• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як просувати telegram-канал?

 1. Безкоштовні способи просування
 2. 2 Не май 100 фоловерів
 3. 3 Партнерства
 4. 4 Facebook-майданчики
 5. 5 Каталоги
 6. Платні способи просування
 7. 2 Sociate.ru
 8. Корисні інструменти

Telegram став одним з найпопулярніших месенджерів - в ньому немає нічого, що перевантажували б увагу користувача, враховуючи кількість інформації, що надходить і реклами.

Можливість зайти в месенджер, обмінятися повідомленнями з потрібними людьми і вийти - це те, що привертає увагу аудиторії.

Проте, в Telegram з'явилися канали - профілі, які регулярно видають цікаву інформацію і можуть збирати передплатників. Що відрізняє їх від груп і публічних сторінок в "Вконтакте" і Facebook - це те, що публікації каналів, на які ви підписані, висвічуються так само, як повідомлення. Тобто для подібного контенту не виділено окремий екран, не потрібно нікуди переходити. Це ще одна причина популярності telegram-каналів.

Якщо ви зацікавлені у створенні корпоративного або особистого каналу, пропонуємо дізнатися більше про те, як його просувати.

Безкоштовні способи просування

1 Контент всьому голова

Якщо ви дійсно зацікавлені в органічному розвитку каналу, готові приділяти йому час і розвивати, а не створити "просто щоб був, адже так все роблять", вам потрібно продумати контент-стратегію.

Визначтеся з темами, експертизою, рубриками, проаналізуйте цільову аудиторію і її потреби.

Публікуйте корисний і унікальний контент. Таким чином ви зможете отримати безкоштовне сарафанне просування.

2 Не май 100 фоловерів

Якщо канал корпоративний, звичайно ж, розмістіть посилання в усіх соціальних мережах і на сайті. Аргументуйте, чому необхідно приєднатися до telegram - наприклад, в каналі буде унікальна інформація, якої немає в блозі або на Facebook. Попросіть співробітників опублікувати посилання в своїй стрічці, причому постарайтеся зробити це нативної. Наприклад, додати вижимки, превью або корисну пораду зі статті або поста, а в кінці дописати, що інформацію ви знайшли в такому-то каналі.

3 Партнерства

Знайдіть канали суміжної тематики або цільової аудиторії і запропонуйте зробити взаємні піар пости. І знову повторимося про нативний такої реклами, намагайтеся дати користувачам реальну корисну причину, яка спонукає їх підписатися.

4 Facebook-майданчики

На Facebook є спеціальні групи, в яких ведуться тематичні обговорення, а користувачі додають корисні статті з різних майданчиків. Наприклад, контент-маркетингу присвячена така група.

Ви можете додавати в них тексти своїх постів, в кінці дописуючи посилання на telegram-канал.

5 Каталоги

Так. навіть у Telegram вже є безкоштовні каталоги - ви додаєте посилання і опис каналу:

Платні способи просування

1 Добірки

Деякі канали роблять платні добірки каналів, в які ви можете додати і свій ресурс. Також можна за оплату прорекламуватися в каналі з відповідною ца.

Зазвичай канали, відкриті до цього в описі додають посилання на бота, через якого можна зв'язатися з автором каналу.

Підібрати відповідний канал можна за допомогою сайту Tlgrm.ru в розділі "Канали". Звертайте увагу на кількість передплатників і частоту виходу матеріалів.

2 Sociate.ru

Біржа, яка дозволяє рекламувати Telegram-канали. Доступні зручні фільтри (тематика, ціна, охоплення аудиторії, кількість передплатників). Вартість визначається від 1000 показів.

Вибираючи безкоштовний або платний спосіб розкрутки важливо пам'ятати про те, що вам цікаві "живі" передплатники, а значить належну увагу приділяйте контенту - робіть його цікавим, трендовим і корисним.

Корисні інструменти

Крім того, використовуйте сервіс telegra.ph , Який допоможе відображати ваші пости більш презентабельно як в веб-версії, так і в мобільній:

А в каналі Artjoker ви можете прочитати корисні статті про маркетинг, стартапи, мобільного та веб-розробки. Приєднуйтесь :)

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью