• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як Персональному Тренеру Запустити Фітнес Блог і Заробляти от 2000 $ / місяць

 1. Експертна Фітнес Контент Який Продає На Автоматі
 2. Фітнес Блог - Ідеальний Генератор Нових Клієнтів
 3. Фітнес Блог Повинен Приносити Вам Гроші

Зміст цієї статті:

Що таке блог для сайту персонального тренера? це

 • Імпульс, який формує у відвідувача довіру до сайту і мотивує залишити контактні дані;
 • Інструмент, який привертає увагу відвідувача і привчає його користуватися Вашої послугою;
 • Механізм, який генерує нових клієнтів.

Не слід недооцінювати можливості цього інструменту. За умови проходження певним принципам розміщення контенту, він може генерувати стабільних дохід для Вашого фітнес бізнесу. На автоматі. Як це реалізувати? Перед тим, як розібратися в цьому питанні нам потрібно зрозуміти деякі аспекти генерації органічного трафіку і роботи пошукових систем.

Експертна Фітнес Контент Який Продає На Автоматі

Пошукові системи обробляють мільярди всіляких запитів щодня. Хтось шукає, цікаві місця, ресторани, квитки в кіно. Зрештою користувачі шукають інформацію з фітнесу. По суті, кожна людина, яка у Вашому місті шукає щось про фітнесі або здоровий спосіб життя в мережі є потенційним клієнтом для фітнес індустрії. Логічно припустити, що так думає і більшість фітнес підприємців.

Звідси і контекстна реклама і просування за ключовими словами і т.п. Спробуйте дати якийсь поширений фітнес запит в пошуковий рядок Google або Яндекс (вибір не є принциповим) по своєму місту. Наприклад, "Як схуднути".

У видачі ви гарантовано отримаєте сотні тисяч сторінок з інформацією "як схуднути". Виникає логічне запитання - як не потонути в океані контенту? Звичайно, можна почати робити як всі, купувати рекламу і за рахунок цього просувати свій сайт і без фітнес блогу. Але є один нюанс, який полягає в роботі пошукових систем.

Завдання Google і Яндекс (та й усіх пошукових систем, в цілому) це видавати максимально релевантні результати за запитами користувачів. Коли абсолютно все почнуть використовувати ключові слова потрібно буде вводити новий параметр для просування в пошуковій видачі.

Саме тому в доступному для огляду майбутньому пошукові системи будуть зміщувати акценти з видачі за ключовими словами на видачу релевантного контенту. Це означає, що першими в пошуку будуть ті ресурси, які дають максимально корисний і якісний контент, а не ті, які найбільше витрачають на рекламу.

Виходячи з цих міркувань необхідність наявності фітнес блогу очевидна. Тепер давайте ж розглянемо як правильно створити блог для сайту персонального тренера і якими параметрами потрібно задатися спочатку, що б отримати систему генерації цільових лідів.

Фітнес Блог - Ідеальний Генератор Нових Клієнтів

Цільовий Читач. Велика помилка багатьох фітнес блогів в тому, що вони намагаються бути одночасно по всіх усюдах. Сьогодні вони розміщують статті про дорогих фітнес девайсах, а завтра матеріали про те, як можна економити формуючи план харчування. Раз ми хочемо, щоб фітнес блог генерував цільові Ліди, то і контент повинен бути цільовий.

Потрібно зорієнтувати блог, виділити його ідеального читача (= Вашого цільового клієнта). Для цього досить задати собі кілька простих запитань:

 • До якої вікової категорії відноситься наш ідеальний клієнт?
 • Де він / вона живе?
 • Де він / вона працює?
 • Який у нього / неї дохід?
 • У шлюбі, є діти?
 • Які у нього / захоплення? (Виділяйте ті, які можуть підійти Вам. Шахи це, безумовно, чудово, але це не наш варіант)
 • Що змушує його / її отримувати задоволення від життя?
 • Які у нього / неї цілі і очікування?
 • Які питання по здоров'ю у його / її виникають?

і т.д.

Якщо точно описати свого ідеального читача, можна зрозуміти що його цікавить і який контент в першу чергу слід давати. Попросту це все зводиться до пошуку відповіді на питання "чи буде моєму клієнту цікаво читати це". Ми створюємо блог не заради блогу, а заради генерації лідів. Тому важливо, щоб контент був застосуємо до цих лідам.

Контент. Отже, ми визначили свого цільового читача, тепер потрібно визначити тематику контента.

Найпростіше це зробити через анкетування діючої клієнтської бази. За допомогою ресурсу SurveyMonkey, наприклад, створіть анкету, і зробіть e-mail розсилку по теплій базі, яка є у Вас. Це найбільш простий спосіб дізнатися, що цікавить Ваших клієнтів.

Це найбільш простий спосіб дізнатися, що цікавить Ваших клієнтів

Аналізуйте групи Facebook і ВКонтакте. У них учасники часто задають питання, які їх цікавлять, а це саме ті ідеї для контенту, які нам потрібні.

Наприклад, Ви знаєте, що Ваші потенційні клієнти люблять бігати вранці. Вступайте в соціальних мережах в групи з даною тематикою та стежте за темами, які там піднімають. Це дійсно хороший джерело контенту для блогу.

Про маркетинг залучення через контент читайте в статті:

Залучає Маркетинг Фітнес Клубу Без Великих Знижок та Постійних Акцій

Ключові Слова. Звичайно ж ми не відмовляємося від використання ключових слів для просування. Це все ще потужний спосіб підвищити рейтинг в пошуковій видачі. Всі ті ідеї, які Ви отримали з аналізу аудиторії, соціальних мереж, анкетування необхідно пов'язати з ключовими запитами в пошуку. Ключові слова під Вашу тематику можна шукати за допомогою сервісу Yandex Wordstat.

Так само важливо вміти правильно використовувати ці ключові слова при написанні контенту.

 1. Ключове слово має бути обов'язково присутня в заголовку статті. При цьому схиляти або міняти його не можна. Наприклад, якщо Ваша стаття про те, як правильно бігати вранці, то заголовок повинен бути приблизно такий "Біг по утрам. Плюси і мінуси". Ключове словосполучення "Біг по утрам".
 2. Ключове слово повинно бути присутнім короткий зміст і тілі тексту. Схиляти його не потрібно.
 3. Під блог ми вибираємо низькочастотні ключові слова, тобто це ті слова, кількість запитів за якими знаходиться в діапазоні від 10 до 500. Так само при використанні сервісу на подобі Yandex Wordstat не забувайте проставляти Ваш регіон (місто). В іншому випадку сервіс буде видавати Вам результати взагалі по всьому інтернету, а не конкретно по Вашому місту. Це буде давати неправильне уявлення про використання тих чи інших ключових слів.
 4. Ключове слово може має додаткові ключові слова, тобто слова які також можна включати до статті. При цьому додаткові слова можна схиляти але міняти / переставляти / розривати не слід. Наприклад. Основне слово у нас "Біг по утрам". Додатковими ключовими словами будуть "біг вранці результати", "біг вранці користь" і т.д.
 5. Кожна стаття повинна бути оптимізована під одне ключове слово (і його додаткові слова). Помилкою буде прописувати в статті ключові слова "Біг по утрам" і "фітнес ціни Санкт-Петербург".
 6. Ключові слова повинні в тексті бути, але у читача не повинно бути відчуття, що він читає ключові слова замість статті. Все повинно бути в міру.

Фітнес Блог Повинен Приносити Вам Гроші

У нас є якісний контент, яким же чином фітнес блог буде приносити прибуток? Все дуже просто. Наповнюючи блог якісним контентом, рейтинг Вашого сайту в пошуковій видачі буде рости, органічний трафік буде збільшуватися.

Відповідно кількість лидов буде теж рости, ну і як результат - через форми захоплення і форми підписки на блозі Ви отримаєте постійний приплив нових (вже теплих) контактів. На ринку є достатня кількість прикладів, коли блог приносить своїм творцям від 10 000 $ і вище додаткового доходу щомісяця.

Але!

Важливо так само розуміти, що з блогом необхідно працювати. Регулярно наповнювати контентом і новими корисними матеріалами. Ви не побачите збільшення лидов на наступний же день після створення блогу. Навіть через місяць ситуація може залишатися незмінною. Розглядайте блог, як вибуховий заряд уповільненої дії. Він, в будь-якому випадку, спрацює, але потрібен час.

Більше про розкручування фітнес бізнесу читайте в статті:

Як Розкрутити Фітнес Клуб і Назавжди Забути про Проблемі Залучення Нових Клієнтів [7 + 1 Ключових Кроків]

Як Персональному Тренеру Запустити Фітнес Блог і Заробляти от 2000 $ / місяць Додатково

5 (100%) 14 голоси

Як це реалізувати?
Виникає логічне запитання - як не потонути в океані контенту?
Де він / вона живе?
Де він / вона працює?
Який у нього / неї дохід?
У шлюбі, є діти?
Які у нього / захоплення?
Які у нього / неї цілі і очікування?
Які питання по здоров'ю у його / її виникають?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью