• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт | ІТ Блог. Адміністрування серверів на основі Linux (Ubuntu, Debian, CentOS, openSUSE)

 1. Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт Р азработка сайту на локальному WordPress...
 2. Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress
 3. Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт
 4. Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті
 5. Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт
 6. Крок 5: Зміна URL сайту
 7. Крок 6: Налаштування чинного сайту
 8. Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них
 9. Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт
 10. попередні кроки
 11. Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress
 12. Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт
 13. Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті
 14. Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт
 15. Крок 5: Зміна URL сайту
 16. Крок 6: Налаштування чинного сайту
 17. Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них
 18. Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт
 19. попередні кроки
 20. Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress
 21. Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт
 22. Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті
 23. Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт
 24. Крок 5: Зміна URL сайту
 25. Крок 6: Налаштування чинного сайту
 26. Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них

Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт

Р азработка сайту на локальному WordPress може допомогти прискорити процес розробки. У минулому, ми показали вам, як встановити WordPress на вашому комп'ютері Windows, використовуючи WAMP і на Mac за допомогою MAMP. Після того як ви закінчили розробку на локальному комп'ютері, то наступним кроком буде переміщенні локального сайту на живий сайт. У цій статті ми покажемо вам, як перемістити сайт на WordPress з локального сервера на живий сайт. Використовуючи цей процес, ви могли б перенести все своє вміст (пости, сторінки, зображення і т.д.), тему, а також підключаються плагіни з локального сервера на живий сервер.

Перш ніж ми почнемо, ми повинні повідомити вам, що ви можете зробити цю міграцію з локального сервера на живий сайт простіше за допомогою одного з двох плагінів: BackupBuddy або Duplicator . У цій статті ми покажемо вам, як перемістити WordPress з локального сервера на живий сайт вручну, так що ви можете вивчити процес. Однак, щоб зробити цей процес простим для вас, вас все ж варто встановити спеціальний плагін Duplicator.

попередні кроки

Для того, щоб перенести свій локальний сайт розроблений на робочому сервері WordPress, вам потрібно дві речі. По-перше це локальний сервер . Ми припускаємо, що у вас є працюючий WordPress сайт на локальному сервері, і у вас є повний доступ до нього. Далі, вам потрібно буде мати веб -хостинг, який підтримує WordPress, так що ви можете перенести свій контент.

Ви повинні будете також мати FTP програму і знати, як використовувати FTP , Так що ви можете завантажити свій контент на живий сайт.

Примітка: скріншоти, які використовуються в цій статті, з хостинг - провайдерів, які мають Cpanel.

Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це експортувати локальну базу даних WordPress. Ми будемо використовувати PhpMyAdmin, щоб зробити це. Якщо ви не знайомі з ним, то ви можете захотіти поглянути на наше керівництво по управління базами даних WordPress за допомогою PhpMyAdmin . Просто зайдіть http: // localhost / phpmyadmin / і натисніть на вашу базу даних WordPress. Потім натисніть на кнопку Експорт у верхній панелі меню.

У варіанті методі експорту вибрати звичайний, який надасть вам більше можливостей експортувати свою базу даних. Виберіть всі таблиці для експорту і gzipped для стиснення. Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки і натисніть кнопку Go, щоб завантажити вашу базу даних.

Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт

Тепер відкрийте клієнт FTP і підключіться до сайту. Після того як ви підключені до живого сайту, переконайтеся, що ви завантажили файли в потрібний каталог. Наприклад, якщо ви хочете, щоб сайт був розміщений на yoursite.ru, то ви хотіли б завантажити всі файли в директорію public_html.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер

Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті

У той час як ваш FTP - клієнт завантажує ваші WordPress файли, ви можете витратити цей час на імпорт бази даних на реальному сервері. більшість WordPress хостинг - провайдерів пропонують CPanel управляти облікового запису хостингу, тому ми покажемо вам, як створити базу даних за допомогою CPanel. Увійдіть в панель управління Cpanel і натисніть на іконку бази даних MySQL, яку можна знайти в розділі бази даних.

На наступному екрані, створіть базу даних, ввівши ім'я для вашої бази даних.

Після створення бази даних, перейдіть для користувачів розділ MySQL і створіть або додайте існуючого користувача в базу даних. Після додавання користувача, CPanel вкаже вам встановити привілеї MySQL для цього користувача. Просто надати всі привілеї користувачеві.

Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт

Наступний крок в цьому процесі, це імпортувати базу даних WordPress. Перейдіть до панелі управління Cpanel, перейдіть до розділу бази даних і натисніть на PhpMyAdmin. Це приведе вас до PhpMyAdmin, де зайдіть в базу даних, створену раніше. PhpMyAdmin покаже нову базу даних без будь - яких таблиць. Натисніть на вкладку Імпортувати в верхньому меню. На сторінці імпорту, натисніть на кнопку вибору файлу, а потім виберіть стислий файл бази даних, збережений на кроці 1. Нарешті, натисніть кнопку Go в нижній частині сторінки. PhpMyAdmin тепер буде імпортувати вашу базу даних WordPress.

Крок 5: Зміна URL сайту

Тепер вам потрібно змінити URL сайту, так що ви можете налаштувати свій живий сайт WordPress. У вашому PHPMYADMIN, зверніть увагу на таблицю wp_options у вашій базі даних, яку ми тільки що імпортували в кроці 4. Якщо ви змінили свій префікс бази даних, то замість wp_options може бути {префікс} _options.

Натисніть на кнопку Огляд, розташовану поруч з wp_options або посилання, які ви бачите на бічній панелі, щоб відкрити сторінку зі списком полів в таблиці wp_options. Дивіться скріншот нижче:

Дивіться скріншот нижче:

Під полем options_name, вам потрібно шукати SITEURL. Натисніть на іконку Редагувати поле, яке можна знайти в крайньому лівому положенні на початку рядка.

При натисканні на поле редагування, з'явиться вікно редагування поля. В поле вводаoption_value, ви побачите URL вашої локальної установки, ймовірно, що - щось на кшталт: http: // localhost / test. Обережно вставте новий URL сайту в цю область, наприклад: https://andreyex.ru

Збережіть поле, натиснувши на кнопку Go.

Далі, вам потрібно повторити цей крок для імені: home. Сторінка wp_options може мати кілька сторінок, так просто знайдіть вкладку home. Зазвичай вона знаходиться на другій сторінці, на яку ви можете перейти, натиснувши на посторінкові стрілки в PhpMyAdmin.

Оновлення home URL, щоб бути таким же, як ваш SITEURL.

Крок 6: Налаштування чинного сайту

Тепер, коли ми імпортували базу даних, і все наше зміст було завантажено, прийшов час налаштувати WordPress. В цей час, ваш сайт повинен показувати повідомлення про помилки встановлення з'єднання з базою даних . Щоб виправити це, встановіть з'єднання з веб - сайту за допомогою FTP-клієнта і відредагуйте файл wp-config.php. Вкажіть ім'я бази даних, ім'я користувача і пароль, створений раніше на кроці 3. Збережіть файл wp-config.php і завантажте його назад на сервер. Відвідайте свій веб - сайт, і тепер він повинен бути працездатним.

Увійдіть в свою WordPress панель адміністратора, і перейдіть до Налаштування »Загальні. Натисніть кнопку Зберегти параметри. Це гарантує, що URL сайт виправиться де - небудь ще.

Потім перейдіть в Налаштування »Постійні посилання і натисніть кнопку Зберегти, щоб гарантувати, що всі постові посилання працюють нормально.

Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них

Всякий раз, коли ви переміщаєте WordPress сайт з одного домену на інший, або з локального сервера на живий сайт, ви можете зіткнутися з непрацюючими посиланнями і з проблемами зображень. Ви можете або використовувати запит SQL або використовувати плагін Velvet Blues WordPress.

Для тих, хто хоче зробити це за допомогою SQL, ось простий SQL-запит, який повинен вирішити цю проблему:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'localhost / test /', 'ваш_жівой_сайт.рф /');

Просто зайдіть в PhpMyAdmin, виберіть базу даних, а потім натисніть на SQL з верхнього меню. Запишіть цей запит, але не забудьте замінити ваш власний локальний сайт і URL-адресу живого сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт

Р азработка сайту на локальному WordPress може допомогти прискорити процес розробки. У минулому, ми показали вам, як встановити WordPress на вашому комп'ютері Windows, використовуючи WAMP і на Mac за допомогою MAMP. Після того як ви закінчили розробку на локальному комп'ютері, то наступним кроком буде переміщенні локального сайту на живий сайт. У цій статті ми покажемо вам, як перемістити сайт на WordPress з локального сервера на живий сайт. Використовуючи цей процес, ви могли б перенести все своє вміст (пости, сторінки, зображення і т.д.), тему, а також підключаються плагіни з локального сервера на живий сервер.

Перш ніж ми почнемо, ми повинні повідомити вам, що ви можете зробити цю міграцію з локального сервера на живий сайт простіше за допомогою одного з двох плагінів: BackupBuddy або Duplicator . У цій статті ми покажемо вам, як перемістити WordPress з локального сервера на живий сайт вручну, так що ви можете вивчити процес. Однак, щоб зробити цей процес простим для вас, вас все ж варто встановити спеціальний плагін Duplicator.

попередні кроки

Для того, щоб перенести свій локальний сайт розроблений на робочому сервері WordPress, вам потрібно дві речі. По-перше це локальний сервер . Ми припускаємо, що у вас є працюючий WordPress сайт на локальному сервері, і у вас є повний доступ до нього. Далі, вам потрібно буде мати веб -хостинг, який підтримує WordPress, так що ви можете перенести свій контент.

Ви повинні будете також мати FTP програму і знати, як використовувати FTP , Так що ви можете завантажити свій контент на живий сайт.

Примітка: скріншоти, які використовуються в цій статті, з хостинг - провайдерів, які мають Cpanel.

Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це експортувати локальну базу даних WordPress. Ми будемо використовувати PhpMyAdmin, щоб зробити це. Якщо ви не знайомі з ним, то ви можете захотіти поглянути на наше керівництво по управління базами даних WordPress за допомогою PhpMyAdmin . Просто зайдіть http: // localhost / phpmyadmin / і натисніть на вашу базу даних WordPress. Потім натисніть на кнопку Експорт у верхній панелі меню.

У варіанті методі експорту вибрати звичайний, який надасть вам більше можливостей експортувати свою базу даних. Виберіть всі таблиці для експорту і gzipped для стиснення. Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки і натисніть кнопку Go, щоб завантажити вашу базу даних.

Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт

Тепер відкрийте клієнт FTP і підключіться до сайту. Після того як ви підключені до живого сайту, переконайтеся, що ви завантажили файли в потрібний каталог. Наприклад, якщо ви хочете, щоб сайт був розміщений на yoursite.ru, то ви хотіли б завантажити всі файли в директорію public_html.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер

Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті

У той час як ваш FTP - клієнт завантажує ваші WordPress файли, ви можете витратити цей час на імпорт бази даних на реальному сервері. більшість WordPress хостинг - провайдерів пропонують CPanel управляти облікового запису хостингу, тому ми покажемо вам, як створити базу даних за допомогою CPanel. Увійдіть в панель управління Cpanel і натисніть на іконку бази даних MySQL, яку можна знайти в розділі бази даних.

На наступному екрані, створіть базу даних, ввівши ім'я для вашої бази даних.

Після створення бази даних, перейдіть для користувачів розділ MySQL і створіть або додайте існуючого користувача в базу даних. Після додавання користувача, CPanel вкаже вам встановити привілеї MySQL для цього користувача. Просто надати всі привілеї користувачеві.

Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт

Наступний крок в цьому процесі, це імпортувати базу даних WordPress. Перейдіть до панелі управління Cpanel, перейдіть до розділу бази даних і натисніть на PhpMyAdmin. Це приведе вас до PhpMyAdmin, де зайдіть в базу даних, створену раніше. PhpMyAdmin покаже нову базу даних без будь - яких таблиць. Натисніть на вкладку Імпортувати в верхньому меню. На сторінці імпорту, натисніть на кнопку вибору файлу, а потім виберіть стислий файл бази даних, збережений на кроці 1. Нарешті, натисніть кнопку Go в нижній частині сторінки. PhpMyAdmin тепер буде імпортувати вашу базу даних WordPress.

Крок 5: Зміна URL сайту

Тепер вам потрібно змінити URL сайту, так що ви можете налаштувати свій живий сайт WordPress. У вашому PHPMYADMIN, зверніть увагу на таблицю wp_options у вашій базі даних, яку ми тільки що імпортували в кроці 4. Якщо ви змінили свій префікс бази даних, то замість wp_options може бути {префікс} _options.

Натисніть на кнопку Огляд, розташовану поруч з wp_options або посилання, які ви бачите на бічній панелі, щоб відкрити сторінку зі списком полів в таблиці wp_options. Дивіться скріншот нижче:

Дивіться скріншот нижче:

Під полем options_name, вам потрібно шукати SITEURL. Натисніть на іконку Редагувати поле, яке можна знайти в крайньому лівому положенні на початку рядка.

При натисканні на поле редагування, з'явиться вікно редагування поля. В поле вводаoption_value, ви побачите URL вашої локальної установки, ймовірно, що - щось на кшталт: http: // localhost / test. Обережно вставте новий URL сайту в цю область, наприклад: https://andreyex.ru

Збережіть поле, натиснувши на кнопку Go.

Далі, вам потрібно повторити цей крок для імені: home. Сторінка wp_options може мати кілька сторінок, так просто знайдіть вкладку home. Зазвичай вона знаходиться на другій сторінці, на яку ви можете перейти, натиснувши на посторінкові стрілки в PhpMyAdmin.

Оновлення home URL, щоб бути таким же, як ваш SITEURL.

Крок 6: Налаштування чинного сайту

Тепер, коли ми імпортували базу даних, і все наше зміст було завантажено, прийшов час налаштувати WordPress. В цей час, ваш сайт повинен показувати повідомлення про помилки встановлення з'єднання з базою даних . Щоб виправити це, встановіть з'єднання з веб - сайту за допомогою FTP-клієнта і відредагуйте файл wp-config.php. Вкажіть ім'я бази даних, ім'я користувача і пароль, створений раніше на кроці 3. Збережіть файл wp-config.php і завантажте його назад на сервер. Відвідайте свій веб - сайт, і тепер він повинен бути працездатним.

Увійдіть в свою WordPress панель адміністратора, і перейдіть до Налаштування »Загальні. Натисніть кнопку Зберегти параметри. Це гарантує, що URL сайт виправиться де - небудь ще.

Потім перейдіть в Налаштування »Постійні посилання і натисніть кнопку Зберегти, щоб гарантувати, що всі постові посилання працюють нормально.

Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них

Всякий раз, коли ви переміщаєте WordPress сайт з одного домену на інший, або з локального сервера на живий сайт, ви можете зіткнутися з непрацюючими посиланнями і з проблемами зображень. Ви можете або використовувати запит SQL або використовувати плагін Velvet Blues WordPress.

Для тих, хто хоче зробити це за допомогою SQL, ось простий SQL-запит, який повинен вирішити цю проблему:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'localhost / test /', 'ваш_жівой_сайт.рф /');

Просто зайдіть в PhpMyAdmin, виберіть базу даних, а потім натисніть на SQL з верхнього меню. Запишіть цей запит, але не забудьте замінити ваш власний локальний сайт і URL-адресу живого сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Як перенести WordPress з локального сервера на живий сайт

Р азработка сайту на локальному WordPress може допомогти прискорити процес розробки. У минулому, ми показали вам, як встановити WordPress на вашому комп'ютері Windows, використовуючи WAMP і на Mac за допомогою MAMP. Після того як ви закінчили розробку на локальному комп'ютері, то наступним кроком буде переміщенні локального сайту на живий сайт. У цій статті ми покажемо вам, як перемістити сайт на WordPress з локального сервера на живий сайт. Використовуючи цей процес, ви могли б перенести все своє вміст (пости, сторінки, зображення і т.д.), тему, а також підключаються плагіни з локального сервера на живий сервер.

Перш ніж ми почнемо, ми повинні повідомити вам, що ви можете зробити цю міграцію з локального сервера на живий сайт простіше за допомогою одного з двох плагінів: BackupBuddy або Duplicator . У цій статті ми покажемо вам, як перемістити WordPress з локального сервера на живий сайт вручну, так що ви можете вивчити процес. Однак, щоб зробити цей процес простим для вас, вас все ж варто встановити спеціальний плагін Duplicator.

попередні кроки

Для того, щоб перенести свій локальний сайт розроблений на робочому сервері WordPress, вам потрібно дві речі. По-перше це локальний сервер . Ми припускаємо, що у вас є працюючий WordPress сайт на локальному сервері, і у вас є повний доступ до нього. Далі, вам потрібно буде мати веб -хостинг, який підтримує WordPress, так що ви можете перенести свій контент.

Ви повинні будете також мати FTP програму і знати, як використовувати FTP , Так що ви можете завантажити свій контент на живий сайт.

Примітка: скріншоти, які використовуються в цій статті, з хостинг - провайдерів, які мають Cpanel.

Крок 1: Експорт локальної бази даних WordPress

Перше, що вам потрібно зробити, це експортувати локальну базу даних WordPress. Ми будемо використовувати PhpMyAdmin, щоб зробити це. Якщо ви не знайомі з ним, то ви можете захотіти поглянути на наше керівництво по управління базами даних WordPress за допомогою PhpMyAdmin . Просто зайдіть http: // localhost / phpmyadmin / і натисніть на вашу базу даних WordPress. Потім натисніть на кнопку Експорт у верхній панелі меню.

У варіанті методі експорту вибрати звичайний, який надасть вам більше можливостей експортувати свою базу даних. Виберіть всі таблиці для експорту і gzipped для стиснення. Прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки і натисніть кнопку Go, щоб завантажити вашу базу даних.

Крок 2: Завантаження WordPress файлів в прямому ефірі на сайт

Тепер відкрийте клієнт FTP і підключіться до сайту. Після того як ви підключені до живого сайту, переконайтеся, що ви завантажили файли в потрібний каталог. Наприклад, якщо ви хочете, щоб сайт був розміщений на yoursite.ru, то ви хотіли б завантажити всі файли в директорію public_html.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер.

Тепер виберіть локальні файли WordPress і завантажте їх на свій робочий сервер

Крок 3: Створення бази даних MySQL на живому сайті

У той час як ваш FTP - клієнт завантажує ваші WordPress файли, ви можете витратити цей час на імпорт бази даних на реальному сервері. більшість WordPress хостинг - провайдерів пропонують CPanel управляти облікового запису хостингу, тому ми покажемо вам, як створити базу даних за допомогою CPanel. Увійдіть в панель управління Cpanel і натисніть на іконку бази даних MySQL, яку можна знайти в розділі бази даних.

На наступному екрані, створіть базу даних, ввівши ім'я для вашої бази даних.

Після створення бази даних, перейдіть для користувачів розділ MySQL і створіть або додайте існуючого користувача в базу даних. Після додавання користувача, CPanel вкаже вам встановити привілеї MySQL для цього користувача. Просто надати всі привілеї користувачеві.

Крок 4: Імпорт WordPress бази даних на живий сайт

Наступний крок в цьому процесі, це імпортувати базу даних WordPress. Перейдіть до панелі управління Cpanel, перейдіть до розділу бази даних і натисніть на PhpMyAdmin. Це приведе вас до PhpMyAdmin, де зайдіть в базу даних, створену раніше. PhpMyAdmin покаже нову базу даних без будь - яких таблиць. Натисніть на вкладку Імпортувати в верхньому меню. На сторінці імпорту, натисніть на кнопку вибору файлу, а потім виберіть стислий файл бази даних, збережений на кроці 1. Нарешті, натисніть кнопку Go в нижній частині сторінки. PhpMyAdmin тепер буде імпортувати вашу базу даних WordPress.

Крок 5: Зміна URL сайту

Тепер вам потрібно змінити URL сайту, так що ви можете налаштувати свій живий сайт WordPress. У вашому PHPMYADMIN, зверніть увагу на таблицю wp_options у вашій базі даних, яку ми тільки що імпортували в кроці 4. Якщо ви змінили свій префікс бази даних, то замість wp_options може бути {префікс} _options.

Натисніть на кнопку Огляд, розташовану поруч з wp_options або посилання, які ви бачите на бічній панелі, щоб відкрити сторінку зі списком полів в таблиці wp_options. Дивіться скріншот нижче:

Дивіться скріншот нижче:

Під полем options_name, вам потрібно шукати SITEURL. Натисніть на іконку Редагувати поле, яке можна знайти в крайньому лівому положенні на початку рядка.

При натисканні на поле редагування, з'явиться вікно редагування поля. В поле вводаoption_value, ви побачите URL вашої локальної установки, ймовірно, що - щось на кшталт: http: // localhost / test. Обережно вставте новий URL сайту в цю область, наприклад: https://andreyex.ru

Збережіть поле, натиснувши на кнопку Go.

Далі, вам потрібно повторити цей крок для імені: home. Сторінка wp_options може мати кілька сторінок, так просто знайдіть вкладку home. Зазвичай вона знаходиться на другій сторінці, на яку ви можете перейти, натиснувши на посторінкові стрілки в PhpMyAdmin.

Оновлення home URL, щоб бути таким же, як ваш SITEURL.

Крок 6: Налаштування чинного сайту

Тепер, коли ми імпортували базу даних, і все наше зміст було завантажено, прийшов час налаштувати WordPress. В цей час, ваш сайт повинен показувати повідомлення про помилки встановлення з'єднання з базою даних . Щоб виправити це, встановіть з'єднання з веб - сайту за допомогою FTP-клієнта і відредагуйте файл wp-config.php. Вкажіть ім'я бази даних, ім'я користувача і пароль, створений раніше на кроці 3. Збережіть файл wp-config.php і завантажте його назад на сервер. Відвідайте свій веб - сайт, і тепер він повинен бути працездатним.

Увійдіть в свою WordPress панель адміністратора, і перейдіть до Налаштування »Загальні. Натисніть кнопку Зберегти параметри. Це гарантує, що URL сайт виправиться де - небудь ще.

Потім перейдіть в Налаштування »Постійні посилання і натисніть кнопку Зберегти, щоб гарантувати, що всі постові посилання працюють нормально.

Крок 7: Прикріпити зображення і непрацюючі посилання, оновлюючи шлях до них

Всякий раз, коли ви переміщаєте WordPress сайт з одного домену на інший, або з локального сервера на живий сайт, ви можете зіткнутися з непрацюючими посиланнями і з проблемами зображень. Ви можете або використовувати запит SQL або використовувати плагін Velvet Blues WordPress.

Для тих, хто хоче зробити це за допомогою SQL, ось простий SQL-запит, який повинен вирішити цю проблему:

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, 'localhost / test /', 'ваш_жівой_сайт.рф /');

Просто зайдіть в PhpMyAdmin, виберіть базу даних, а потім натисніть на SQL з верхнього меню. Запишіть цей запит, але не забудьте замінити ваш власний локальний сайт і URL-адресу живого сайту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью