вчити інших того, чого самі ще не навчилися! Не варто давати поради, не перевіривши їх на собі. Простіше кажучи, якщо ви хочете навчитися заробляти на контекстній рекламі, то вам не слід писати пост з заголовком: «Як заробити на контекстній рекламі!» І пояснювати іншим як це робиться. Краще буде опублікувати свої плани і цілі, написати про те, що ви думаєте з приводу цього виду заробітку, як збираєтеся досягти цього.

5. Актуальність

Намагайтеся наповнювати блог цікавими, корисними і, бажано, «вічними» постами. Т. е. Постами, які будуть корисні завжди. Якщо інформація в постах застаріває - своєчасно її оновлювати. Вдосконалюйте свої авторські навички.

6. Реклама

Не варто розміщувати на блозі одні лише рекламні пости з партнерськими посиланнями (приклад тут ). Але це зовсім не означає, що не потрібно заробляти за допомогою партнерок . Просто потрібно постаратися зробити пост цікавим і максимально корисним для читачів: мінімум реклами, максимум цікавого контенту.

7. Спілкування

Спілкуйтеся з читачами. Намагайтеся відповідати на всі листи і коментарі. Це допоможе стати вам у їхніх очах живим і чуйною людиною. Якщо ж таких дуже багато, то заплануйте це заняття на певний час.

8. У Вас повинно бути думка

Не варто боятися писати пости. Якщо ви вважаєте що ваш пост правильний (наприклад, ваша думка), то не бійтеся його публікувати. Бажано, щоб ваші пости викликали емоції. Нехай навіть ваша думка буде не як у всіх і не сподобається більшості. Часом такий підхід може зробити вас популярнішим. Пам'ятайте: у популярних людей багато не тільки шанувальників, але і ненависників!

Рекомендую прочитати статтю: «Як змусити себе працювати».

9. Тролінг

Не приймайте близько до серця образливі коментарі, просто видаліть і забудьте. Якщо людина постійно дістає вас, занесіть його в чорний список. Однак не варто видаляти деякі суперечать вашим постам коментарі. Якщо звичайно вони по темі. Суперечка викликає інтерес. Не бійтеся сперечатися! Ось недавно на моєму блозі залишили коментар: «блогер пишеться з однією« г »». Я його видалив. А дарма, адже на цей рахунок суперечок дуже багато. Немає єдиної думки про те, як писати це слово. Якби залишив, то впевнений, що коментарі з цього приводу ще б пішли.

10. Спілкування

Не бійтеся спілкуватися з іншими блогерами, якщо не можете знайти відповіді на якісь питання, зверніться до них за допомогою. Якщо питань багато, можете спробувати взяти у них інтерв'ю. Це підвищить інтерес до вашого блогу з боку читачів.

Корисні поради з ведення блогу

11. Читайте тільки необхідне

Часом ми починаємо зловживати читанням різних блогів. Є такі блогери, читаючи яких, мотивація пропадає геть. Вони пишуть про те, що та тема є безперспективною, починають дорікати когось, в загальному, читаєш, і один негатив від них. Не варто взагалі читати такі блоги. Якщо ви випадково потрапите на них, не належите до цих постів серйозно.

Не варто приділяти дуже багато часу читання інших блогів, а краще більше займатися своїм. Якщо ви будете постійно писати, сконцентруєте увагу на створенні свого блогу, то у вас буде більше шансів бути несхожим на інших.

12. Беріть участь в конкурсах

Звичайно, ця порада не відноситься до таких прийомів просування блогу, як коментування форумів та участь в різних конкурсах. На початковому етапі вони необхідні, і нехтувати ними не варто.

Організовуйте на своїх блогах конкурси та акції, це класний метод розкрутки блогу!

На цьому у мене на сьогодні все, тепер Ви знаєте як вести блог правильно. Сподіваюся, що в цій статті кожен знайде щось корисне для себе.

Любіть свої блог - це нескінченне джерело безцінного досвіду, інструмент саморозвитку!

Рекомендую прочитати мій пост про те, як блог змінив моє життя .

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью