• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити прибутковий блог

Деякі з сучасних блогерів заробляють досить пристойні гроші завдяки рекламі, продажу статей і посилань, а також за допомогою "партнерок". Новачки, які тільки приходять в інтернет-бізнес, хотіли б повторити успіхи своїх попередників. Однак, статистика показує, що приблизно 80% новачків йдуть ні з чим. Перші спроби створити блог не призводять до мети. У чому ж причина?

У чому ж причина

Основна проблема всіх новачків - це відсутність терпіння і ентузіазму. Не можна створити дійсно прибутковий блог за пару місяців. Веб-майстри, які сьогодні мають доходи від 3 тисяч доларів, розповідають, що перший рік вони взагалі майже нічого не отримували. Їм доводилося розвивати свої сайти, викладати нові статті , Проводити розкрутку. Але при цьому вони не мали доходів. Тобто цілий рік блог існував на одному ентузіазмі творців. І тільки після якогось кордону власники починали отримувати прибуток.

Друга помилка, яку роблять новачки, полягає в надмірну амбітність. Якщо людина хоче навчитися заробляти на блозі, то він спочатку повинен створити щось на зразок пілотного проекту. Це означає, то для початку підійде недорога cms. Можна вибрати, наприклад, Вордпресс або Joomla. на таких двигунах створити свій блог можна протягом декількох хвилин. За веб-майстром залишається тільки робота по наповненню і оптимізації .

Початківці блогери часто хочуть створити масштабний проект і беруться за вивчення мов програмування. Деякі замовляють сайт в веб-студії. Коли проект готовий, веб-майстер виявляє, що йому нема чим його заповнювати, тому що ідей для статей просто немає. Щоб створити успішний блог, потрібні ідеї. Причому у кожного веб-майстра такі ідеї повинні бути розписані на кілька місяців вперед. В іншому випадку публікації припиняться.

У розвитку блога існують певні етапи. Наприклад, маючи близько двох сотень стандартних публікацій без особливого просування можна набрати стільки ж унікальних користувачів на добу. При активному просуванні можна збільшити на ті ж статті число відвідувачів в 10 і більше разів. Тому мало просто заповнювати блог, треба ще активно працювати з аудиторією.

Багато новачків гублять свої проекти тоді, коли намагаються заробити на сайті в перші місяці його існування. Це не веде до великих заробітків. Продаж посилань з молодого сайту сьогодні можлива на деяких біржах. Але фахівці не рекомендують починати заробляти на занадто молодих проектах. Краще почекати, поки ресурсу виповниться хоча б рік. Бажання швидко отримати віддачу від проекту може привести до того, що сайт потрапить під санкції пошуковиків .

У чому ж причина?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью