• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як створити блог? Безкоштовний відеокурс "Мій прибутковий блог"

 1. Для чого потрібен блог?
 2. Як створити блог?

24 березня 2012 +1701 72

Привіт, шановні читачі!

Якщо ви задумалися над створенням свого інтернет-ресурсу в мережі, то найпростішим і надійним варіантом буде створення блог на движку WordPress. Цей движок дуже популярний, він легкий в настройках і управлінні, досить потужний і простий у засвоєнні.

Цей пост призначений виключно для новачків, для тих людей хто хоче зробити собі сайт в інтернеті, але не знає як! Чи не знає з чого почати і не розбирається в кодах - HTML, CSS, PHP і т.п.

Для чого потрібен блог?

Блог може приносити вам додатковий дохід Блог може приносити вам додатковий дохід. Особисто я зробив собі блог саме для того, щоб мати можливість заробляти в інтернеті. Хтось робить блог своїм помічників в будь-якому бізнесі. Блог збирає навколо себе однодумців, майбутніх клієнтів, передплатників, зближує їх з автором. Наприклад, заняття блогінгом мені дало багато новий знань в цій сфері, я познайомився з новими людьми і навчився заробляти гроші в інтернеті.

Якщо ви думаєте, що вести блог складно, а утримувати його дорого, то ви помиляєтеся. Все робиться дуже просто і практично не потрібно ніяких фінансових витрат! Зате у вас буде реальний шанс змінити своє мислення і почати свої власний бізнес в інтернеті. Я дуже рекомендую вам прочитати мій класний пост про те, як стати блогером . Там я написав свою історію і всі переваги, які дає блогінг!

Як створити блог?

Створити блог на WordPress досить просто, в цій статті я коротко розкажу весь процес створення свого інтернет-ресурсу, а в кінці вас чекає невеликий бонус у вигляді відеоуроків (безкоштовного відеокурсу) за вибором тематики блогу і його створенні Створити блог на WordPress досить просто, в цій статті я коротко розкажу весь процес створення свого інтернет-ресурсу, а в кінці вас чекає невеликий бонус у вигляді відеоуроків (безкоштовного відеокурсу) за вибором тематики блогу і його створенні.

Але я прошу вас не поспішати переходити відразу до скачування курсу, обов'язково дочитайте цей пост до кінця! Прочитайте цю статтю дуже уважно, повірте - це важливо, і у мене є, що сказати вам!

Нерідко мені на пошту приходять листи з питаннями про те, як перенести файли і базу даних на хостинг, як налаштувати блог, як налаштувати індексацію і багато інших ... І ось я, нарешті, зможу відповісти на всі ці питання.

Взагалі, я не раз говорив про те, для того що б «створити» хороший інтернет-ресурс, потрібно дуже багато працювати. Саме на створення якісного ресурсу у вас може піти не один місяць і навіть рік.

Ресурс, який Ви зараз бачите, був зроблений за один день, а ось розвитком якісного блогу я займаюся вже восьмий місяць (на момент написання цієї статті). Я регулярно пишу пости, наповнюю блог контентом, займаюся його розкручуванням і просуванням, проводжу різні конкурси та акції (можете ознайомитися з ними тут ).

Сьогодні в інтернеті створюється величезна кількість сайтів, і лише деякі стають якісними і популярними ресурсами. А що інші? А решта просто вмирають, або займаються тільки заробітком і нічого корисного і цікавого з себе не представляють. Так відбувається тому, що новачки допускають багато різних помилок, які заважають їм, і знищують їх ресурси на самому початку шляху. ось в цієї статті я писав про ці помилки. Обов'язково прочитайте цей пост! А вже потім продовжуйте читання цієї статті.

Перед тим як приступити до створення свого щоденника, необхідно чітко спланувати всі дії:

Другий пункт, напевно, буде незрозумілий новачкам, але не лякайтеся, з часом Ви розберетеся в усьому. Це не весь план дій, ось вам стаття , Де я докладно писав про те, з чого почати. Обов'язково прочитайте цей пост, він буде вам дуже корисний! Якщо ви прочитали ці статті, то ви на правильному шляху, у вас повинен сформуватися чіткий план дій, якщо його немає, то візьміть аркуш паперу і ручку, і складіть цей план. Можливо, у вас вже з'явилося багато питань по блогінгу, не лякайтеся і не поспішайте, з часом Ви знайдете на них відповіді!

Після того, як ви визначилися з тематикою і склали семантичне ядро, необхідно перейти, власне, до технічної частини. Не лякайтеся, це просто коротка стаття. Як все це реалізувати я розповів і наочно показав у своєму видеокурсе "Мій прибутковий блог". Качайте його і робіть все як там показано! Курс абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ!

»СКАЧАТИ КУРС БЕЗКОШТОВНО!«

І так, як Ви вже зрозуміли, для того, щоб зробити щоденник, Вам потрібен навчальний матеріал, який наочно покаже (продемонструє) весь процес, давайте я коротенько розповім про даному відеокурсу.

І так, як Ви вже зрозуміли, для того, щоб зробити щоденник, Вам потрібен навчальний матеріал, який наочно покаже (продемонструє) весь процес, давайте я коротенько розповім про даному відеокурсу

Відеокурс складається з шести основних розділів і в кожному з них є відеоуроки.

Відеокурс складається з шести основних розділів і в кожному з них є відеоуроки

Перший розділ «Введення» найважливіший для новачків! З нього ви дізнаєтеся:

 • чи можна заробити в інтернеті
 • якими способами заробляють блогери і скільки можна заробити
 • основні речі про які вам слід знати обов'язково
 • як правильно вибрати і протестувати нішу (тему блогу)

чи можна заробити в інтернеті  якими способами заробляють блогери і скільки можна заробити  основні речі про які вам слід знати обов'язково  як правильно вибрати і протестувати нішу (тему блогу)

У наступному розділі я наочно покажу весь процес створення блогу і розповім про всі технічні моменти:

 • як вибрати хостинг і домен для сайту
 • як створити базу даних і встановити WordPress
 • як зробити дизайн
 • як налаштувати свій блог

Вся технічна частина дуже проста, виконати всі уроки з мого курсу зможе навіть дитина або пенсіонер! Так що не лякайтеся нічого складного там не буде. Коли я робив цей блог, то абсолютно нічого не знав, але впорався за день без проблем!

Розділ по розкрутці блогу розповість вам:

 • про головні помилки початківців блогерів
 • про що потрібно писати в блог і як це правильно робити
 • як скласти то саме семантичне ядро
 • як оптимізувати свої статті для пошукових систем
 • як просувати блог в пошукових системах

Дані уроки дуже стануть в нагоді тим, хто вже пройшов всі технічні моменти і має готовий сайт / блог в інтернеті.

Ну і перед тим, як підвести підсумки навчання ви потрапляєте в останній розділ, в якому я розповім про те, що потрібно робити перший час ведення блогу.

У підсумку, вивчивши курс і виконати всі завдання, ви отримаєте готовий блог і все знання, які стануть в нагоді вам на початковому етапі вашої блоггерской діяльності. Подібні за змістом курси ви навряд чи зустрінете в російському інтернеті та ще й абсолютно безкоштовно.

Беріть і користуйтеся. Буду вам дуже вдячний за ваші відгуки і коментарі!

Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, ставати вам блогером чи ні, то я рекомендую скачати мою БЕЗКОШТОВНУ книгу «Як заробити в інтернеті новачкові» і прочитати її. Тоді, я сподіваюся, ви прийміть правильне рішення, яке, можливо, змінить ваше життя назавжди.

Тоді, я сподіваюся, ви прийміть правильне рішення, яке, можливо, змінить ваше життя назавжди

»СКАЧАТИ КНИГУ БЕЗКОШТОВНО«

На цьому у мене все! Бажаю вам легко створити собі блог! Успіхів!

Щоб не пропустити вихід нових постів рекомендую Вам підписатися на оновлення мого блогу!

З повагою, Олександр Бобрин

Поділися з друзями:

Зверніть увагу:

Схожі статті

Для чого потрібен блог?
Як створити блог?
Для чого потрібен блог?
Як створити блог?
А що інші?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью