• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити окрему сторінку для записів у блозі в WordPress

 1. Налаштування за замовчуванням для статичної сторінки в WordPress

П про замовчуванням WordPress відображає вміст у форматі блогу на головній сторінці. Але що, якщо ви хочете створити власний сайт в WordPress? Куди йдуть ваші сторінки блогу? У цій статті ми покажемо вам, як створити окрему сторінку для блогу в WordPress.

Налаштування за замовчуванням для статичної сторінки в WordPress

WordPress поставляється з вбудованою підтримкою для створення користувальницької домашньої сторінки (статичної головної сторінки), а також окрему сторінку для постів в блозі. Щоб використовувати цей метод, необхідно створити дві нові сторінки в WordPress. Першою сторінкою буде ваша домашня сторінка. У вашій панелі адміністратора WordPress, перейдіть до Сторінки »Додати, щоб створити нову сторінку. Ви можете назвати її як "Домашня". З правого боку, ви побачите вікно з пропозицією вибрати шаблон сторінки.

Більшість сучасних тим на WordPress приходять з одними шаблонами сторінок, які можуть бути використані для статичної головної сторінки вашого сайту. У цьому прикладі ми використовуємо тему Двадцять Дванадцять, яка поставляється з шаблоном першої сторінки. Після вибору шаблону, наступна річ, що вам потрібно зробити, це натиснути на параметри екрану в правому верхньому куті екрану і встановіть прапорець для обговорення.

Відображатиметься для обговорення мета поле нижче області поста редагування. Зніміть обидва коментаря і зворотні посилання, щоб відключити обговорення на домашній сторінці.

Далі вам потрібно створити ще одну сторінку для вашого блогу. Ви можете назву цю сторінку як блог. Багато тем WordPress приходять з різними шаблонами, і цілком можливо, що ваша тема може мати шаблон, який буде використовуватися для блогу сторінки. Однак, якщо немає шаблону доступного у вашій темі, то ви можете просто вибрати за замовчуванням. Не забудьте відключити коментарі і trackback опцію на цій сторінці.

Те, що ми зробили тут, це створили дві сторінки, які ми будемо використовувати для показу персоналізованої домашньої сторінки та сторінки для блогу. Тепер нам потрібно змінити WordPress, щоб використовувати ці сторінки відповідно. Для цього перейдіть до Налаштування »Читання і в опції першої сторінки відображення вибрати статичні сторінки. Нижче цього виберіть сторінку, яка буде використовуватися в якості першої сторінки та сторінки для вашого блогу.

Нижче цього виберіть сторінку, яка буде використовуватися в якості першої сторінки та сторінки для вашого блогу

Збережіть зміни і завантажте ваш сайт для огляду змін. Ви можете захотіти, відобразити сторінку блога в вашому меню навігації. Для цього перейдіть до Зовнішній вигляд »меню і додайте сторінку блога в меню.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Але що, якщо ви хочете створити власний сайт в WordPress?
Куди йдуть ваші сторінки блогу?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью