• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як правильно вибрати тему для блогу |

 1. Чи не робимо помилок
 2. Як правильно вибрати тему
 3. висновок

Часто початківці вебмастера задаються питанням, як вибрати тему для блогу. Підсвідомо новачок розуміє, що цей етап дуже важливий. Але, в мережі існує велика кількість різних методик для вибору. Але, як вибрати, що при цьому робити, а також, куди потім танцювати? Недосвідченій людині дуже складно розібратися в цьому питанні. У більш вигідній позиції знаходяться фрілансери. Вони прекрасно знають основні течії в сучасному інтернеті і прекрасно розуміють, куди краще податися. Хоча це стосується далеко не всіх товаришів. Деякі навіть відпрацювавши багато років на фрілансі, допускають грубі помилки при запуску проекту. Спробую розповісти про основні правила вибору напрямку.

Спробую розповісти про основні правила вибору напрямку

Чи не робимо помилок

Як вибрати тему для блогу? Відповідати на це питання краще з кінця, а точніше з розбору основних помилок. Правда, їх не так вже й багато. Але, все вони можуть привести до невдалої кінцівці. Щоб, мінімізувати збиток від неправильного рішення подивимося, що люди роблять не так.

Найчастіше обирають напрямок з високою конкуренцією. Наприклад, такою тематикою є робота в інтернеті. Попит на цей напрямок є, але проблема в тому, що топ забитий великими гравцями. У черзі до першого аркушу видачі товпиться велика кількість веб-майстрів і блогерів. Відповідно просто так вас не пропустять. Просунутися, звичайно, можна. Але, для цього потрібно знати основи просування, а також закладати бюджет на рекламу. І на цю саму рекламу потрібно витратити досить багато. У новачка зазвичай немає ні того, ні іншого. Тому, писати на дуже популярні теми не вихід.

Деякі беруться за теми, в яких вони не розбираються. Незабаром після початку роботи над блогом вони видихаються, або спочатку пишуть, щось несамовитий (це позначається на поведінці користувачів). Тут мені можуть заперечити деякі копірайтери. Вони скажуть, що можна все вивчити. Так, дійсно нашому братові доводиться писати і на абсолютно незнайомі теми. Але, одна справа написати статтю, інше кілька сотень. Ось тут і проявляються складності. В кінцевому підсумку проходить час, ресурс не розвивається, людина приходить у відчай і кидає все це справа.

Отже, підіб'ємо проміжні підсумки, описавши помилки.
1. При виборі теми підбирається напрямок, яке зайняте, причому не просто зайнято, а забито;
2. Людина не знає тематики.

Як правильно вибрати тему

Тут, мабуть, є тільки одне правило. Ви повинні знати, про що пишете, тут потрібно також подумати, навіщо вам блог . Тільки так можна добитися оптимального результату. Вам буде потрібно писати багато статей (розглядаємо варіант без залучення копірайтера ), І потрібно знати, про що писати. Недосвідчена людина зможе написати тільки одну статтю про автомобільний колесі, ну максимум дві. Спеціаліст зробить не менше десятка текстів. Тому, прагнете підібрати більш знайоме саме вам напрямок.

Окремо потрібно згадати ніші з високою конкуренцією. Насправді, сверхстрашного тут нічого немає. Так, є деякі складності. Але, якщо ви прекрасно розбираєтеся в комп'ютерах, то чому б вам про них не писати. Звичайно, швидко не розвернетеся, але все ж знайдете свого читача. Тексти будуть писатися із завзяттям. А там дивись, і в ТОП потрапите. Кинути сайт, який присвячений улюбленій справі не вийде. Часто розкрутка фрілансера включає в себе створення свого блогу, в такому випадку тема підбирається за профілем, незважаючи на конкуренцію.

висновок

Власне все написано в статті, нічого особливого додати не вийде. Читайте поради, як вибрати тему для блогу, але при цьому думайте і вирішуйте самі, що робити, і яким чином діяти. Тому, побажаю вам удачі, а також уникнути помилок при створенні свого блогу.

Але, як вибрати, що при цьому робити, а також, куди потім танцювати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью