• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як налаштувати тему в WordPress

 1. Як отримати доступ до сторінки параметрів теми на WordPress
 2. Як змінити свій заголовок і підзаголовок в WordPress
 3. Налаштування головної сторінки сайту на WordPress
 4. Додаткові призначені для користувача настройки в WordPress

Залежно від теми, яка активна на вашому сайті на WordPress є інший набір змін, які можна зробити на вашому сайті за допомогою панелі адміністратора. У цьому уроці ми розповімо вам, які можна зробити зміни на своєму сайті, використовуючи лише сторінку налаштувань теми на WordPress. На цьому уроці ми будемо використовувати тему Twenty Fourteen.

Дізнайтеся, як змінити вашу активну тему WordPress через панель адміністратора

Як отримати доступ до сторінки параметрів теми на WordPress

Для того, щоб приступити до налаштування вашої активної теми на WordPress, спочатку перейдіть на сторінку налаштувань: Зовнішній вигляд -> теми.

Для того, щоб приступити до налаштування вашої активної теми на WordPress, спочатку перейдіть на сторінку налаштувань: Зовнішній вигляд -> теми

На сторінці тим в панелі адміністратора ви знайдіть активну тему (в нашому випадку це буде тема Двадцять Чотирнадцять) і натисніть на синю кнопку Налаштувати поруч з назвою теми.

На сторінці тим в панелі адміністратора ви знайдіть активну тему (в нашому випадку це буде тема Двадцять Чотирнадцять) і натисніть на синю кнопку Налаштувати поруч з назвою теми

На наступному екрані WordPress покаже сторінку, на якій ви можете редагувати вашу тему в режимі реального часу. Зліва ви побачите список доступних змін, а праворуч живий перегляд проведених змін на вашому сайті, і як вони будуть впливати на сайт.

Як змінити свій заголовок і підзаголовок в WordPress

Сторінка налаштування теми дозволяє змінити назву (Site Title) і підзаголовок (слоган, Tagline) вашого сайту і подивитися, як це буде виглядати на вашому сайті. Для цього розгорніть групу налаштувань Site Title & Tagline і змініть текст. При зміні тексту ви побачите новий текст з'являється у вікні попереднього перегляду на правій стороні. Після того, як ви зробите всі необхідні зміни, натисніть на кнопку Зберегти й опублікувати.

Після того, як ви зробите всі необхідні зміни, натисніть на кнопку Зберегти й опублікувати

Налаштування головної сторінки сайту на WordPress

WordPress дозволяє вибирати між двома варіантами для вашої головної сторінки - статичні сторінки або список останніх постів в блозі з частиною їх змісту. Це ще один параметр, який ви можете конфігурувати на сторінці налаштувань теми. Розгорніть вкладку Static Front Page, і подивіться на доступні опції.

Розгорніть вкладку Static Front Page, і подивіться на доступні опції

За замовчуванням WordPress покаже вам свої останні пости на першій сторінці. Тим не менш, ви можете змінити цю опцію на статичні сторінки. Це дозволить відкрити ще два варіанти для вас - для вибору сторінки, яка буде відображатися на головній сторінці та на якій сторінці вашого блогу повинні бути показані. Для обох варіантів ви зможете вибрати зі списку всіх сторінок, які ви вже опубліковані. Якщо список порожній це означає, що у вас немає жодної сторінки, створеної на Вашому сайті.

Якщо список порожній це означає, що у вас немає жодної сторінки, створеної на Вашому сайті

Додаткові призначені для користувача настройки в WordPress

Залежно від того, яку активну тему ви використовуєте на своєму сайті, там можуть бути присутні додаткові опції. Наприклад, в темі Twenty Fourteen існує опції зміни назву сайту і кольору фону, додавання фонового зображення і багато іншого. Після того, як ви зміните все опції під необхідний результат, просто натисніть на кнопку Зберегти й опублікувати, щоб зберегти зміни.

Після того, як ви зміните все опції під необхідний результат, просто натисніть на кнопку Зберегти й опублікувати, щоб зберегти зміни

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью