• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету | AIN.UA

 1. Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету 26 Февраля, 2015 року, 14:05...
 2. Створення власного сайту або блогу
 3. Відеоблог на YouTube
 4. Фото- і відеостокі
 5. Програмісти, дизайнери та копірайтери
 6. Продаж предметів мистецтва онлайн
 7. Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету
 8. Фріланс-біржі
 9. Створення власного сайту або блогу
 10. Відеоблог на YouTube
 11. Фото- і відеостокі
 12. Програмісти, дизайнери та копірайтери
 13. Продаж предметів мистецтва онлайн
 14. Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету
 15. Фріланс-біржі
 16. Створення власного сайту або блогу
 17. Відеоблог на YouTube
 18. Фото- і відеостокі
 19. Програмісти, дизайнери та копірайтери
 20. Продаж предметів мистецтва онлайн

Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету

26 Февраля, 2015 року, 14:05

109781

За останні кілька місяців національна валюта подешевшала в кілька разів. Люди, які раніше заробляли близько $ 1000 в місяць, зараз отримують скромні $ 250-300. При цьому, більшість українських компаній отримує доходи в гривнях і не в змозі прив'язати зарплати співробітників до зростаючого курсу долара. Виняток становлять лише українські філії зарубіжних компаній та аутсорсера, але в загальній масі їх відсоток відносно невеликий. Ось і виходить, що серед українських інтернет-користувачів найпопулярнішим за останнім часом стало питання про те, як отримувати дохід в доларах і євро, не виїжджаючи за межі України. AIN.UA зібрав найпопулярніші способи отримання прибутку в іноземній валюті, які підходять не тільки IT-фахівцям, а й людям найрізноманітніших професій.

Фріланс-біржі

В інтернеті існує безліч фріланс-бірж, де замовники шукають робочі руки для своїх проектів. Всупереч поширеній думці, на фріланс-біржах є заробіток не тільки для IT-фахівців. Там часто потрібні люди, готові виконувати не вимагає особливих навичок роботу. Наприклад, заповнення форм, переклади, написання текстів і багато іншого. На сайті мікрозаданій fiverr.com можна спробувати заробити практично на чому завгодно - наприклад, один з користувачів системи за $ 5 вчить всіх бажаючих «ніндзя-тактиці» пошуку роботи через Linkedin. В інтернеті існує безліч інструкцій і курсів з основ фріланс-заробітку - ось, наприклад, один з них . До речі, слід пам'ятати, що для спілкування з замовниками і виконання завдань необхідно знати англійську мову хоча б на базовому рівні.

Виведення грошей здебільшого виробляється через PayPal або кредитні карти. На жаль, PayPal не працює з українськими банківськими картами. Виходом із ситуації може стати замовлення спеціальної передплаченого карти для прийому закордонних переказів - наприклад, Payoneer MasterCard . Її обслуговування обійдеться приблизно в $ 30 в рік, зате отримання платежів від зарубіжних замовників стане набагато простіше. Ті, хто часто подорожують, можуть також отримати карту одного з європейських банків - наприклад, деякі польські фінустанови дозволяють відкривати рахунки нерезидентам ЄС. Але не варто забувати, що громадяни України при відкритті рахунку за кордоном зобов'язані повідомити про це НБУ, а при розміщенні коштів на такому рахунку необхідно отримати індивідуальну ліцензію від все того ж Нацбанку.

Ось кілька популярних фріланс-бірж:

Останній ресурс - це проект засновника спільноти для номадів nomadlist.com , Яке об'єднує людей, які люблять подорожувати і працювати віддалено. До речі, переїзд в недорогу азіатську країну на кшталт Таїланду і віддалена робота звідти - непогана альтернатива сірим київським буднях. Правда, перед переїздом необхідно переконатися, що ваш дохід дозволяє оплачувати оренду житла і харчування за кордоном. Як правило, вартість життя за кордоном починається від $ 1000 в місяць.

Створення власного сайту або блогу

Один з найпопулярніших способів заробітку в інтернеті - створення власного сайту або блогу. Для цього не потрібно володіти якимись просунутими технічними навичками: досить зареєструвати домен, заплатити за хостинг і встановити простий «движок» на зразок WordPress . Можна також скористатися вже готовими рішеннями і вести свій блог на тематичних платформах, на зразок blogger.com або livejournal.com . Головне при цьому - знайти тематику, яка зацікавить ваших потенційних читачів. Наприклад, хорошим попитом користуються тексти про подорожі, відвідування незвичайних місць, огляди гаджетів і так далі.

Один з найпростіших способів для отримання доходу з власного сайту або блогу - це підключення однієї з «баннерокрутілок». Найпопулярніша у світі система подібного роду - Google AdSense. Google платить за кліки на банера, причому сума виплат залежить від тематики блогу і національності відвідувачів. Наприклад, за клік по банеру від українського користувача система платить 1-2 цента, а від американського - вже 15-20 центів. Точну суму доходу з такого сайту змоделювати дуже складно, але якщо грубо підрахувати, то з ресурсу з відвідуваністю 5000 чоловік в день з України можна заробити близько $ 50 в місяць. Можна також продавати рекламу безпосередньо рекламодавцям, а також пробувати заробити на спонсорство рубрик. У соціальній мережі Facebook можна підключитися до дискусії на тему заробітку через AdSense і YouTube, щоб більш детально ознайомитися з цим видом доходу.

Відеоблог на YouTube

Ще один спосіб заробітку на своїй творчості - це відеоблог на YouTube. Спрогнозувати дохід від відеороликів непросто - це залежить від тематики блогу і наявності рекламодавців в даній тематиці. Наприклад, на ролику з тисячею переглядів, за словами відеоблогера і консультанта Microsoft Ігоря Шаститко, можна заробити від одного до п'яти доларів. Нижче - невеликий лікнеп на тему заробітку в YouTube. Раніше на AIN.UA публікувалася докладна інструкція про те, як українському блогеру заробити на YouTube і добірка 5 українських відеоблогеров, на яких рекомендує підписатися Google .

Фото- і відеостокі

Якщо ви любитель фотографувати і знімати відео, то можна спробувати заробити на цьому захопленні. Фото- і відеостокі готові платити за фотографії, відеоролики, векторні малюнки, звукові ефекти, логотипи, AE-ефекти (відео) та інші файли. Втім, потрібно враховувати, що швидко і багато тут заробити не вийде. Доведеться витратити, як мінімум, кілька місяців, щоб розібратися які файли користуються найбільшим попитом і які сайти скільки платять. Ось деякі популярні ресурси подібного спрямування:

Існує також мережа стоків Envato з продажу всіх видів творчості, якими тільки можна займатися, використовуючи комп'ютер:

 • GraphicRiver.net - векторні зображення, растр в шарах (PSD), іконки, веб-елементи і багато іншого.
 • ThemeForest.net - HTML шаблони, WordPress, Joomla, Drupal теми та ін.
 • CodeCanyon.net - HTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP.NET, додатки, скрипти.
 • ActiveDen.net - все що стосується флеш-анімації.
 • 3DOcean.net - все що стосується 3D.
 • VideoHive.net - відео-ефекти, презентації та багато іншого.
 • Marketplace.Tutsplus.com - авторські уроки на будь-яку тему.

Програмісти, дизайнери та копірайтери

Здебільшого програмісти і дизайнери знаходять замовників через фріланс-біржі, але існують і спеціалізовані ресурси, на зразок 99designs.com , getacoder.com , codeur.com , jobs.smashingmagazine.com та інші. Детальну інформацію та відгуки про ці сайти можна без зусиль знайти за допомогою пошукових систем. Копірайтери і автори текстів можуть спробувати пошукати замовників на wizardwriters.com . На сайті затребувані фахівці абсолютно всіх напрямків. Є ще альтернативний і більш дружній варіант для жителів Східної Європи writerbay.com .

Продаж предметів мистецтва онлайн

Інтернет-платформа Saatchi Art - це соціальна мережа для художників, арт-дилерів і покупців, в якій кожен художник може створити свою персональну сторінку і виставити на продаж до 20 картин, скульптур, колажів або фотографій. У разі продажу, автор отримує 70% від суми угоди, а решта 30% забирає собі адміністрація Saatchi Art. При цьому сайт бере на себе всю логістику і гарантує доставку товару кінцевому покупцеві. Ресурс досить популярний серед українських користувачів - зараз там можна зустріти кілька сотень творів українських художників за ціною від $ 100 до $ 1500.

Ми перерахували тільки найосновніші і популярні джерела заробітку в інтернеті. Пошук та збір базової інформації зайняв всього кілька годин, але при більш детальному аналізі можна з легкістю знайти з десяток інших можливостей заробити на своїх навичках і уміннях. Пропонуємо залишати свої варіанти в коментарях.

Також не варто забувати, що виведення грошей в Україну найчастіше відбувається по напівлегальним схемам з безліччю обмежень з боку держави. Це може спричинити проблеми з перевіряючими органами, особливо з Фіскальної службою. Для легалізації своєї діяльності, багато фрілансери працюють як ФОП і чесно платять податки зі своїх зарубіжних доходів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету

26 Февраля, 2015 року, 14:05

109781

За останні кілька місяців національна валюта подешевшала в кілька разів. Люди, які раніше заробляли близько $ 1000 в місяць, зараз отримують скромні $ 250-300. При цьому, більшість українських компаній отримує доходи в гривнях і не в змозі прив'язати зарплати співробітників до зростаючого курсу долара. Виняток становлять лише українські філії зарубіжних компаній та аутсорсера, але в загальній масі їх відсоток відносно невеликий. Ось і виходить, що серед українських інтернет-користувачів найпопулярнішим за останнім часом стало питання про те, як отримувати дохід в доларах і євро, не виїжджаючи за межі України. AIN.UA зібрав найпопулярніші способи отримання прибутку в іноземній валюті, які підходять не тільки IT-фахівцям, а й людям найрізноманітніших професій.

Фріланс-біржі

В інтернеті існує безліч фріланс-бірж, де замовники шукають робочі руки для своїх проектів. Всупереч поширеній думці, на фріланс-біржах є заробіток не тільки для IT-фахівців. Там часто потрібні люди, готові виконувати не вимагає особливих навичок роботу. Наприклад, заповнення форм, переклади, написання текстів і багато іншого. На сайті мікрозаданій fiverr.com можна спробувати заробити практично на чому завгодно - наприклад, один з користувачів системи за $ 5 вчить всіх бажаючих «ніндзя-тактиці» пошуку роботи через Linkedin. В інтернеті існує безліч інструкцій і курсів з основ фріланс-заробітку - ось, наприклад, один з них . До речі, слід пам'ятати, що для спілкування з замовниками і виконання завдань необхідно знати англійську мову хоча б на базовому рівні.

Виведення грошей здебільшого виробляється через PayPal або кредитні карти. На жаль, PayPal не працює з українськими банківськими картами. Виходом із ситуації може стати замовлення спеціальної передплаченого карти для прийому закордонних переказів - наприклад, Payoneer MasterCard . Її обслуговування обійдеться приблизно в $ 30 в рік, зате отримання платежів від зарубіжних замовників стане набагато простіше. Ті, хто часто подорожують, можуть також отримати карту одного з європейських банків - наприклад, деякі польські фінустанови дозволяють відкривати рахунки нерезидентам ЄС. Але не варто забувати, що громадяни України при відкритті рахунку за кордоном зобов'язані повідомити про це НБУ, а при розміщенні коштів на такому рахунку необхідно отримати індивідуальну ліцензію від все того ж Нацбанку.

Ось кілька популярних фріланс-бірж:

Останній ресурс - це проект засновника спільноти для номадів nomadlist.com , Яке об'єднує людей, які люблять подорожувати і працювати віддалено. До речі, переїзд в недорогу азіатську країну на кшталт Таїланду і віддалена робота звідти - непогана альтернатива сірим київським буднях. Правда, перед переїздом необхідно переконатися, що ваш дохід дозволяє оплачувати оренду житла і харчування за кордоном. Як правило, вартість життя за кордоном починається від $ 1000 в місяць.

Створення власного сайту або блогу

Один з найпопулярніших способів заробітку в інтернеті - створення власного сайту або блогу. Для цього не потрібно володіти якимись просунутими технічними навичками: досить зареєструвати домен, заплатити за хостинг і встановити простий «движок» на зразок WordPress . Можна також скористатися вже готовими рішеннями і вести свій блог на тематичних платформах, на зразок blogger.com або livejournal.com . Головне при цьому - знайти тематику, яка зацікавить ваших потенційних читачів. Наприклад, хорошим попитом користуються тексти про подорожі, відвідування незвичайних місць, огляди гаджетів і так далі.

Один з найпростіших способів для отримання доходу з власного сайту або блогу - це підключення однієї з «баннерокрутілок». Найпопулярніша у світі система подібного роду - Google AdSense. Google платить за кліки на банера, причому сума виплат залежить від тематики блогу і національності відвідувачів. Наприклад, за клік по банеру від українського користувача система платить 1-2 цента, а від американського - вже 15-20 центів. Точну суму доходу з такого сайту змоделювати дуже складно, але якщо грубо підрахувати, то з ресурсу з відвідуваністю 5000 чоловік в день з України можна заробити близько $ 50 в місяць. Можна також продавати рекламу безпосередньо рекламодавцям, а також пробувати заробити на спонсорство рубрик. У соціальній мережі Facebook можна підключитися до дискусії на тему заробітку через AdSense і YouTube, щоб більш детально ознайомитися з цим видом доходу.

Відеоблог на YouTube

Ще один спосіб заробітку на своїй творчості - це відеоблог на YouTube. Спрогнозувати дохід від відеороликів непросто - це залежить від тематики блогу і наявності рекламодавців в даній тематиці. Наприклад, на ролику з тисячею переглядів, за словами відеоблогера і консультанта Microsoft Ігоря Шаститко, можна заробити від одного до п'яти доларів. Нижче - невеликий лікнеп на тему заробітку в YouTube. Раніше на AIN.UA публікувалася докладна інструкція про те, як українському блогеру заробити на YouTube і добірка 5 українських відеоблогеров, на яких рекомендує підписатися Google .

Фото- і відеостокі

Якщо ви любитель фотографувати і знімати відео, то можна спробувати заробити на цьому захопленні. Фото- і відеостокі готові платити за фотографії, відеоролики, векторні малюнки, звукові ефекти, логотипи, AE-ефекти (відео) та інші файли. Втім, потрібно враховувати, що швидко і багато тут заробити не вийде. Доведеться витратити, як мінімум, кілька місяців, щоб розібратися які файли користуються найбільшим попитом і які сайти скільки платять. Ось деякі популярні ресурси подібного спрямування:

Існує також мережа стоків Envato з продажу всіх видів творчості, якими тільки можна займатися, використовуючи комп'ютер:

 • GraphicRiver.net - векторні зображення, растр в шарах (PSD), іконки, веб-елементи і багато іншого.
 • ThemeForest.net - HTML шаблони, WordPress, Joomla, Drupal теми та ін.
 • CodeCanyon.net - HTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP.NET, додатки, скрипти.
 • ActiveDen.net - все що стосується флеш-анімації.
 • 3DOcean.net - все що стосується 3D.
 • VideoHive.net - відео-ефекти, презентації та багато іншого.
 • Marketplace.Tutsplus.com - авторські уроки на будь-яку тему.

Програмісти, дизайнери та копірайтери

Здебільшого програмісти і дизайнери знаходять замовників через фріланс-біржі, але існують і спеціалізовані ресурси, на зразок 99designs.com , getacoder.com , codeur.com , jobs.smashingmagazine.com та інші. Детальну інформацію та відгуки про ці сайти можна без зусиль знайти за допомогою пошукових систем. Копірайтери і автори текстів можуть спробувати пошукати замовників на wizardwriters.com . На сайті затребувані фахівці абсолютно всіх напрямків. Є ще альтернативний і більш дружній варіант для жителів Східної Європи writerbay.com .

Продаж предметів мистецтва онлайн

Інтернет-платформа Saatchi Art - це соціальна мережа для художників, арт-дилерів і покупців, в якій кожен художник може створити свою персональну сторінку і виставити на продаж до 20 картин, скульптур, колажів або фотографій. У разі продажу, автор отримує 70% від суми угоди, а решта 30% забирає собі адміністрація Saatchi Art. При цьому сайт бере на себе всю логістику і гарантує доставку товару кінцевому покупцеві. Ресурс досить популярний серед українських користувачів - зараз там можна зустріти кілька сотень творів українських художників за ціною від $ 100 до $ 1500.

Ми перерахували тільки найосновніші і популярні джерела заробітку в інтернеті. Пошук та збір базової інформації зайняв всього кілька годин, але при більш детальному аналізі можна з легкістю знайти з десяток інших можливостей заробити на своїх навичках і уміннях. Пропонуємо залишати свої варіанти в коментарях.

Також не варто забувати, що виведення грошей в Україну найчастіше відбувається по напівлегальним схемам з безліччю обмежень з боку держави. Це може спричинити проблеми з перевіряючими органами, особливо з Фіскальної службою. Для легалізації своєї діяльності, багато фрілансери працюють як ФОП і чесно платять податки зі своїх зарубіжних доходів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Як українцям отримувати дохід в доларах і євро за допомогою інтернету

26 Февраля, 2015 року, 14:05

109781

За останні кілька місяців національна валюта подешевшала в кілька разів. Люди, які раніше заробляли близько $ 1000 в місяць, зараз отримують скромні $ 250-300. При цьому, більшість українських компаній отримує доходи в гривнях і не в змозі прив'язати зарплати співробітників до зростаючого курсу долара. Виняток становлять лише українські філії зарубіжних компаній та аутсорсера, але в загальній масі їх відсоток відносно невеликий. Ось і виходить, що серед українських інтернет-користувачів найпопулярнішим за останнім часом стало питання про те, як отримувати дохід в доларах і євро, не виїжджаючи за межі України. AIN.UA зібрав найпопулярніші способи отримання прибутку в іноземній валюті, які підходять не тільки IT-фахівцям, а й людям найрізноманітніших професій.

Фріланс-біржі

В інтернеті існує безліч фріланс-бірж, де замовники шукають робочі руки для своїх проектів. Всупереч поширеній думці, на фріланс-біржах є заробіток не тільки для IT-фахівців. Там часто потрібні люди, готові виконувати не вимагає особливих навичок роботу. Наприклад, заповнення форм, переклади, написання текстів і багато іншого. На сайті мікрозаданій fiverr.com можна спробувати заробити практично на чому завгодно - наприклад, один з користувачів системи за $ 5 вчить всіх бажаючих «ніндзя-тактиці» пошуку роботи через Linkedin. В інтернеті існує безліч інструкцій і курсів з основ фріланс-заробітку - ось, наприклад, один з них . До речі, слід пам'ятати, що для спілкування з замовниками і виконання завдань необхідно знати англійську мову хоча б на базовому рівні.

Виведення грошей здебільшого виробляється через PayPal або кредитні карти. На жаль, PayPal не працює з українськими банківськими картами. Виходом із ситуації може стати замовлення спеціальної передплаченого карти для прийому закордонних переказів - наприклад, Payoneer MasterCard . Її обслуговування обійдеться приблизно в $ 30 в рік, зате отримання платежів від зарубіжних замовників стане набагато простіше. Ті, хто часто подорожують, можуть також отримати карту одного з європейських банків - наприклад, деякі польські фінустанови дозволяють відкривати рахунки нерезидентам ЄС. Але не варто забувати, що громадяни України при відкритті рахунку за кордоном зобов'язані повідомити про це НБУ, а при розміщенні коштів на такому рахунку необхідно отримати індивідуальну ліцензію від все того ж Нацбанку.

Ось кілька популярних фріланс-бірж:

Останній ресурс - це проект засновника спільноти для номадів nomadlist.com , Яке об'єднує людей, які люблять подорожувати і працювати віддалено. До речі, переїзд в недорогу азіатську країну на кшталт Таїланду і віддалена робота звідти - непогана альтернатива сірим київським буднях. Правда, перед переїздом необхідно переконатися, що ваш дохід дозволяє оплачувати оренду житла і харчування за кордоном. Як правило, вартість життя за кордоном починається від $ 1000 в місяць.

Створення власного сайту або блогу

Один з найпопулярніших способів заробітку в інтернеті - створення власного сайту або блогу. Для цього не потрібно володіти якимись просунутими технічними навичками: досить зареєструвати домен, заплатити за хостинг і встановити простий «движок» на зразок WordPress . Можна також скористатися вже готовими рішеннями і вести свій блог на тематичних платформах, на зразок blogger.com або livejournal.com . Головне при цьому - знайти тематику, яка зацікавить ваших потенційних читачів. Наприклад, хорошим попитом користуються тексти про подорожі, відвідування незвичайних місць, огляди гаджетів і так далі.

Один з найпростіших способів для отримання доходу з власного сайту або блогу - це підключення однієї з «баннерокрутілок». Найпопулярніша у світі система подібного роду - Google AdSense. Google платить за кліки на банера, причому сума виплат залежить від тематики блогу і національності відвідувачів. Наприклад, за клік по банеру від українського користувача система платить 1-2 цента, а від американського - вже 15-20 центів. Точну суму доходу з такого сайту змоделювати дуже складно, але якщо грубо підрахувати, то з ресурсу з відвідуваністю 5000 чоловік в день з України можна заробити близько $ 50 в місяць. Можна також продавати рекламу безпосередньо рекламодавцям, а також пробувати заробити на спонсорство рубрик. У соціальній мережі Facebook можна підключитися до дискусії на тему заробітку через AdSense і YouTube, щоб більш детально ознайомитися з цим видом доходу.

Відеоблог на YouTube

Ще один спосіб заробітку на своїй творчості - це відеоблог на YouTube. Спрогнозувати дохід від відеороликів непросто - це залежить від тематики блогу і наявності рекламодавців в даній тематиці. Наприклад, на ролику з тисячею переглядів, за словами відеоблогера і консультанта Microsoft Ігоря Шаститко, можна заробити від одного до п'яти доларів. Нижче - невеликий лікнеп на тему заробітку в YouTube. Раніше на AIN.UA публікувалася докладна інструкція про те, як українському блогеру заробити на YouTube і добірка 5 українських відеоблогеров, на яких рекомендує підписатися Google .

Фото- і відеостокі

Якщо ви любитель фотографувати і знімати відео, то можна спробувати заробити на цьому захопленні. Фото- і відеостокі готові платити за фотографії, відеоролики, векторні малюнки, звукові ефекти, логотипи, AE-ефекти (відео) та інші файли. Втім, потрібно враховувати, що швидко і багато тут заробити не вийде. Доведеться витратити, як мінімум, кілька місяців, щоб розібратися які файли користуються найбільшим попитом і які сайти скільки платять. Ось деякі популярні ресурси подібного спрямування:

Існує також мережа стоків Envato з продажу всіх видів творчості, якими тільки можна займатися, використовуючи комп'ютер:

 • GraphicRiver.net - векторні зображення, растр в шарах (PSD), іконки, веб-елементи і багато іншого.
 • ThemeForest.net - HTML шаблони, WordPress, Joomla, Drupal теми та ін.
 • CodeCanyon.net - HTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP.NET, додатки, скрипти.
 • ActiveDen.net - все що стосується флеш-анімації.
 • 3DOcean.net - все що стосується 3D.
 • VideoHive.net - відео-ефекти, презентації та багато іншого.
 • Marketplace.Tutsplus.com - авторські уроки на будь-яку тему.

Програмісти, дизайнери та копірайтери

Здебільшого програмісти і дизайнери знаходять замовників через фріланс-біржі, але існують і спеціалізовані ресурси, на зразок 99designs.com , getacoder.com , codeur.com , jobs.smashingmagazine.com та інші. Детальну інформацію та відгуки про ці сайти можна без зусиль знайти за допомогою пошукових систем. Копірайтери і автори текстів можуть спробувати пошукати замовників на wizardwriters.com . На сайті затребувані фахівці абсолютно всіх напрямків. Є ще альтернативний і більш дружній варіант для жителів Східної Європи writerbay.com .

Продаж предметів мистецтва онлайн

Інтернет-платформа Saatchi Art - це соціальна мережа для художників, арт-дилерів і покупців, в якій кожен художник може створити свою персональну сторінку і виставити на продаж до 20 картин, скульптур, колажів або фотографій. У разі продажу, автор отримує 70% від суми угоди, а решта 30% забирає собі адміністрація Saatchi Art. При цьому сайт бере на себе всю логістику і гарантує доставку товару кінцевому покупцеві. Ресурс досить популярний серед українських користувачів - зараз там можна зустріти кілька сотень творів українських художників за ціною від $ 100 до $ 1500.

Ми перерахували тільки найосновніші і популярні джерела заробітку в інтернеті. Пошук та збір базової інформації зайняв всього кілька годин, але при більш детальному аналізі можна з легкістю знайти з десяток інших можливостей заробити на своїх навичках і уміннях. Пропонуємо залишати свої варіанти в коментарях.

Також не варто забувати, що виведення грошей в Україну найчастіше відбувається по напівлегальним схемам з безліччю обмежень з боку держави. Це може спричинити проблеми з перевіряючими органами, особливо з Фіскальної службою. Для легалізації своєї діяльності, багато фрілансери працюють як ФОП і чесно платять податки зі своїх зарубіжних доходів.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?
Помітили помилку?
Помітили помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью