• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перевірити відвідуваність сайту. Дізнатися кількість відвідувачів і якість трафіку

 1. Дізнаємося відвідуваність власних проектів
 2. Повноцінні системи аналітики
 3. Як дізнатися відвідуваність чужого сайту
 4. Similarweb.com
 5. SERPSTAT
 6. Alexa.com

Привіт дорогі читачі блогу seok.com.ua. У цій статті розглянемо дуже цікаву тему, а саме, як перевірити відвідуваність сайту. Особливо це важливо, коли потрібно проаналізувати чужий сайт. Звичайно, за своїми проектами ми більш-менш стежимо. Коли веб майстер дійсно ставить за мету розвиток ресурсу, то він, швидше за все, щодня дивиться на статистику відвідуваності і чекає, щоб кількість відвідувачів збільшувалася. І яка радість, коли приходять довгоочікувані круглі цифри 50, 100, 200 і т.д. Якщо трафік зростає, то і писати статті, як то легше.

Думаю, ви згодні, дізнатися відвідуваність своїх проектів не складе особливих труднощів. Все залежить від бажання. Поставив код лічильника і стежиш.

А що робити, якщо треба дізнатися відвідуваність чужого ресурсу, у якого немає ніяких видимих ​​статистичних даних? Ось такий випадок ми розберемо в кінці статті.

Одного разу новий клієнт поставив завдання проаналізувати інтрнет-магазин на технічні помилки і висловити власну думку з приводу успішності розкрутки. Чесно кажучи магазин вантажився довго і там неозброєним оком спостерігалися проблеми. Я зробив технічний аналіз і все записав в таблицю. Приступив вивчати трафік. На сайті хтось, мабуть давно, розмістив лічильник LiveInternet. Мене це дуже обрадувало. Але при аналізі виявилося, що він зламаний. Необхідно було дізнатися статистику відвідувачів. Таким чином можна зрозуміти наскільки успішно розвивається інтернет-магазин. Як це зробити для мене було загадкою. Я почав пошуки рішення.

Перша думка, подивитися в сервіси, які показують об'ємність семантичного ядра і видимість сайту. Такі сервіси ми подивимося розглянемо в статті.

В результаті здійснення аудиту я підібрав робочі варіанти, за визначенням кількості трафіку. Ділюся з вами своєю практикою.

Давайте про все по порядку. Спочатку поговоримо, як правильно визначити кількість аудиторії на наших сайтах, а пізніше розберемо, як дізнатися відвідування чужого сайту.

Отже, для того щоб завжди бути в курсі кількості нашого рідного трафіку потрібно на свій сайт розмістити популярні метрики і лічильники.

Установка таких доповнень займає кілька хвилин. Ми заходимо в необхідні послуги, реєструємося, отримуємо код і розміщуємо його у себе на сайті. В результаті ми будемо мати дані про наших відвідувачів.

Зверніть увагу, що такі метрики, як Google Analytics і Яндекс Метрика дають найбільш повну інформацію. А лічильники і банери різних рейтингів підносять більш загальну інформацію.

Я завжди намагаюся встановлювати на сайтах (наскільки це можливо з точки зору маркетингу), кілька варіантів аналітики. Переважно це Яндекс Метрика, Google Ananlitics і лічильник від LiveInternet. Якщо у вас не вистачає часу для установки коду аналітики, то звертайтеся до нас за технічної підтримкою сайту . Встановимо будь-який код швидко і якісно.

Дізнаємося відвідуваність власних проектів

рейтинги

Для обліку статистичних даних рекомендую встановити нижче наведені лічильники на свій смак і уподобання. Ви вже знаєте, які варіанти подобається мені. Тепер вибір за вами. Я тільки коротко опишу особливості кожного з сервісів рейтингів. За бажанням ви можете перейти на кожен сервіс і більш детально ознайомитися з його можливостями.

1. ЛайвІнтернет - користується великою популярністю в аматорській середовищі, де особливо не заглиблюються в продажу та конверсії. Для блогерів - це взагалі знахідка, то що потрібно. Основна перевага в порівнянні з іншими рейтингами в тому, що він надає хорошу статистику по ключових запитах користувачів.

2. Рамблер Топ 100 - має більш скромний лічильник, ніж попередній сервіс, але теж корисний і показує кількість людей не тільки в добу, а й взагалі загальне число всіх заходили людей. Відмінно показує розвиток вашого сайту. У каталозі можна подивитися на якому місці знаходиться сайт і зробити відповідні висновки.

3. OpenStat (Spylog) - один з найперших лічильників, які почали фіксувати відвідуваність. Відрізняється своєю простотою.

4. Hotlog - корисний рейтинг, який має зручний інтерфейс для роботи зі статистикою. Зрозумілий для новачків. Є можливість налаштовувати відстеження конверсії. Звіти про аудиторію можна скачати в pdf форматі.

5. Мейл ру - хороший лічильник зі зрозумілими показниками в адміністративній частині. Про це лічильнику я докладно писав детальний огляд.

Про це лічильнику я докладно писав детальний огляд

Повноцінні системи аналітики

Давайте ознайомимося з популярними і затребуваними сервісами веб аналітики.

Системи аналітики є обов'язковим елементом комерційних сайтів. Вони дають можливість визначити якість сайту і аудиторії. Можна сказати, що аналітика показує в який бік треба рухатися, щоб розвиток здійснювалося успішно і швидко.

Сучасні інструменти інформують, які сторінки цікаві для відвідувачів, а які навпаки відштовхують від себе. Ми будемо знати, які люди відвідують наш ресурс. Чим вони цікавляться і якого віку. Аналітика може підказати, як правильно розмістити на сайті кнопки і банери, щоб вони приносили користь. Загалом, ми дізнаємося масу корисної інформації.

1. Лічильник Яндекс Метрика - в останні роки робить великий прогрес у розвитку власних інструментів. Яндекс постійно працює над цією системою. Нещодавно змінився дизайн, і додалися, нові інструменти. Функціонал повністю адаптований під мобільні пристрої. Багато удопних правок внесено в різні фільтри. Про "Вебвізор", думаю, чули всі. Інструмент являє собою відео фрагменти, які фіксують поведінку клієнтів на сайті. Рекомендую заглянути в цей розділ аналітики. Упевнений, що ви побачите багато корисної інформації.

2. Гугл Аналітікс - відноситься до професійних сервісів аналітики. Він містить велику кількість інструментів, які дають докладну інформацію про користувачів. Ми можемо дізнатися практично все соціальні дані. Чи можемо відстежувати, як відбувалася конверсія. Перед нашими очима відкриваються всі етапи реалізації замовлення. Людина могла зайти на наш сайт, а пізніше ходити по просторах інтернету і через кілька днів повернутися назад, щоб зробити необхідне для нас дію. Аналізуючи цю ситуацію, може виявитися, що остаточне рішення було прийнято завдяки нашому банеру, який ми розмістили на сторонньому ресурсі.

Як дізнатися відвідуваність чужого сайту

Перед нами стоїть завдання витягти будь-яким способом показники відвідуваності на сторонньому ресурсі. Доступ до його адмінки і хостингу зрозуміло в наявності немає. Що ж робити? Ми ж не можемо викачати з повітря інформацію. Де її взяти?

Друзі, за великим рахунком проблема вирішилася завдяки чудовим сучасним сео сервісів, які роблять комплексну оцінку сайту. Зараз по черзі познайомимося з головними функціями кожного з них.

Головні підготовчі етапи:

 • переконайтеся, що на чужому сайті дійсно відсутня лічильник (іноді його приховують css стилями);
 • підготуйте файл для фіксування показників;
 • при частій перевірці трафіку оплачуйте тарифні плани, які відкривають більше інформації.

Similarweb.com

Чудовий закордонний ресурс оцінки трафіку. Скажу, що кількість відвідувачів кілька завищується. Але все одно у нас є хоч приблизні дані про кількість людей за місяць. В даному випадки на скріншоті зафіксована цифра 195 000.

Показники з яких джерел інтернету до нас зайшли.

Відвідування з різних країн світу.

Соціальні метрики. На зображенні видно, що найбільше заходів з соціальної мережі Фейсбук.

SERPSTAT

У Серпстате звертаємо увагу на сумарний трафік. Він підсумовує відвідувачів за місяць.

Історія видимості в пошуку. Саме видно, що відбувається. Якщо пошуковики наклали санкції, то будуть провали вниз у двох графіках одночасно.

Alexa.com

Показує наскільки популярний сайт в конкретному регіоні. За основу береться показник Alexa Rank. Він бере до уваги число сторінок і кількість їх переглядів. Чим менше показники Alexa, тим краще. Значить відвідуваність висока.

На зображенні ми бачимо глобальну оцінку. Тобто загальний показник, який говорить про тенденції. Також представлений графік по якому добре видно руху відвідувачів.

Також представлений графік по якому добре видно руху відвідувачів

Щоб подивитися цифру по вашому проекту заходимо за посиланням http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/адрес домену. Тут виникає питання, ну добре цифру ми бачимо, але вона нам нічого не говорить. Необхідно мати уявлення від чого відштовхуватися, щоб приблизно прикинути кількість відвідувачів. Що ми робимо? Дивіться, за орієнтир можна взяти будь-який сайт на якому розміщений лічильник LI і на якому спостерігається певна кількість відвідувачів. Ми беремо цей домен і запускаємо в сервіс Alexa.com. Отримуємо цифру з якої будемо робити порівняння.

Як бачите систем аналітики безліч і багато з них можуть допомогти перевірити яка відвідуваність у чужого сайту на високому професійному рівні. Думаю ця тема буде актуальною завжди.

Буду вдячний за коментарі. Значить стаття сподобалася і принесла користь. Якщо є зауваження, теж пишіть.

До побачення. Удачі всім!

Схожі статті:

А що робити, якщо треба дізнатися відвідуваність чужого ресурсу, у якого немає ніяких видимих ​​статистичних даних?
Що ж робити?
Де її взяти?
Що ми робимо?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью