• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити блог безкоштовно, 3 способи | Агентство інтернет-маркетингу - Andrii Pavlenko Agency в Грузії

 1. Блог на WordPress
 2. Блог на Blogger від Google
 3. Як створити блог на Facebook

Як створити блог безкоштовно без грошових вкладень, я розповім вам в цій статті. Я вибрав три найпопулярніші платформи на яких можна створити і вести професійний блог: WordPress, Blogger (від Google) і Facebook.

Блог на WordPress

Щоб створити блог на WordPress потрібно перейти на офіційний сайт і пройти реєстрацію. Після реєстрації у вас відразу з'являється можливість вибрати шаблон для майбутнього сайту, додати бажані функції, віджети і виконати налаштування.

З плюсів можна виділити наступне: простота, можливість створення безкоштовного якісного сайту з можливістю вибору безлічі шаблонів з гарним дизайном і великим вибором налагоджень.

З мінусів: в безкоштовній версії сайту, в кожній статті буде показуватися рекламний блок, але його не буде якщо проплатити аккаунт.

Блог на Blogger від Google

Для того щоб створити свій власний блог на платформі Blogger абсолютно безкоштовно, необхідно лише кілька хвилин. Для цього перейдіть на сайт Blogger і натисніть кнопку «Створити блог» і дотримуйтесь рекомендацій.

Через кілька хвилин можете приступати до публікації першої статті.

Через кілька хвилин можете приступати до публікації першої статті

З плюсів: добре індексується в Google, немає реклами, простий у використанні.

З мінусів: не великий вибір шаблонів зі слабким дизайном і мінімальний набір налаштувань.

Як створити блог на Facebook

Щоб створити особистий блог в facebook, потрібно спочатку зареєструвати особистий аккаунт, а потім вже створити бізнес-сторінку. І вже на ній ви зможете вести свій блог. Але статті свої ви будете писати і оформляти не в постах, а в розділі «Нотатки«, які ідеально для цього підходять.

На скрині нижче показаний приклад бізнес-сторінки Andrii Pavlenko на якій картинка із зображенням блокнота й олівця з підписом «Write a note«.

На скрині нижче показаний приклад бізнес-сторінки  Andrii Pavlenko  на якій картинка із зображенням блокнота й олівця з підписом «Write a note«

Натиснувши на меню «Нотатки» відкриється вікно, подібне як на сайті (наприклад WordPress), для написання статті. Нижче я виклав скрін з зображенням, на якому видно як воно виглядає.

Для публікації статті необхідно написати назву заголовка і додати зображення. А далі вже пишіть статтю, вставляєте зображення, редагуєте текст, вставляєте посилання, все майже так само як на інших платформах.

Плюси: можна збирати свою цільову аудиторію, постійно з нею взаємодіяти, проводити прямі ефіри.

Мінуси: нотатки мають менший охоплення в порівнянні з публікаціями; немає вибору дизайну сторінки і стандартний набір налаштувань; відсутнє головне меню і меню категорії (рубрики).

Популярні статті:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью