• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити блог в інтернеті безкоштовно: новачкам від досвідчених блогерів

Кількість людей, які намагаються створити власний сайт або блог, зростає щодня

Кількість людей, які намагаються створити власний сайт або блог, зростає щодня. Це природно, адже кордону віртуального світу вже давно розмиті, інтернет тісно переплітається з реальністю. Багато вже не хочуть залишатися пасивними читачами чужих сторінок, а намагаються створити власні інтернет-майданчики.

Зробити це нескладно. Існує величезна кількість спеціальних сервісів і майданчиків для початківців сайтостроителей, з їх допомогою втілити в життя ваш проект ви зможете в найкоротші терміни. Але давайте розберемося, як створити блог в інтернеті безкоштовно , При цьому, отримати максимум можливостей і перспектив.

Сайт або блог: в чому різниця?

Власний сайт - це ваш окреме інтернет-простір, створене на вашу дизайну, вимогам. Управління сайтом повністю здійснюється його власником. Щоб зробити його, потрібно пройти всі основні етапи:

 • розробити дизайн (використовується графічний редактор);
 • перевести макет в HTML код, зрозумілий для браузерів, оформити всі елементи і блоки через CSS, зробити його більш інтерактивним і динамічним за допомогою мов програмування;
 • вибрати доменне ім'я і зареєструвати його;
 • розмістити його на сервері, який безперервно перебуває в мережі (це називається хостингом). Існують безкоштовні майданчики, або платні сервіси;
 • наповнити сторінки текстом, графікою або відео - будь-якою інформацією по вашій тематиці.

Чим відрізняється блог від власного сайту? За своїм визначенням блог - це особистий щоденник кожної людини, який регулярно залишає в ньому записи (відео, фото). Він доступний для перегляду всім користувачам мережі, а також доступний для коментування. Щоб вести свій блог, не потрібно створювати його з нуля, можна скористатися готовою базовою площадкою, завдання користувача - просто наповнювати текстами та іншим контентом.

Але все це вірно тільки для блогів в класичному їх розумінні. Сьогодні ця сфера істотно змінилася. Основні аспекти таких змін:

 • майданчики для розміщення блогів і самі програми для створення власного сайту розділилися. З'явилися системи управління контентом - так звані движки, за допомогою яких створити сайт можна без верстки в HTML;
 • з'явилися різні шаблони, щоб кожна людина могла вибрати свій варіант дизайну і структури сайту;
 • призначення також змінилося. Блоги тепер ведуть не тільки для того, щоб ділитися думками. Це новинні майданчики, сайти-візитки фахівців, тематичні майданчики, навіть інтернет-магазини. Можна сміливо сказати, що вже немає такого чіткого поняття, як "блог". Є сайт з нуля і сайт на основі блогу.

Способи створення сайту (блогу)

1. Всі - структура, дизайн, розміщення, функціонал - прописується з нуля;

2. Ви вибираєте блог-майданчик і користуєтеся готовими шаблонами компанії, створюючи сайт за лічені години;

3. Ви вибираєте собі доменне ім'я та хостинг, а створюєте сайт на базі однієї з готових систем управління (CMC).

Другий варіант виглядає найпростішим і привабливим. Але в ньому є чимало мінусів. Перший і головний з них - ви не є повноцінним власником власного сайту. Вся інформація розміщується на ресурсі компанії, вона диктує свої правила. Ваша інтернет-сторінка може бути видалена або пошкоджена, немає можливості керувати ним повністю. Так, на безкоштовних конструкторах вам доведеться миритися з рекламою, що розміщується на вашому блозі, простір на диску під нього буде обмеженим. Крім того, ви зможете зробити тільки те, що передбачено функціоналом програми.

Деякі проблеми залишаються і у тих, хто хоче створити сайт на базі готових движків. Вони далеко не ідеальні, і можуть працювати не так, як вам би хотілося.

Ще один цікавий варіант - це створення власного блогу на базі готових шаблонів. Писати HTML код самостійно не потрібно буде, можливо, буде потрібно тільки вносити деякі корективи. Але це вже економія часу і зусиль.

Знайти хороші, різнопланові шаблони для сайту html за тематиками можна тут . Є як платні, так і безкоштовні версії, їх можна протестувати і доповнити корисними плагінами, скриптами.

Отже, щоб створити блог, досить просто зареєструватися на одній з блог-майданчиків, вибрати шаблон і налаштувати його під себе. Але щоб зробити сайт, який ранжируватиметься пошуковими системами, залучати відвідувачів, врешті-решт, приносити вам прибуток, потрібно розміщувати його на потужних серверах, і пропрацювати структуру самостійно.

Сайт або блог: в чому різниця?
Чим відрізняється блог від власного сайту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью